Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2092. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20902091209220932094
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim için kulaklıkla müzik dinleme kalitesi ön planda. 6s'in kulaklıkla performansını beğenmiştim, yalnız iphone 7'de kullandıgım sennheiser kulaklıgı ancak dönüştürücüyle telefona bağlayabildiğim için, kulaklıgın veriminde düşme meydana geldiği söyleniyor. Bu konuda siz de aynı problemleri yaşıyor musunuz?

Aşagıdaki alıntı ekşi'den :

"hoparlörden değil, kulaklıkla müzik dinlemekten bahsediyorum. kutunun içinden bir çevirici çıkıyor ve kendi kulaklığımı takabiliyorum. hadi güzel düşünmüşsünüz koymuşsunuz aferin. fakat bu seferde sesin seviyesi çok düşük kalıyor. sennheiser'in 118 max db'ye sahip kulaklığını kullanıyorum. fakat iphone çeviricisini takınca o db oluyor bana 60 bilemedin 70. telefonun kendi kulaklığında ise ses bir tık daha yüksek fakat bu sefer de kalite farkı bariz hissediliyor. "

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

1 yıl 2 ay kadar s7e kullandım şimdi 7+ kullanmaya başladım. S7enin bataryası ilk 1 yıl çok güzel ancak yüksek kapasiteden dolayı yıpranma çok fazla. 1 yılda 1000mah kayıp yaşadım ben. iPhone da düşük kapasiteden dolayı yıpranma daha az oluyor.
    Müzik kalitesi kullandığın kulaklığa bağlı benim RHA kulaklığımı samsung iyi besleyemiyordu ancak iphone ipadde canavar gibi
    Kamera 1.öncelik değil demişsiniz ancak ekleme yapayım. s7nin kamerası tek kelimeyle muazzam.

Benim şahsi görüşüm batarya konusunda 7+ şu an çok daha iyi ancak aynı şeyi 7 için söyleyemem. Uygulama stabilitesi diğer bazı minik detaylar önem kazanıyor. Mesela android tarafında instagram bir türlü sağlam uygulama yapmadı sırf bu yüzden bile geçtim diyebilirim
    Geri kalan şeyler kullanım alışkanlığı

Benim için kulaklıkla müzik dinleme kalitesi ön planda. 6s'in kulaklıkla performansını beğenmiştim, yalnız iphone 7'de kullandıgım sennheiser kulaklıgı ancak dönüştürücüyle telefona bağlayabildiğim için, kulaklıgın veriminde düşme meydana geldiği söyleniyor. Bu konuda siz de aynı problemleri yaşıyor musunuz?

Aşagıdaki alıntı ekşi'den :

"hoparlörden değil, kulaklıkla müzik dinlemekten bahsediyorum. kutunun içinden bir çevirici çıkıyor ve kendi kulaklığımı takabiliyorum. hadi güzel düşünmüşsünüz koymuşsunuz aferin. fakat bu seferde sesin seviyesi çok düşük kalıyor. sennheiser'in 118 max db'ye sahip kulaklığını kullanıyorum. fakat iphone çeviricisini takınca o db oluyor bana 60 bilemedin 70. telefonun kendi kulaklığında ise ses bir tık daha yüksek fakat bu sefer de kalite farkı bariz hissediliyor. "

• s7 edge kullandım bende bir buçuk ay felan ön kamerası çok kötü duruyor hiç doğallık yok. Makyaj felan yapıyor üstelik makyaj özelliği kapalı olduğu halde yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peter Hammill kullanıcısına yanıt
    Hocam dönüştürücü olayında kayıp oluyor denmesi çok saçma geliyor bana. Sonuçta içerisinde bir çip yok sesi dönüştürmüyor yada convert etmiyor. 3.5mm çıkış nasıl ise lightning çıkış da öyle. Hatta zamanında daha kaliteli çıkış olacağı söylenmişti ama o konuda bir gelişme olmadı. Bence bir kayıp yok. Yanlış hatırlamıyorsam 7 serisinde önceki serinin ses çipi vardı. İfixit den teyit ederim tekrar akşam. Zaten çok daha fazlasını beklememek lazim. Ses anfisi ile biraz daha kulak zevk-i yasamanız daha kolay olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler lütfen bana bu telefonu kullanan biri cevap verebilir mi?

Suanki telefonum beni 1 yıl daha idare eder.Seneye bu telefonu almak istiyorum.Seneye bu telefonu alırsam beni kaç yıl idare eder?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YETISEN kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hatta samsun kullananların instagram kullanması engellenmeli görsel bir rezalet yaratıyor samsung kamerası

• 90₺ verip aldigimiz kirilmaz cam 2 ay olmadan hava almaya başladı.

3d cam alacağım onlar daha iyi galiba tavsiyeniz var mi tam sarıyor telefonu diye biliyorum ama.

• DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    Sensörde sorun yapıyor tavsiye etmiyorum. 3D camları. Üstteki mesajlarımda belirttim sorunları.

kırılmaz cama para vermeyin hocam nano likit ekran koruyucu daha iyi bence. hava aldı, kabardı, boşluk kaldı, kenarları kalktı diye bir derdi yok.
    Ne almalıyız hocam kenarda bosluk kalsın istemiyorum

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Memnun olmayan arkadaslarim var daha bir ay olmadan kilcal cizikler oluşuyor diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 23 Ocak 2018; 19:55:10 >
    8 aydır kullandığım 3d cam ne hava alma var nede kenarlarında boşluk var mahalle telefoncusundan almştım 40₺

• Nano cam olarak geçen camdan alabilirsiniz. 20TL falan bir ücreti var . Hemde yandan hava aldı cart curt yok uzun süre kullanırsınız.

hocam ben aliexpress'ten aldım 3-4 dolar birşeydi yanlış hatırlamıyorsam. pek sağlam bir şeye benzemese de 2 aydır kullanmaktayım bırak çiziği kılcalı dahi oluşmadı. 2.5d ekran olup kenarlarda boşluk, hava kabarcığı bırakmayan var mı bilmiyorum. ben hatta 2-3 defa appstoreden belkin trueglass ekran koruyucu aldım uygulandığı zaman tamam diyorsun bu sefer oldu. 10-15 gün sonra bir bakıyorsun kenarlardan hafif hafif kalkmaya başlamış. gözüme batıyor, telefonda bir kusur varmış gibi geliyor bana. nano likit ekran koruyucu aldım rahat ettim. tercih sizin tabi ki.
  • güncelleme geldi
  • Kritik mesajlaşma açığını kapatan iOS 12.2.5 yayınlandı. -DH

Koskoca ios güncellemesini ilk dh den öğrendim seviyorum bu siteyi. bildirimini seveyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 23 Ocak 2018; 21:52:14 >
  • https://tr.aliexpress.com/item/10-pcs-lot-9H-0-2mm-3D-Curved-Carbon-Fiber-Soft-Edge-Tempered-Glass-For-iPhone/32794877763.html

6s kullanırken almıştım , beklediğimden çok daha iyi çıktı , 7plus içinde sipariş verdim ürün yolda , çoklu gönderim olduğu için buradan bir tane parasına 10 tane geliyor.
    Araştırıyorum hala. Nano liquidler güzel ama pek güven vermiyor. Yorumlarda iyi değil.

şuan bi kısmında hava kabarcığı olduğu için sinir oldum ve camı çıkardım telefona gözüm gibi bakıyorum yarın mecbur bir telefoncuya girip bir şeyler taktıracağım bakalım.
  • Teli yeni aldım da bu puan normal midir ? Dikkat etmem gereken detaylar nelerdir ?

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 20902091209220932094
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.