Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1648. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16461647164816491650
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

USB uzerinden de yapabilirsin. Yontem ayni. iTunes'dan Uygumalar/dosya paylasimi bolumune girip istedigin filmi VLC, Infuse vb. uygumalara surukle birak yontemiyle kopyalarsin.

Bu yöntem daha iyi oldu. Infuse'un ücretsiz versiyonu iş görür mü illa 50 liralık olanı kullanmaya gerek yok dimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kırmızı olan renk satılmaya başlandı mı biliyormuzunuz?
    ben şanlı urfadayım buradahiçbir bayide bulamadım
  • Selam arkadaşlar 128 ile 256 gb arasinda 100 euro gibi bir fark var sizce bu paraya değer mi 256 ? 7+ kırmızı almayı düşünüyorum kullanan varsa renginden memnun mu aacaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ekranımda siyah bir nokta ve sol kenarda renk tonu farkı var ve kamerada çekerken rüzgar sesi diye bugün denizlide garanti işini yapan Mare bilişim diye bir yere yönlendirildim. 1 aylık cihazıma ekran değişimi yapılır dediler. ben cihaz değişimi yapılsın diye not düştürdüm. Sizce ne olur.
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    cihanerguvener C kullanıcısına yanıt
    @~Lion King~ Infuse Pro'nun artilari var tabii ki. Deger mi degmez mi, kullanim amacina gore degisir. Ama oynattigin videolarda DTS/Dolby ses olmadigi surece standart surum yeterli olur.

@cihanerguvener Product RED serisi iPhone 7'ler duyuruldugu gunden beri satista ve stoklarda mevcut. Senin sehrindeki bayilerde olmayabilir:https://www.apple.com/tr/shop/buy-iphone/special-edition-iphone-7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 22 Nisan 2017; 23:06:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SonyFun S kullanıcısına yanıt
    Uzun yıllar kullanılacaksa videolar 4K çekerim 100 150 uygulama binlerce fotoğraf video olur dersen 100 Euro değer. Kafan rahat olur. Şimdiye kadar 64 GB bile doldurmamışsan gereksiz.

Kırmızı rengi görerek alın zevkler görecelidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonyFun

Selam arkadaşlar 128 ile 256 gb arasinda 100 euro gibi bir fark var sizce bu paraya değer mi 256 ? 7+ kırmızı almayı düşünüyorum kullanan varsa renginden memnun mu aacaba ?

Eskiden telefonların depolama birimlerine daha çok ihtiyaç düşüyordum. Film, video ve müzikle doldururdum. Şimdi artık her şey mobil oldu. Videoları YouTube'dan, müzikleri ise fizzy den dinliyorum. Telefonumda oyun oynamam o yüzden 32 ilk çok raha yetiyor bana. Size gelecek olursak 128 bu şartlarda doldurmak bile güç gibi gözüküyor ama tabi sizin kullanım koşullarınızı bilemem. 100 Euro da az bir meblağ değil. Eğer ihtiyacınız yoksa 256 ilk gibi bi alanı o parayı daha iyi şeylerde değerlendirebilirsiniz (maddi durumunuzu bilmem ama şu da bir gerçek 100 Euro hakkaten iyi bir para) şunu da belirtmek istiyorum 32 kimle 128 ve üstü arasında hız farkı olduğu sabit. Kazancınız sadece tek depolama alanında olacak gibi.

• Hocam söylediklerinize katılıyorum. 128 lik benim işimi görecek gibi duruyor. Teşekkür ederim ilginiz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonyFun -- 22 Nisan 2017; 23:14:6 >
  • Şu an halen note 4 kullanıyorum 64 gb hafiza karti var hiç dolduramadim. Sanırım 128 lik benim işimi görecek. İlginiz için teşekkürler

• 3 defa şarj edemez arkasında yazan değer 6600 zaten ama %30 larda falan takıyorsan belki olabilir

• Arkadaşlar 10.3.1 e güncellesem mi güncellesemesem mi diye düşünürken 2 gün önce güncelleme işlemini gerçekleştirdim. Herkes 10.3.1 in şarj konusunda verimsizliğinden şikayetçiydi ve beni de korkutan oydu. Çok şükür korktuğun başıma gelmedi. Şarj konusunda bi kaybım olmadı hatta kazancım oldu gibi. Mesela dün telefonumu çok aktif bir şekilde kullandım ve %28 deyken 7 saat 35 dakka süre aldım. Bu gün ise şarjım %74 de ve 2 saat 46 dakika.

• Güncel
    10.2.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 23 Nisan 2017; 16:42:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Güncel
    10.2.1

Süre çok güzel 👍 ama şunu da ekleyeyim iOS arka planda çalışan uygulamaları da süreye ekliyor. iPhone plus serisiyle şarj konusunda noktayı koymuş 👍

• bende siyah plus 128 gb var mükemmel cihaz herkese tavsiye ederim hem ekran hem hız hem kamera vs vs bir çok şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmnder16

quote:

Güncel
    10.2.1

Süre çok güzel 👍 ama şunu da ekleyeyim iOS arka planda çalışan uygulamaları da süreye ekliyor. iPhone plus serisiyle şarj konusunda noktayı koymuş 👍

6S Plus'ta nasıl acaba? :)

• Arkadaslae s7 kullanıyorum inanilmaz memnunum babam bana 2500 tl vericek bende ona vericem ip 7 ile s8 arasinda kaldim daha once ios kullanmadim siz ne yapmami onerirsinizn 32 gb yermez bana 128 de pahali ne yapabilirim sizce

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Dosya aktarım için tam app ismi söyler misiniz ben buldum air transfer falan ama müzik attığımda appleın müzik playerında gözükmüyor itunesdan atmam mı gerekli başka player kullanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

quote:

Orijinalden alıntı: mmnder16

quote:

Güncel
    10.2.1

6S Plus'ta nasıl acaba? :)

Ben de Yen'i geçtim iOS a daha önce note 5 kullanıyordum. Ama 6s plus kullanan arkadaşlarım da gayet memnun. Zaten çok da fark yok iki model arasında.

• quote:

Orijinalden alıntı: 55525534

Arkadaslae s7 kullanıyorum inanilmaz memnunum babam bana 2500 tl vericek bende ona vericem ip 7 ile s8 arasinda kaldim daha once ios kullanmadim siz ne yapmami onerirsinizn 32 gb yermez bana 128 de pahali ne yapabilirim sizce

İnanılmaz memnunsanız ip a geçmenizin bi anlamı yok bence 👍 Şunu belirteyim ben de note serisi kullanıyordum uzun zamandır. Androidin karmaşasından sıkıldığım için geçtim ve şu anda gayet memnunum 👍

• arkadaşlar aranıza katıldım da bu sorunu çözemedim

arkadaşımın telefonu iphone 6 plus ios sürümlerimiz aynı şuan ikimizinjide güncel

resme bakın görüntüle var

http://imgur.com/xZLzXGW

benim telefonum iphone 7 plus sadece sil çıkıyor bende işlem yapamıyorum başka

http://imgur.com/9UN8tIu

• 
Sayfa: önceki 16461647164816491650
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.