Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1992. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19901991199219931994
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cihazın aktivasyon tarihine bakın
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt
    bugn ben yaptım hocam sorun yok. Neyse çok küçük takmamaya çalışacağom :(
  • Dostlar 10.3.3 kullanıyorum ekran ve bekleme süresi gözükmyor sadece --- gözüküyor.Sorun nedir ? Nasıl çözülür ?
  • NexusElite kullanıcısına yanıt
    Telefonu %100 e kadar şarj ettikten sonra gözükmeye başlayacaktır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0tyldrm0 kullanıcısına yanıt
    Öyle yaptım usta zaten. Telefonu şarjdan çıkardıktan sonra kapatıp açtım hatta
    Kapatıp açınca o süreler çizgi çizgi olur. Tekrar %100 olana kadarda öyle kalır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    tekrar sarja koyun yuzde yuz olunca teli kapatmayin sureleri gormeye başlayacaksınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 7 mat siyah telefonum için şu ikili paketi sipariş etmeyi düşünüyorum arkadaşlarhttps://www.bufflabsturkiye.com/urun/buff-iphone-7-super-koruma-2li-paket.html

Daha önce kullanan arkadaşlar var mı acaba, videolarını falan izledim bana iyi gibi geldi. Sertifikalı falan kırılmaz camları, alınır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shark1907

Hocam bence o boya atması konusu baya abartılıyor bende 1 yıldır i7 mat black kullanıyorum hiçbir sorun yok spigen ultra hybrid kılıf ve daha çok da aliexpress den aldığım 1$ ilk şeffaf ince kılıfları kullanıyorum 2 haftada bir de telefonu kılıfdan çıkarıp kılıfı ve telefonu nemli bir bez ile siliyorum bu şekilde kullandım telefon ilk günkü gibi ne bir boya atması nede kılcal çizik var.

Boya atması değil de matlığını kaybediyor ışığa tutunca nokta nokta sanki lekelenmiş gibi duruyor bende de bariz belli olmaya başladı kılıfsız kullanıyorum şimdilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: qeep

Look what I found on AliExpress

http://s.aliexpress.com/VFnmyANV

2 haftadır şunu kullanıyorum. Spigen felan hikaye hocam. Telefona uyumu muhteşem. Baseus ve cafele kılıfları kullanıyorum genelde.

Diğer memnun olduğum kılıf ise şu;

Look what I found on AliExpress

http://s.aliexpress.com/UfUNFVJN

Bende de var bu kılıf. Nedendir bilmem ama şeffaf olan kılıf birden lekelendi neyle sildiysem beyaza döndü :D bi de elden çok kayıyor.

• BD911 kullanıcısına yanıt
    uygulamalar iOS 11 ile hala tam uyumlu değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 14 Kasım 2017; 12:21:50 >
  • 2018 yaz aylarından önce uyumlu hale getiremezler daha geçmek için vakit çok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Düz iphone 8 mi yoksa iphone 7 plus mı almak mantıklı fikirlerinize ihtiyacım var

• S.kar S kullanıcısına yanıt
    size kalmış bir durum, büyük ekran+ kocaman bi çercebeli cebe girmeyen bi telefon istiyorsanız plus,
  • Şaşkınspor kullanıcısına yanıt
    https://www.spigen.com/products/iphone-8-case-neo-hybrid-herringbone?variant=37162708289

Ben mavisini aldım, cihaz silver olduğu için. Bir de spigen cam koruyucu.

• merhaba arkadaşlar

şimdi iphone u kargodan aldım fakat imei sorgulattığımda intel modemli olduğunu gördüm Qualcomm a göre %30 yavaşmış iade mi etsem çok fark var mıdır?
  • juve212 J kullanıcısına yanıt
    o modem hızının %20 sini filan kullandıgınız için %30 yavaş olması birşey değğiştirmiyor maalesef.
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Modemle ilgili yazıları görünce daha jelatini açmadım şimdi okuduklarıma göre sanırım Türkiye de sadece intel olanlar satılıyormuş ne kadar doğru bilmiyorum
  • juve212 J kullanıcısına yanıt
    Hocam WCDMA için olan modem sadece qualcom yani sadece intel var ülkemizde

• İtunes üzerinden pc'mdeki 2 adet videoyu bulup telefona yükledim ama sadece videolar kısmında görebiliyorum watssap tan vs paylaşamıyorum bunun bi çaresi yok mu?

2nci bir sorum daha var; iphone otg uyumluluğu var dediler bunu ne derece kullanabiliyoruz yani, müzik resim video vs alıp göderebiliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 19901991199219931994
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.