Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2004. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.347.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20022003200420052006
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim de bu cikmisti :) iphone 7 tel.

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vedatcan19 kullanıcısına yanıt
    hangi sürümde siniz?

bende de dün bu şekilde çıktı. 40 saati bulmasının sebebi dün işler yoğun olduğu için telefona çok bakmadım. bekleme süresi uzasın veya kısalsın çok yoğun kullanımda 5 buçuk saat oluyor.
    sürüm 11.1.2 ip7

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]
  • onuc0bir O kullanıcısına yanıt
    güncellemeden bir önceki sürümdü hocam. Şimdi güncelledim. O gün bende pek telefonla uğraşamamıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtunes destek kısmına telefon numaramı bıraktım ve aramalarını istedim. Hemen aradılar sorunu 48 saat içinde çözeceklerini söylediler.

Siz de o şekilde deneyin eğer bir gelişme olmadıysa

Şu linki kullanabilirsiniz
    https://getsupport.apple.com/?caller=psp&SG=SG005

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canınıyerim -- 23 Kasım 2017; 15:12:36 >
    10.2.1'deyim güncellesemmi ki fotoyu görünce gözüm kamaştı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar herkese pazartesi günü iphone 7 alarak ilk iphone deneyimimi yaşayacağım..

Yapmam dikkat etmem gerekenler hakkında ve kılıf,cam önerilerinizi paylaşabilir misiniz?
  • Merhabalar az önce 1 haftalık iphone 7 telefonumun video çektikten sonra seslerin cızırtı olarak geldiğini fark ettim. Cihazı yurtdışından getirtmiştim 1 senelik apple garantisi var siteden sorguladığımda garantiyi doğruluyor. Ne yapmalıyım sizce?

• XLTRN kullanıcısına yanıt
    İlk günden beri oyle :)

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Zaten yeni farkettim. İstanbulda değişim yapılıyor mu garanti kapsamında?

• 15 ay garantisi bulunan mat siyah 32 gb 7 plus telefonumu X aldığım için satıyorum. İlgilenenler PM atabilir

• Spigen kılıflar hepsiburadada indirime girmiş mat siyah olanları kullananlar var mı önerir misiniz ?

• İphone 7 ios 11 son sürüm yüklü ama ne yandaki tuştan nede ses açma kısma tuşundan sesize alamıyorum. Video izlerken ses tuşları çalışıyor ama o küçük tuş ve ses açma kısma tuşundan sessize geçmiyor telefon neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: özket

Merhabalar herkese pazartesi günü iphone 7 alarak ilk iphone deneyimimi yaşayacağım..

Yapmam dikkat etmem gerekenler hakkında ve kılıf,cam önerilerinizi paylaşabilir misiniz?

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/iphone-6-7-plus-kilif-kamera-korumali-seffaf-silikon-P116443354

yukarıdaki ürünü kullanıyorum,gayet memnunum. Özellikle kamera çıkıntısını çok güzel koruyor. Ekran koruyucu cam aldım ama kenarları pek tutmuyor. 3d dedikleri ekran korumasından sipariş ettim, aliexpress sitesinden yaklaşık tanesi 0,98 dolar gibi bir fiyata gelecek. Gelince onu kullanıcağım.
  • Arkadaşlar 16 ay garantili (2019 mart)32gb mat siyah garantili faturalı iphone 7 plusu satıyorum.İlgilenenler pm atabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: XLTRN

Zaten yeni farkettim. İstanbulda değişim yapılıyor mu garanti kapsamında?

sorun olarak görmüyorlardı, bi şansını dene, çok rahatsız ediciyse falan değişirler belki...
  • HLLBN kullanıcısına yanıt
    Sorunu tam olarak anlamadım. Video medya sesindenmi bahsediyosunuz? Sol küçük tuş zil sesini kısar. Ses açma kapama tuşuda video medya sesini kısar. @HLLBN

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Çoğu iPhone'da bu sorun mevcut o zaman. Az önce arkadaşımın telefonuna baktım onda da aynı hışırtı sorunu var. Pasaport kaydını yaptırıp bir şansımı deneyeyim.
  • XLTRN kullanıcısına yanıt
    var hocam maalesef, belki başka bir sorun gözükür değişirler...
    Sanırım tuş bozulmuş hocam garantiye göndereceğim.

• 
Sayfa: önceki 20022003200420052006
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.