Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14311432143314341435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun güle güle kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @dkutluturk6 Swappa'da IMEI calinma gibi bir durum olmaz, bence endise etme. Fakat yazdigin satirlar, sorgu sayfasinda cikan reklam metni gibi. Sorgu sonucuna dikkatli bak derim.

@emreoguz177 1A'den daha yuksek cikisa sahip her sarj aleti/powerbank daha hizli sarj eder. Yani toplam sarj suresi kisalir. Ister iPad sarj aleti kullan, ister Xiaomi, Asus vb. markalarin powerbank aletlerini kullan. Hicbir problem olmaz. iPhone 7'nin kutusundan 1A'lik sarj aleti cikmasinin tek sebebi, Apple'in cimriligi.

@sasa_iliç 7'de odaklama konusunda bir farklilik yok. Camur gibi goruntu derken, watercolor problemini kastediyor olabilirsin. O sorun Apple'in yazilimsal sikistirma ve NR algoritmasindan kaynaklaniyor. Aylardir gundemde ve Apple hala bir cozum/mantikli aciklama getirebilmis degil. JPEG fotograflarda ciddi bir detay kaybi var. Fotograf esitlemeyi kapatip once cihazini guncelle istersen. iCloud kaynakli bir problem olabilir. Arka kamera kolay kolay cizilmez, yalandan da olsa safir cami var. Metal ya da betona sertce surtmedigin surece cizilmez. Ama hemen her kilifta kamera icin koruyucu bir yukseklik payi oluyor zaten. Kilifsiz kullaniyorsan bile kolay kolay cizemezsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün bende turktelekomdan iphone 7 plus aldım bir kaç sorum olacaktı arkadaşlar,

İlk açtığımda güncelleme yaptım direk safaride gezinirken bile cihaz ısınıyor anlamadım,ip6s+ kullanıyordum 2-3 aydır onda hiç ısınmaya şahit olmadım.güncellemeyle mi alakalı mı telde bir sıkıntı var çözemedim,tıslama yok telde ama ip6s+ yan yana geldiğinde ekran sarımtırak kalıyor

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    OTA ile guncelle gec. 0.0.x surumler icin bile 2-3GB veri indirmek mantikli degil.

• fafa1236 F kullanıcısına yanıt
    Bu konuda bu baslikta belki 500 mesaj atilmistir. Onceki sayfalari biraz kurcalarsan, seni biktiracak kadar bilgi/gorus okuyabilirsin. Duydugun arka plan sesinin/cizirtinin kaynagi coil whine diye bilinen sorun. Kameranin yanindaki mikrofon kayit sirasinda coil whine (asiri yuklenme sirasindan bobinlerin ses yapmasi) nedeniyle videoya cizirti sesi ekliyor. Sorun tum 7 serisi cihazlarda farkli seviyelerde var. Bir dizayn problemi. Apple lansman doneminde cizirti icin degisim yapiyordu ama artik onu da sorun olarak gormuyor. Cihazin degistirilse bile gelen cihazda da ayni sorun, hatta daha kotu seviyede olabilir. Eski/yeni seri tum cihazlarda mevcut. Nasil ki iPhone 6'daki bukulme sorunu 6S'de yeni bir aluminyum alasim kullanilarak ve kasa ic dizayni degistirilerek cozulduyse, bu da muhtemelen 7S/8 serisinde duzeltilecek. Kisacasi kafana takma. Hepimiz farkli seviyelerde o cizirtiyla video kaydi yapiyoruz.

• Karargahx kullanıcısına yanıt
    Uzun vadede kapasite kaybi hangi seviyede, ona bakmak gerek. Bende 10.000mAh'lik Asus ZenPower var. 2,5 yildir aktif sekilde tum cihazlarimda kullaniyorum. Hala 7 Plus'i iki kereden fazla sarj ediyor. Powerbank alirken uzun vadede yolda birakmamasi onemli. Gecenlerde 10.400'luk Gomax marka (1.5A cikisli) bir tane daha aldim. Simdilik sorun yok ama uzun vadede Asus kadar gitmez muhtemelen. Xiaomi'nin cihazlari orijinal alirsan sorun cikarmaz diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 26 Ocak 2017; 0:36:07 >
  • Kamerada resim çekerken odaklama sırasında baya fps düşüşü oluyor snapchat kamerasında falan daha az oluyor bunun bir çözümü var mı ? 60 fps video çekerken bir sıkıntı olmuyor ...

