Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1598. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15961597159815991600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Genel e yazıyorum ama anladığım kadarı ile bu başlığın üstadı huysuz ihtiyar o yüzden onu ekledim. Diğer kişilerden gelecek cevaplar için de şimdiden teşekkürler.

Hepsiburada üzerinden 128 lik iphone7 sipariş ettim. Gelince kutuyu açmadan seri no ile aktiflik kontrolü yapicam. Aktifleştirin yazıyorsa sim kart takılmamış olur ya, ayrıca apple arayıp sormam gereken birşey var mi? Mesela icloud la ilgili bişey felan. İlk kez iphone alıyoruz ya o yüzden bilemedim icloud a giriş yapınca da aktifleşiyor mu, onu soralım mı çağrı merkezinden. Bunların dışında bişey yok sanırım dikkat edilecek gerisi kısmet, sarı ekran , kamera cızırtı yoğunluğu...vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firat23

Niye iPhone çok mu ucuz 😀

Yani yıllarca Samsung ve Android kullanmış biri olarak şu an 7 Plus kullanıyorum ve anlıyorum ki diğer telefonlar çöpmüş gerçekten. Yani Android ve Samsung'a o parayı vereceğime ben 7 Plus alırdım. Sonuçta ikisi de aynı fiyatsa neden Android ve Samsung'u tercih edeyim ki? Ama önceden böyle bir şey söz konusu değildi tabii ki. Samsung 3.500 iken iPhone 4.200 küsurdu ve o zaman Samsung almak için mantıklı bir neden kalıyordu; ama şimdi ekran dışında mantıklı bir sebep göremiyorum.
  • Arkadaşlar bir de bir şey sormak istiyorum. Önceden uyarı gelmişti 10.2.1 güncellemesi için ama ben güncellemedim. Şimdi ben yazılım güncelle ararsam 10.3'ü direkt kurar mı yoksa önce 10.2.1 mi kurmam lazım?
  • Bu telefonun şarj kalitesine bayılıyorum arkadaş, helal len

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Telenizde şuan ne görünüyorsa onu kurar.
  • Dostlar;
    Belki konuda vardır ama bulamadım var ise kusura bakmayın artık.
    Kullandığım 7 plus cihazım ve şarj süresi üç saate yakın sürüyor.
    Bu süreyi ıpad şarjı dediler sanırım doksan dakikaya düşürüyormuş.
    Birincisi; Bahsedilen şarj cihazı hangi cihazdır?
    İkincisi; O şarj cihazı ile şarj etmek telefonun bataryasını olumsuz olarak etkilemez mi?
    Şimdiden teşekkür ederim.
  • susfafar S kullanıcısına yanıt
    İpad sarj başlığı. Daha hızlı dolduruyor.

Telefona zarar vermez. Pili %20 nin altına düşürmedğiniz sürece sıkıntı olmaz. %10 %5 é sık sık düşürürseniz. Batarya ölür

Bilgi doğrudur telin kendi şarj cihazını kullanırsan 2-3 saat arası sarj olayı gerçekleşir ama benim gibi orjinal ıpad şarjı kullanırsan bu süreyi 90 dk. indirir saglıklı sekilde şarj edersin.

• Apple storedeki 89,00 tl olan cihaz değil mi?
    12 w güç adaptörü diye yazan?
    Onu mu almam gerekir?
  • Büyük ihtimal çakma demi?
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 31 Mart 2017; 13:2:47 >
    O konuda bilgim yok sizi yanlış yönlendirmek istemem bir bilene danışmanız en saglıklısı.

Bende ıpad mini var onun sarjını kullanıyorum.

• radko kullanıcısına yanıt
    Apple Store sayfasında yer alan 5W adaptör ile mukayese edecek olursak şahsi görüşüm çakma olduğu yönünde.

http://www.apple.com/tr/shop/product/MD813ZM/A/apple-5-w-usb-g%C3%BC%C3%A7-adapt%C3%B6r%C3%BC?fnode=97

• Hepsiburada.com bile çakma ürün satıyor ya bi daha ordan alışveriş falan yapmam

• speedser1 kullanıcısına yanıt
    iOS 10'de genel olarak hotspot performansi dusuk. Benzer sorunlari cogu kullanici yasiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam_ıssız kullanıcısına yanıt
    Destek Hatti ile bir isin yok. Bilgisiz ve niteliksiz destek hattini arayarak zaten hem zaman kaybedersin hem stres sahibi olursun. Cihaz geldiginde cihazin daha once kullanilmadigina emin olmak icin "kutuyu acmadan once" seri nosunuhttps://checkcoverage.apple.com/tr/tr adresinden sorgula. Cihazi sorguladiginda, "Lutfen cihazinizi etkinlestirin" uyarisi veriyorsa sifir cihaz demektir. Yok, garanti bitis tarihi cikiyorsa, o cihaz daha once SIM kart takilarak kullanilmis demektir. Iade et. Hepsiburada zaman zaman kullanilmis cihazlari tekrar jelatinleyip sifir diye gonderiyor cunku.

Sifir cihazin iCloud ile ilgisi yok. Cihazi kurarken Apple ID'ni girersin ve cihaz o Apple ID'ye tanimlanir. Apple ID dedigimiz sey, basitce olusturacagin bir Apple hesabidir ve Apple servislerini (iCloud) kullanmani saglar. Apple hesabin yoksahttps://appleid.apple.com/ adresine girip simdiden olusturabilirsin, bilgilerini sakin kafayla girersin, guvenlik sorularini olusturursun, hatta Kisiler'ini diger servislerden aktarirsin. Telefonu ilk kez kurarken Apple ID olusturmakla ugrasma derim.

Ayrica destek hattini sorun cozme konusunda ciddiye alma. O hat sadece bir psikolojik destek hattidir ve telefonu sifirlatmaktan baska hicbir sey yapmazlar. Cizirti, sari ekran vs. ne icin ararsan ara yanit bellidir: "Ilk defa sizden duyuyoruz efendim, istersenz cihazinizi bir sifirlayin". Su mesaji ve devamindaki yanitlari okursan ne demek istedigimi anlarsin:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123936226

• quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Arkadaşlar bir de bir şey sormak istiyorum. Önceden uyarı gelmişti 10.2.1 güncellemesi için ama ben güncellemedim. Şimdi ben yazılım güncelle ararsam 10.3'ü direkt kurar mı yoksa önce 10.2.1 mi kurmam lazım?

iOS guncellemeleri combo seklindedir, yani onceki surumleri de icerir. Dolayisiyla cihazin 10.0.1 bile olsa, guncelleme ekranina geldiginde 10.3 gorunur. Oyle basamakli guncelleme olmaz. Her zaman en son surum neyse, o surum gorunur ve dogrudan son surume gecersin.

• İphone 7 plus ın bulamadığı wifi ağını G2 buluyor. Wifi gücü zayıf bu telefonun.

• iPhone 7 cihazımda Video kayıt ederken ciddi bir hışırtı, cızırtı,elektirik yüklü bobin sesi mevcut. Garantiye götürme konusunda ne diyorsunuz?

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Modemini değiştir bence telefonun wifi gücü çok yüksek

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Maalesef biraz zayıf arabamın yanından evdeki wifiye samsung S5 ile bağlanırken aynı yerden 7 plus bulamıyor bile.
  • 
Sayfa: önceki 15961597159815991600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.