Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence 7 kullananlar hatta 6 serisinden bile X e geçmek icin cok fazla değecek birşey yok. Ekrana entegre touch id kimden gelirse buyuk bir avantaj saglar rekabette. O zamsn kadar X sanki bir ara modelmis gibi geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Geyik degil tanıtımda bile çalışmayan bir özellikten bahsediyoruz, siz inanıyor musunuz Touch ID kadar hızlı ve kararlı çalışacağına?

• Bugun siparis verdim haftaya elimde olacak deneyimlerimi aktaracagim ama beni cok rahatsiz etti 8 plus dusuk

• metalmilita kullanıcısına yanıt
    tanitim da neden calismadigi defalarca anlatildi cogu platformda.ciksin tel sonra elestirin eksigi varsa.daha cikmadan hepiniz yazilim , donanim muhendisi kesildiniz

Telefon bir ciksin sonra elestirin arkadas. Valla yoruldum ayni mesaji okumaktan.

Sıkıntı yok, yazıp dursunlar. He, deyip geçin, bunların sayesinde belki X'lerde stok sıkıntısını yaşamayız ilk günlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 19 Eylül 2017; 9:23:35 >
  • Bence kesinlikle 8 Plus 7s Plus olarak düşünülmemeli. Sırf A11 işlemcinin olması bile yeter. A11 işlemci sıfırdan yapılmış çok güçlü bir işlemci ve iPhone 6 döneminde başlanmış geliştirme çalışmalarına ayrıca entegre nöral temelli öğrenme, fotoğraftaki gürültüyü azaltmak için donanım olması, yeni ses çipinin olması, 4 ton fotoğraf flaşı vs bence önemli geliştirmeler. Portre moduna eklenen özellikler de aynı şekilde...

• Hocam bu anlattıklarınız 8 plus için sanırım. Iphone 8 için aynı durum mevcut mudur?

Iphoen 7 kullanıyorum 8 e geçsem mi bilemedim, gold renk sadece onda var çünkü :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 19 Eylül 2017; 12:28:16 >
  • technoB T kullanıcısına yanıt
    Eleştirmek icin mühendis olmak mı gerekiyor? Sen Apple'ın avukatı misin? Benim eleştirmemden neden rahatsız oluyorsun? Hangi sıfatla insanların ne zaman ve nasil eleştiri getireceğine karisabiliyorsun?

Okumayın o zaman size mı soracaktık ne zaman elestireceğimizi? İnanin anlamıyorum forumda Apple'ı eleştirince bazılarının anasına sövmüş etkisi yapıyor, sizi tenzih ederim.

• X gerçekten çok güzel bir telefon oldu. Ben birde iphone fotoğracılığı yapan bir insanım, x in portrait özellikleri iştahımı kabarttı. Ama ne yazık ki 6bin tl gibi bir fiyat çok yüksek geliyor. ip7 değiştirip x alacağıma, gopro5 alır yoluma devam ederim. Ayrı bir ekipmanım olur.

Konuya yaklaşımım sadece kamera özelliği ile alakalıdır, işlemci vb. gibi şeyler hakkında yorum yapmıyorum. Lütfen telefonu kamera için mi alıyorsun gibi alıntılama yapmayın. Teşekkürler.
    Ya kardesim tanitim oldugundan beri ayni muhabbet diyorum anlamiyor musun sen okumayin tu kaka yapiyorsun ya. Samsung note 8 konusunda direk Samsungcu tayfa batarya esprilerine baslamayin diye konuya giriyor direkt, sonra Apple'cilar boyle soyle. Ulan ip6'dan beri ilk defa bir telefonu alasim geldi, forumda konusuna gireyim dedim. Samsung trollerinden, Apple dusmanlarindan rahat yok. Bu Apple ne yapti size yav?

Kusura bakmayinda konuda urunu almayi dusunenlerden cok kedi-cigerciler ve androidciler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 19 Eylül 2017; 14:31:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradise Lost

6 plus dan 8 plus a geçmeyi planlıyorum, x yeni tasarım ve daha ilk nesil, alacaksanız bence 8 plus bekleyin.

X i bekleyecek zamanım yok zaten. Ekim 15'te Sırbistan'a gideceğim. Araştırdım fiyatlar orada pek makul değil. Vizesiz geçiş olacak şengen vizem olmadığı için Fransa yada Almanya gibi bir yere geçip cihaz alma şansımda olmayacak. O yüzdende gitmeden almak istiyorum. Hatta bugün çıksa bugün almak istiyorum. Çünkü şuan geçiş döneminde Samsung s3 kullanıyorum ve inanılmaz berbat durumdayım o bakımdan.

Ama burada 2 soru var;

1.si İphone 8 ve 8 plus ne zaman Türkiye'de çıkacak ? Fiyatı ne olacak.
    2.si Sırbistan'dan alamasam da yurtdışından gelen bir cihaz almak daha mı mantıklı ? Sırbistan dönüşü kayıt hakkımda olacak ama gitmeden öncede yurtdışından gelen bir 8 Plus alabilecek miyim ? Oda var.

Kafamda karışık. Ne zaman nereden nasıl alıcam onuda bilmiyorum. Alıcağım kesin ama bakalım ne şekilde olacak :)

iPhone 6 kullanıyorum, apple dusmani değilim, heves edip almak istediğiniz bir telefon hakkinda kotu seyler yazılmasına eleştirilmesine dayanamıyor gibisiniz ama bence bu eleştirilere şimdiden kulak verin 5 bin kusur lira verip alacağınız telefona yapılan eleştiriler haklı çıkarsa yazık olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalmilita -- 19 Eylül 2017; 15:43:2 >
  • Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

Vatan Bilgisayarın da fiyatı doğruysa (6000 TL), ki doğrudur büyük ihtimal, bu da 1700 dolar eder Türkiye'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 19 Eylül 2017; 16:0:47 >
    seninki elestirme disinda sacmalama oldugu icin o yuzden sana millet tepki gosterio.

• technoB T kullanıcısına yanıt
    O senim hüsnü kuruntun, ben gayet guzel eleştiriyorum ama sanki sana birsey yapiyormuşum gibi tepki gösteriyorsun, babanın malı degil apple istediğim gibi eleştiririm de benim eleştirimde sana giren çıkan yokken niye bunu sacmalamak olarak algılayıp sacmaliyorsun?

Ya babasının malıysa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Ya babasının malıysa?

Babasının malı olsa bu kadar savunmaz

Yav kardesim dogmamis cocuga don biciyorsunuz. Sadece 1 saniyelik olay ile telefonun tum teknolojisini degerlendiriyorsunuz, bu elestiri degil ki. Telefon cikar, test edilir, elestirirsin. Ama bu tavri anlamak mumkun degil. Su telefonu adam gibi bir argumanla elestirseniz sesimiz cikmayacak zaten.

Kimsenin bir seyi kaldiramadigi yok, benim firmam mi ayrica bana ne? Ama su konuya girip abuk subuk mesajlar gormek istemiyoruz, bunun neresini anlamiyorsunuz? Ortada teknoloji ile ilgili somut bir bilgi olur elestirirsiniz eyvallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 19 Eylül 2017; 17:20:26 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.