Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1657. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16551656165716581659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iPhone 7 A1778 128GB Mat Siyah cihazımı satıyorum, pasaportuma kayıtlıdır. Bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler spotify arka plandaydı. Şarkıyı açayım dedim şarkı çalıyor ama kulaklıktan ses gelmiyor ardından telefon iyice saçmaladı. Orta tuşa basıyorum geri dönmüyor, ekran kapama tuşuna basıyorum 10 sn sonra filan kapanıyor. Canım sıkıldı açıkcası sorunsuz diye aldık şu sorunlar androidde yok.

Sizden öğrenmek istediğim spotify mı sıkıntılı? Sizde de bunlar oluyor mu? Bu arada telefonu 1 aya yakın kapamamıştım ondan mı şişmiştir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 27 Nisan 2017; 19:45:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fascism

Ön kamera açısından şikayetçi olan var mi ?

Pek hoş değil bence

Çekim kalitesi bence harika. Ancak dar çekim olduğu için kötü. Yoksa çekim olarak daha önce kullandığım Note 5'e göre bir iki gömlek önde.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Bu sabah saat 8 gibi benimde başıma geldi aynı olay. Ses kısma ve açma kapama tuşuna 15 sn bastım açıldı bir daha da sorun olmadı. Uygulamada sıkıntı var sanırım.

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    İphonelardan daha doğal çeken kamera yok piyasada

• quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

Bu sabah saat 8 gibi benimde başıma geldi aynı olay. Ses kısma ve açma kapama tuşuna 15 sn bastım açıldı bir daha da sorun olmadı. Uygulamada sıkıntı var sanırım.

Orta tuş filanda işlevini yitirmişmiydi? Apple music e geçeceğim zaten. Bıktım spotify hatalarından.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orta tuş filanda işlevini yitirmişmiydi? Apple music e geçeceğim zaten. Bıktım spotify hatalarından.

Hayır orta tuş basıyordu ama spotify işlevsizdi. Kilit tuşuna basınca 10 saniye sonra falan kapanıyordu. Sonra baktım düzelmiyor hard reset attım. Bu aralar spotify gerçekten sıkıntılı. Saçma sapan hatalar dolu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Hayır orta tuş basıyordu ama spotify işlevsizdi. Kilit tuşuna basınca 10 saniye sonra falan kapanıyordu. Sonra baktım düzelmiyor hard reset attım. Bu aralar spotify gerçekten sıkıntılı. Saçma sapan hatalar dolu

Anladım hocam yoksa ios a sataşacaktım dediğim gibi apple music hem daha ucuz hem de daha stabildir.

• Yaklaşık 15 sayfa yorumlarınızi okudum daha öncesinde bircok araştırma yaptim benim için 3 büyük sorunu var

1 kulaklık girişi yok airpod kullanmak istemiyorum

2 telefon çekerken bile ulaşamıyorlar.

3 şarj sorunu Samsung kadar dayanikli değil sanırım

Henüz cihazi edinmedim s8 ve Plus arasında kaldim bugun s8ide denedim fakat memnun etmedi .

Eklemek istedikleriniz varmı su an note 4 ve huawei mate 9 kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: evinda

Yaklaşık 15 sayfa yorumlarınızi okudum daha öncesinde bircok araştırma yaptim benim için 3 büyük sorunu var

1 kulaklık girişi yok airpod kullanmak istemiyorum

2 telefon çekerken bile ulaşamıyorlar.

3 şarj sorunu Samsung kadar dayanikli değil sanırım

Henüz cihazi edinmedim s8 ve Plus arasında kaldim bugun s8ide denedim fakat memnun etmedi .

Eklemek istedikleriniz varmı su an note 4 ve huawei mate 9 kullaniyorum

Burada belirttiğiniz sorunların hiç birini yaşamıyorum. Kulaklık çıkışı olmaması benim için negatif bir yön değil hatta estetik açıdan telefonu güzelleştiriyor.

Şarj sorunundan bir şey anlamadım. Şarjı bence çok güzel. Note 5 den geçtim ve gayet memnunum hatta note 7 de kullandım ve note 7 yi aramıyorum bile.

• mmnder16 kullanıcısına yanıt
    A serisi diye bisey okumustum ondan olabilirmi ?

• Şundan kullanan varmı nasıldır?

