Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1982. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19801981198219831984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar iki gundur telefonuma dikkat ediyorum iphone 7 plus kullanicisiyim cok hizli sarj gidiyor dususler cok hizli hatta bugun su sekilde iki defa yasadim ornek 75 iken donanim haber girdim ve 1 dakika bile durmadim ciktim 70 olmustu 48 iken zil seslerine bakim diye girdim 1 dakika anca oda 40 oldu sizce durum nedir telefon garantili , 11.1 yuklu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mat siyahtaki sedeflenme nasıl temizlenecek cihazın arka kasası nokta nokta parlıyor.
  • ismeyu kullanıcısına yanıt
    İos 11 sürümlerinde doğal hal almış durumda hızlı şarj düşüşleri ne yazıkki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Admdgnx A kullanıcısına yanıt
    Bendede durum ayni hocam bir caresi yok sanirim

• radko kullanıcısına yanıt
    Hayda telefonu iyice batirdi bunlar yav kas yapayim derken goz cikarmaya basladilar

• 7 plus kullanıyorum yemin ediyorum hız konusunda internet explorer daha iyi. Çok takılıyor telefon ya şarj süresi de zaten tam rezalet

• Arkadaslar merhaba iphone 8(4.7 inc) ve iphone 7 plus ayni fiyat hangisi daha mantikli olur sizce

• Arkadaşlar tüm iphone 7 lerde vidio çekerken tıslama uğultu sesi oluyomu ben denedim bende traktor sesi gibi çıkıyo apple bu sorun ile ilgili açıklama yaptımı

• Arkadaşlar ekranda çıkan beyaz leke için yarın genius bar rezervasyonum var çıkan sonucu yazarım buraya. Üstte de bahsedilmiş, bu sedeflenme olayı çok can sıkıcı. Renk güzel dedik aldık malesef böyle bir sorun var mat renginde..

• RecepB10 R kullanıcısına yanıt
    az veya çok var hepsinde.

çaresi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: mubayin_beyin

quote:

Orijinalden alıntı: AndrewRayel

Hafta sonu 7 Plus 128 GB Gümüş ve Airpods alacağım. S7 edgeden geçicem. Alır almaz dikkat etmem gereken konu nedir? Kronik sıkıntısı var mı? Teşekkürler

Sarı ekran sıkıntısı var ekran kalibrasyonuyla alakalı çoğu cihazda var biraz biraz.

4k kayıt yaparken videoda rüzgar sesi var bu da hemen hemen her cihazda var.

Bir de tıslama problemi var. Apple logosunun ordan gelen işlemci sesi. Bildiklerim bunlar. Güle güle kullanın.

sarı ekrana sıkıntım yok zaten mavi ışık filtresi kullanıyorum.

4k kullanmam 1080p@60 yeterli :)

oyun oynamam zaten pek yük altına sokacağımı sanmıyorum hocam

• youtubeda 1080p açıyorum ama bazen görüntü böyle oluyor neden olabilir internetimde de problem yok

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secrecy -- 7 Kasım 2017; 0:41:26 >
  • arkadaşlar ıphone 7 cepteyken büküldü ve çok can sıkıcı hal aldı ne yapılması gerek Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]bütün fonksiyonları çalışıyorApple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• kdryt kullanıcısına yanıt
    nasıl o hale getirdiniz hocam testlerde bile bükmeye çalışıyorlar bükemiyorlar siz baya yamultmuşsunuz geçmiş olsun
  • Generation Y kullanıcısına yanıt
    valla cepte bu hali aldı hiçbir yere çarpmadım çizik dahi yok telefonda bende anlayamadım
  • kdryt kullanıcısına yanıt
    Başta göt cebine koymamak lazım
    Şuana kadar oluşan lekeler için yapacak bir şey yok hocam. Sedeflenmelerin bundan sonra artmaması için orijinal apple kılıf kullanmanız gerekiyor. Ben şimdiye kadar spigen başta olmak üzere bir çok kılıf denedim, her gün kılıfı çıkarıp temizlememe rağmen sedeflenmeler devam etti. 2 -3 haftadır orijinal kılıf kullanıyorum , yeni bir leke oluşmadı. Orijinal kılıfın içi yumuşak bir bezle kaplı olduğundan leke oluşmasını engelliyor..

• Cihaz ip7 ios 11.1 yüklü otomatik kapali oldugu halde otomatikmen kendini ayarlamaya başladi ışıgı kısıyorum tekrar 1-2 dk içersinde yine yükseliyor.başka sorun yaşiyan varmi..

• radko kullanıcısına yanıt
    Evet inanılmaz. Kullanım süresi olarak normal gibi duruyor 6 saati geçiyor ama görselde mesela şarj yaparken %98 iken çekiyorum bir bakıyorum %100 gösteriyor 1 saat %100’de kalıyor sonra 10 dakikada 93’e düşüyor. Sonra 1 saat 86da duruyor. Falan işte. Dengesiz. 11.0.3 de böyle tutarsız değildi. Gösterge paneli bozuk gibi ;)

• 
Sayfa: önceki 19801981198219831984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.