• iPhone 7 jet var 9 saat kullanım süresi fazla mı normal mi ?

• Arkadaşlar bir sorum olucakti

Suan mat siyah kullanıyorum mesela telefonumda değişim gerekecek bir sorun meydana geldi

Değişecek telefonun farklı bir renk üzerinden değişmesini talep edebiliyor muyuz

Kabul etmezlerse belli bir ücret verip farkli renk alabilir miyim

İyi geceler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siyahlee97 kullanıcısına yanıt
    Birebir değişim var hocam. Renk, model, kapasite değiştirme yok. Yapabilen varsa da görmedim hiç.

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada.comdan aldım bakalım ürün gelince orijinallik kontrolü yapacam , zaten çok kullanmıyorum indirimde diye aldım ürün gelince fotoğraf atarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahlee97

Arkadaşlar bir sorum olucakti

Suan mat siyah kullanıyorum mesela telefonumda değişim gerekecek bir sorun meydana geldi

Değişecek telefonun farklı bir renk üzerinden değişmesini talep edebiliyor muyuz

Kabul etmezlerse belli bir ücret verip farkli renk alabilir miyim

İyi geceler

Bundan 5,6 ay önce renk değişim de vardı fakat geçen gün kılıf renki değişmek istediğimde Türkiye'ye has olarak bu özelliği kapattıklarını belirtiler.. anca iade edip öyle alabilirsin

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Bu çıkıyor.
  • Beyler ben hala cihazla yüklü gelen 10.0.1'deyim. 10.2.1'e güncelleyen ip7 128gb sahipleri, bir gelişme var mı? Şarjı bir günü rahat çıkarıyor bu sürümde.

• Yaklaşık 1 haftadır iphone 7 kullanıcısıyım, şarjı 100den 20'ye kullanıp şarja takıyorum. Lokasyon kapalı, sistemde bazı lokasyonları da kapattım, genelde wifiden internet açık, maillerde anında al kapattım, parlaklık yarıya yakın, her seferinde maksimum 6 saat ekran süresi. Telefon yeni olduğu için mi yoksa zamanla 1 ay sonra falan pil daha mı iyileşir? kullanımı 7-8 saate çıkarabilir miyim? Cihaz 10.1.1 henüz güncelleme yapmadım. 10.2.1e geçsem 6 saatten fazla kullanımına etkisi olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Li-ion pillerde bitmeden sarja takmamak gibi bir durum yok, o eski tip Ni-Cd pillerde vardi. Cihazini istedigin yuzdede sarja takabilirsin. Ayda 1-2 kez disinda %20'nin altina da cok indirme. Ofisten cikiyorsan ve sarjin %42 ise mesela, yarim saat sarj et oyle cik. Gun icinde istedigin yuzdede sarja takabilirsin, hicbir zarari yok. Aksine tekrarlanan sarj rutinlerinden uzak durmak iyidir. Usenmez ve pil konusundaki su onerileri okursan, kliselerden ve sehir efsanelerinden uzakta, pilini en saglikli sekilde kullanirsin:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122367544

%42 ise yarım saat şarj et çık, demişsiniz. Bu pile zarar vermez mi? %100 olup biraz beklenmesi gerekmiyor mu pil sağlığı için?

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

iPhone 7plus ile aranıza katıldım.
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Gitti paralar. Hayırlı olsun :)

• hala android cihazın whatsapp yedeğini iosa aktaramıyozmu yaa?
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    hediye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: henryfm

Yaklaşık 1 haftadır iphone 7 kullanıcısıyım, şarjı 100den 20'ye kullanıp şarja takıyorum. Lokasyon kapalı, sistemde bazı lokasyonları da kapattım, genelde wifiden internet açık, maillerde anında al kapattım, parlaklık yarıya yakın, her seferinde maksimum 6 saat ekran süresi. Telefon yeni olduğu için mi yoksa zamanla 1 ay sonra falan pil daha mı iyileşir? kullanımı 7-8 saate çıkarabilir miyim? Cihaz 10.1.1 henüz güncelleme yapmadım. 10.2.1e geçsem 6 saatten fazla kullanımına etkisi olur mu?

Yok sarj kotu bu meretlerde.

Adam gibi parlaklik, lokasyon, mail actin mi harbiden dayanmiyor.

Sarj olmasi da uzun suruyor.
  • 
Sayfa: önceki 14311432143314341435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.