Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1725. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17231724172517261727
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Android denmi geldin kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda hiç Android cihaz kullanmadım. Şu an 6s kullanıyorum profilimden bakabilirsin. O ekran görüntüsünü de kendi cihazımdan aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 30 Mayıs 2017; 19:1:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Baktım haklısın

• Arkadaşlar merhaba.Ayarlar simgesi üzerindeki güncelleme bildirimini nasıl kapatıyorduk ? Daha önce kapatmıştım ama nereden yaptığımı şimdi bulamadım
  • susfafar S kullanıcısına yanıt
    Kisilerin su anda iPhone'unda bulunuyorsa ve iCloud ayarlarindan Kisiler acik durumdaysa yedekleme zaten yapilir. Otomatik yapmamissa elle guncelle. Kisiler'e girip sayfayi yukaridan asagiya cektiginde tazeleme yapar, yani sunucuyla cihazdaki verileri esitler. Ondan sonra bilgisayarindanwww.icloud.com 'a girip tum kisilerini gorursun ve istersen vCard olarak disari aktarirsin. Olusturdugun bu dosya da her serviste kullanilabilir, bilgisayarda yedeklenebilir. Telefonunun tum icerigi diske yedeklemen mumkun degil. En fazla Lightning destekli harici bellek kullanabilirsin. O da harici bir File Hub kullanmak gibi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vingolf kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada'ya ozel spesifik yorumlar da cok yazildi cizildi. Hepsiburada'dan alirken dikkat etmen gereken konu, satisi kimin yaptigi. HB da artik n11, Gittigidiyor gibi pazaryeri sistemine gecti. Alisverisi HB'nin kendisinden mi yoksa onun uzerinden satis yapan kucuk esnaftan mi yapiyorsun, buna dikkat et derim. O saticilardan alirsan, 14 gunluk kosulsuz iadede sorun yasarsin. Bunun disinda yapman gereken kontroller, nereden alirsan al ayni. Hepsiburada da Turkiye cihazi satiyor ama kullanilmis, iade edilmis cihazlari jelatine sarip tekrar sifir diye sattigina dair cok fazla sikayet var. En cok da HB uzerinden satis yapan kucuk firmalar yapiyor bunu. Taahhutle alinmis az kullanilmis cihazlari ucuza kapatip jelatine sariyorlar ve sifir diye tekrar satiyorlar. Ama yine de alabilirsin, cihaz gelince kontrol edersin. Gercekten kapali kutu, etkinlestirilmemis TU/A cihaz ise iki yil Apple Turkiye garantisiyle kullanirsin. Aksi halde geri yollarsin. Hepsiburada'nin kendisinden almanin avantaji, 14 gun kosulsuz iade edebilmen. HB uzerinden satis yapan kucuk esnaf hukuk tanimiyor, yasal iade hakkini kullanmana izin vermiyor. Hepsi vampir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 30 Mayıs 2017; 21:41:24 >

• Merhabalar. Orjinal kulaklık en uygun nerden alınır bilen var mı?

• takdag90 kullanıcısına yanıt
    Cihazinin bir yillik uluslararasi garantisi hala tum dunyada gecerli. Apple Store bulunmasa bile Apple servis agi bulunan tum ulkelerde garanti hizmeti alabilirsin. ABD olur, Almanya olur, Dubai olur, hatta Bulgaristan bile olur. Umarim gerekmez ama servislik durumda yurtdisinda giden biriyle bile gonderebilirsin. Sadece Turkiye'de hizmet alamiyorsun, o da mevzuattan kaynaklaniyor. CDMA cihazlarin durumu yillardir boyle. BTK yasaklayana kadar Apple Turkiye kayitsiz yurtdisi cihazlari bile sorgusuz degistirip yerine IMEI kayitli yurtici cihaz veriyordu.