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• arastgeldi A kullanıcısına yanıt
    Powepoint sunumunu hangi uygulamadan, ne sekilde, hangi platforma gonderdigini bilmeden yorum yapamayiz. Microsoft Powerpoint mi kullaniyorsun, Keynote mu? Hani formatta disa aktariyorsun? AirDrop ile mi e-posta ile mi gonderiyorsun? Mail.app uygulamasi mi yoksa 3. parti uygulama mi (Spark, Outlook vb.) kullaniyorsun? Alicinin platformu, sistemi nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Walter White

Beyler spotify premiumu ücretsiz bir şekilde kullanma yöntemi var isteyene söyleyebilirim

Sahte paralari gercekmis gibi gostermenin yontemini de paylasirsan seviniriz. Hirsizlik bir harika dostum.

(Ironi mesajidir. Yasadisi yontem paylasimi imasinda bulunan kullanici sikayet edildi)

• quote:

Orijinalden alıntı: enevre

İyi bir video düzenleme uygulaması var mı arkadaşlar basit olacak sadece videonun başını sonunu kesmek gibi

Videolarin sadece basini sonunu kesmek icin (trimming) uygulama aramana gerek yok bence. iOS'in standart Photos (Fotograflar) uygulamasi bunu yapabiliyor zaten. Galeriden videoyu sec ve Duzenle'ye tikla. Videonun basindaki ve sonundaki <> simgelerini surukleyerek kesme islemi yapabilirsin. Islem bitince de ister yeni klip olarak ister mevcudu degistirerek kaydedersin.

Yine de video duzenleme uygulamasi istiyorsan, iMovie kullanabilirsin. Veya daha basit arayuzlu Spark Camera oneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: evinda

A serisi diye bisey okumustum ondan olabilirmi ?

Serisine hiç bakmadım. Teknosadan yaklaşık 2-3 hafta önce satın aldım. Yani Türkiye cihazı.

• quote:

Orijinalden alıntı: anlkaplan1

quote:

Orijinalden alıntı: anlkaplan1

Son güncellemeden beri (10.3.1) telefonum açık olduğu halde kapalı diyormuş çok söylemeye başladılar ve daha önce durmadan bulunduğum ortamlarda oluyor.Ayarlardan sıfırlama falan nasıl olabilir hard reboot attım

Vodafone hattım

VoLTE'ye gecisten sonra olmaya basladi diye tahmin ediyorum. Oncelikle hucresel ayarlarina girip 4G/LTE seceneklerinden "Sadece Veri" ve "Veri ve Data" secenekleri arasinda gecis yaparak durumu gozlemle. Olmazsa ag ayarlarini sifirlamayi deneyebilirsin (Ayarlar - Genel - Sifirla - Ag Ayarlarini Sifirla). Yine sonuc alamazsan, farkli SIM kart ve/veya farkli operator ile cihazini test et. Sorun yine devam ediyorsa, cihazi servise vermeyi dusunebilirsin. Ama oncelikle tum yazilimsal secenekleri gozden gecir bence.

10.3 guncellemesinden itibaren operator farketmeksizin benzer sikayetler var. Operatorler, son guncelleme ile 2G/3G/4G gecisinin elle/manuel yapilmasina son verdi. Guncellemeyle VoLTE/VoWiFi destegi geliyor ama elle 2G/3G/4G secmeye veda ediyorsun. Ozellikle 4G sinyalinin zayif oldugu yerlerde, kendine kendine de 2G'ye gecmiyor (en guclu sinyal 2G olmasina ragmen). Bununla birlikte, 4G sinyali gucluyken bile ulasilamama sorunlari yasayanlar var. Ben de Vodafone kullaniyorum ama henuz boyle bir duruma rastlamadim. Sadece bir kez disariya ciktigimda hucreselin calismadigini farkettim. Hucresel/4G acip kapamak bile ise yaramadi ama "Sadece Veri"den "Veri ve Data"ya gecince duzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 27 Nisan 2017; 22:47:50 >

• Arkadaşlar bu Facebook uygulamasının boyutu giderek artıyor. 364 MB uygulama boyutu mu olur.

• Facebook bende 348 mb hocam. Telefonda uçuşa geçen şey instagram. Tam 600 mb

• fawkes81 kullanıcısına yanıt
    İnstagram şuan indiriyorum boyut 61 mb yaziyo..?facebook 229 mb ..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 28 Nisan 2017; 1:22:41 >
  • 
Sayfa: önceki 16551656165716581659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.