Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Independent16

quote:

Orijinalden alıntı: ozeceze

Hesabı kaldırdım ama gene de sorun devam ediyor

iOS 11.1.2 yi yükleyince her iki sekilde de devam ediyor sorun anladığım kadarıyla son sürümlerle alakalı bi durum .

Independent16

Hocam bendede indirmiyor :( dün 11.1.2 kurduktan sonra oldu İtunes ve App store olan yere gidip apple kimliğini seçip çıkış yap diyorum sonra telefonu komple kapatıyorum tekrar açıyorum app store giriş yapıyorum herhangi birşey indiricem indir diyorum bekliyor indirmiyor

ios 11.1.2 kullanıpta deneyebilicek varmı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 18 Kasım 2017; 12:56:30 >
  • dün gece ben de fark ettim youtube da olan pıt pıt sesini.
    donanımsal bir sorun söz konusu değil. 2 seçenek var. 1. 11.1.2 güncellemesi.
    2. youtube. youtube dışında zaten öyle bir şey söz konusu değil. yeni bir youtube
    güncellemesi ile sorun çözülecektir. sakin olun.
  • bu arada telefonun fiyatları düşer diyenlerin bence acele etmeleri gerek.
    ocak 1 de hepsi belirli aralıklarla zamlanacak. apple yeni model çıkarırsa
    fiyat düşer. yani seneye eylül, ekimde bekleyin indirimi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

quote:

quote:

iOS 11.1.2 yi yükleyince her iki sekilde de devam ediyor sorun anladığım kadarıyla son sürümlerle alakalı bi durum .

Independent16

Hocam bendede indirmiyor :( dün 11.1.2 kurduktan sonra oldu İtunes ve App store olan yere gidip apple kimliğini seçip çıkış yap diyorum sonra telefonu komple kapatıyorum tekrar açıyorum app store giriş yapıyorum herhangi birşey indiricem indir diyorum bekliyor indirmiyor

VPN kullanarak deneyin yada dns ayarlarını değiştirerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

quote:

quote:

Independent16

VPN kullanarak deneyin yada dns ayarlarını değiştirerek

tmm hocam birde telefonu komple hard reset atsam olurmu ?

• berkans kullanıcısına yanıt
    Hocam bu google fotoğraflar uygulaması, çekilen fotoğrafı kendisi otomatik buluta atıyor mu? Elle mi yapmak gerekiyor?

• Arkadaşlar iPhone 8 arkası cam ya hani yere düşünce falan çatlıyor mu, kırılıyor mu? Ona göre ya 8 alacağım ya 7. Arkasının cam olması şüphelendiriyor. Ne kadar dikkatli bir kullanıcı da olsam, illaki düşürürüm ama çatlarsa sıkıntı büyük. 4S'lerde de vardı bu çatlama olayı, değiştirmek için çok para istiyorlardı. 8'de durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis

Arkadaşlar iPhone 8 arkası cam ya hani yere düşünce falan çatlıyor mu, kırılıyor mu? Ona göre ya 8 alacağım ya 7. Arkasının cam olması şüphelendiriyor. Ne kadar dikkatli bir kullanıcı da olsam, illaki düşürürüm ama çatlarsa sıkıntı büyük. 4S'lerde de vardı bu çatlama olayı, değiştirmek için çok para istiyorlardı. 8'de durum nedir?

Tabiki yere düşünce kırılıyor . Ama baya bir dayanıklı cam Youtube 'da drop testlerde bunu gördüm.

Kılıf ile sorunu çözebilirsiniz.Sırf arkası cam değil diye bir eski nesil telefona yönelmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 18 Kasım 2017; 15:55:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 11 de telefon sesi ve video sesi aynı şekilde ayarlanıyordu, video sesini kısarsan telefon sesinide kısmış oluyorduk, yeni gelen ios güncellemelerinde bu hata giderildi mi? ya da başka bir çözümü varmı? çok sinir bozucu bir durum. telefonu sessizde unutuyorum bu saçmalık yüzünden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: Francis

Arkadaşlar iPhone 8 arkası cam ya hani yere düşünce falan çatlıyor mu, kırılıyor mu? Ona göre ya 8 alacağım ya 7. Arkasının cam olması şüphelendiriyor. Ne kadar dikkatli bir kullanıcı da olsam, illaki düşürürüm ama çatlarsa sıkıntı büyük. 4S'lerde de vardı bu çatlama olayı, değiştirmek için çok para istiyorlardı. 8'de durum nedir?

Tabiki yere düşünce kırılıyor . Ama baya bir dayanıklı cam Youtube 'da drop testlerde bunu gördüm.

Kılıf ile sorunu çözebilirsiniz.Sırf arkası cam değil diye bir eski nesil telefona yönelmeyin.

Dediğiniz gibi kılıfla kullanırsak bir şey olur mu yine de? Önereceğiniz kılıf var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

ios 11 de telefon sesi ve video sesi aynı şekilde ayarlanıyordu, video sesini kısarsan telefon sesinide kısmış oluyorduk, yeni gelen ios güncellemelerinde bu hata giderildi mi? ya da başka bir çözümü varmı? çok sinir bozucu bir durum. telefonu sessizde unutuyorum bu saçmalık yüzünden

Maalesef aynı

• iphone analinizi paylaşma ne işe yarar ? Kapatayım mı ?
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Hiçbir sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jasquera -- 18 Kasım 2017; 18:35:8 >
  • video için teşekkürler yukarıda bir arkadaşta halen aynı olduğunu söylüyor, siz hangi versiyonu kullanıyorsunuz?
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. En güncel sürümü. Maç başlıyor hocam sorunuz olursa maç bitiminde cevaplarım mutlaka.

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    firma ürünü iade aldı mı merak ettim.
  • arkadaşlar 8 plus alalı bir hafta oluyor. Acaba hata mı ettim? Herkes İp X e odaklanmış. apple üretimini azaltmaya başlamış falan. Ben şarj ve performans konusunda memnunum ama ne bileyim işte bu biraz sönük kaldı gibi

• vitality5 V kullanıcısına yanıt
    Hocam iki cihazda elimde mevcut. X in tek elle kullanım rahtlığı için X i kullanıyorum. Yoksa totalde size sunduğu hizmet plus ile aynı. X apple tarafında yenilik olduğu için rağbet görmesi doğal. (Ekran kasa oranı yönünden)

• Merhaba arkadaşlar 8plus bakıyorum bende almaya niyetliyim araştırma yapıyorum goldda cihaz daha ucuz ve ordan almaya karar verdim ama neden ucuz acaba goldda bi filriniz varmı ?

• iPhone X hediye geldiği için 1 aylık İphone 8 plus u mu satıyorum 64 Gb GOLD TURKCELLDEN alınma 2 yıl garantili fiyat 4300 Ankara içi elden teslim sadece ilgilenenler mesaj atabilir

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.