• Arkadaşlar merhaba.. cihazimda bir kaç gün önce 1 adet ölü piksel farkettim.. siyah ekranda görülüyor.. sizce garantiye vermelimiyim yoksa bu normalmi kabul ediliyor? İlerde artarmı bu durum? Apple servisleri bu duruma ne diyor? Teşekkür ederim

• Arkadaşlar ben S6 kullanıyorum iPhone 7 nasıl bir cihaz ? Çok hızlı tabikide ama eksik bulduğunuz bı şey var mı yada iyi bulduğunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Boş RAM miktarı sizde ne kadar? 6s'de 10.3.2 ile görebildiğim en yüksek miktar 917 MB oldu ekran görüntüsünü alasıya kadar 914'e indi.

İki ekosistemde bu tarz şeylere gerek yok. Komu Android olsaydı daha detaylı nasıl çalıştığını anlatırdım fakat zaten iOS kullanıcısınız. He illa ben bakıcam derseniz batery life uygulamasından bakabilirsiniz

• Sinan5 S kullanıcısına yanıt
    S6 dan gectim bende, pili falan memnun eder fazlasiyla, s6 da alisik oldugun birçok pratiklik yok iphone da daha sade bir telefon, en basitinden bildirim sesinin yuksekligini dusuk seviye ayarlayip arama sesini yuksek seste ayarlayamiyorsun, kamerasi genis aci degil 16.9 cekmiyor dar açılı on arka kamera, aklima gelenler bunlar simdilik, sade pratik teferruatsiz bi cihaz. Kullanim aliskanliklarina bagli birazda sevip sevmeyecegin.

• quote:

Orijinalden alıntı: A...O....

Arkadaşlar merhaba aranıza iPhone 7Plus ile yeni katılmaktayım. Androidden buraya yeni geçiş yaptım ve bir iki sorum olacaktı, işim gereği telefon ile çok konuşuyorum ve dışarda iken araba kullanırken vs müşterilerim arayınca fiyat veriyorum ve bazen verdiğim fiyatları unutuyorum burada sıkıntı şu ki android de ses kayıt uygulaması ile bunu çözüyordum ama burada o tarz bir uygulama göremedim alternatif olarak önerebileceğiniz bir yöntem var mıdır?

Android de acr uygulamasını kullanıyordum.

Diğer bir sorum ise telefonun içerisine mp4 formatında video atarsak oynatır mı yoksa .mov uzantılı mı olması gerekiyor?

Veri güvenliği sebebiyle App Store'da bu tür uygulamalar yer almıyor maalesef.

.mp4 uzantılı videoları direkt olarak oynatabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Video çekerken sıkıntı yok fakat videoyu izlerken yeşil yeşil noktalar var özellikle hızlı hareket edilen yerlerde bariz yeşil noktalar gözüküyor bunun sebebi nedir

• whatsapp'ın konum servisleri kapalı ama ana sayfa tuşuna çift tıkladığımda whatsappı kapamış olsam dahi neden böyşe açkk kalıyor ve bu whatsapp şu anki konumunuza göre çıkıyor bunu nasıl engellerim kapatabilirim? instagramda da çıkıyor ama instagramın konumu açık haliyle

• İmessage telefonda bakiye komuyor sömürdü de sömürdü hala etkinleştirilmesi bekleniyor yazıyor kapatınca da paso uyarı veriyor nasıl iş bu mk giden tl lerimi alabilirmiyim 15 tl çekti tl den vodafone dan habire bakiye yetersiz mesajı geliyor vodafone u engellemek zorunda kaldım rezillik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abboww -- 31 Mayıs 2017; 8:35:14 >
  • aykuts41 kullanıcısına yanıt
    O bildirim, bulunduğunuz konumda en sık kullandığınız uygulamaları sıralar. Uygulamanın konumu değil o. Dert edecek bir şey yok yani. Her şey normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: bambogie

O bildirim, bulunduğunuz konumda en sık kullandığınız uygulamaları sıralar. Uygulamanın konumu değil o. Dert edecek bir şey yok yani. Her şey normal.

ama ben kapatmak istiyorom onu bile sade kullanım tercih ediyorım yok mu bi yolu

• 7 plus da, ana ekranda telefon boştayken 3G/LTE yanındaki veri yuvarlağı dönüyor. push mailleri otomatık olan herseyı kapattım yıne yuvarlak donmeye devam edıyor. başına gelen var mıdır ? turk telekom
  • 
Sayfa: önceki 17231724172517261727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.