Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. İphone 7 plus 32 GB kullanıyorum. 2 gün oldu alalı. Şarj 1 günde bitmiyor. Şarj bitmeden şarja takmak sizce zarar verir mi? Mesela akşam eve geldim şarj %35, yarına bıraksam beni bir gün çıkarmayacak. Dışarda şarkja taksam 3 saatte doluyor onu beklemek imkansız. Sizce ne yapayım?
  • Bugün telefon elimde gezinirken telefonun sesini kendi kendine kıstığını gördüm

Sebebi ve çözümü ne olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün bende iphone 7 plus 128gb siyah alarak aranıza katıldım. Fakat ürünü turkcell den aldım ve imei sorguladığımda İthalat yoluyla kaydedilen IMEI yazıyor. Turkcell ithalat mal mı satıyor yani anlamadım. arıza durumunda Gidip bir kvk veya genpaya telefonu veremiyorum mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralksk

Arkadaşlar bugün bende iphone 7 plus 128gb siyah alarak aranıza katıldım. Fakat ürünü turkcell den aldım ve imei sorguladığımda İthalat yoluyla kaydedilen IMEI yazıyor. Turkcell ithalat mal mı satıyor yani anlamadım. arıza durumunda Gidip bir kvk veya genpaya telefonu veremiyorum mu?

problem yok hocam. garantili cihazların hepsinde yazar bu ibare. kendin yurt dışından getirip kayıt ettiğin zaman ''yolcu beraberinde getirilen cihaz'' şeklinde yazar. zaten sorguladığınız sadece imei. garanti sorgulaması için hangi firmanın cihazı ise o firmanın müşteri hizmetleri veya İnternet sitelerinden sorgulama yapabilirsiniz.IMEI sorgulaması garanti ile alakalı bir bilgi vermez cihazın ne şekilde TR'de kullanıldığını belirtir.garanti dediğimiz işi de ticaret ele uğraşan firmalar verdiğine göre ve bu firmalar bu cihazları yurt dışından getirttiğine göre ve firmaların yurt dışı ile yapmış oldukları ticarete ithalat denildiğine göre problem yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swes -- 26 Ocak 2017; 15:42:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Bende pil durumumu gösterim :) cihaz iPhone 7. Bugün alalı tam 9 gün oldu. Pilinden aşırı derecede memnunum. 5s ten sonra devrim oldu resmen. 9 saatin altında ekran süresi almıyorum. Bu arada kullanımın %60 ı 4G de yapıldı.

Merhabalar bu operatör adı yerine nasıl TOLGA yazdınız acaba ? jb olmadan yapılabiliyormuydu?

• quote:

Orijinalden alıntı: swes

quote:

Orijinalden alıntı: kralksk

Arkadaşlar bugün bende iphone 7 plus 128gb siyah alarak aranıza katıldım. Fakat ürünü turkcell den aldım ve imei sorguladığımda İthalat yoluyla kaydedilen IMEI yazıyor. Turkcell ithalat mal mı satıyor yani anlamadım. arıza durumunda Gidip bir kvk veya genpaya telefonu veremiyorum mu?

problem yok hocam. garantili cihazların hepsinde yazar bu ibare. kendin yurt dışından getirip kayıt ettiğin zaman ''yolcu beraberinde getirilen cihaz'' şeklinde yazar. zaten sorguladığınız sadece imei. garanti sorgulaması için hangi firmanın cihazı ise o firmanın müşteri hizmetleri veya İnternet sitelerinden sorgulama yapabilirsiniz.IMEI sorgulaması garanti ile alakalı bir bilgi vermez cihazın ne şekilde TR'de kullanıldığını belirtir.garanti dediğimiz işi de ticaret ele uğraşan firmalar verdiğine göre ve bu firmalar bu cihazları yurt dışından getirttiğine göre ve firmaların yurt dışı ile yapmış oldukları ticarete ithalat denildiğine göre problem yok yani.

Hızlı cevabınız için çok teşekkür ederim :) içim rahatladı :D

• TURKCELL'de VOLTE servisini kullanabilen varmı arkadaşlar yoksa hala çözüm bulunamadı mı.

• fiyatlarda indirim olursa buraya yazarmısınız? yada PM
  • Şarjda iken kulaklık sorununu çözebilen var mı ? Nette aparat var ama 3,5 mm çıkış ve şarj için çıkış veriyor. Ve de sadece müzik dinleniyor Muş. Çağrı yaparken kullanılamıyor. Fikri çözümü olan ?

• mKisaca kullanıcısına yanıt
    jailbreak olmadan yapamazsın
  • powerbank arayanlara öneririm kendimde aldım bu dolar kuruyla bu fiyata daha zor bulursunuz.

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-versiyon-2-tasinabilir-sarj-cihazi-gumus-ince-ve-hafif-kasa-p-HBV000002BV8E
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

powerbank arayanlara öneririm kendimde aldım bu dolar kuruyla bu fiyata daha zor bulursunuz.

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-versiyon-2-tasinabilir-sarj-cihazi-gumus-ince-ve-hafif-kasa-p-HBV000002BV8E

Büyüklüğü nasıl hocam. Bu markanın biraz daha kalın olanı var ona kıyasla ne durumda acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon rengi nedir silver kullanıyorum ben onlarda oluyormus genellikle

• ErhanNamal kullanıcısına yanıt
    Bir şey olmaz hocam takabilirsiniz, asıl tamamen bitirip şarja takmak zararlı, mümkün olduğunca %20 nin altına düşürmemeye çalışın

• Karargahx kullanıcısına yanıt
    2.1 mi 1.0 mı ona göre alacağımda yada 2.1 de zararı olurmu i7 Plus için

• Karargahx kullanıcısına yanıt
    Nerde tıkladın bana link atarmısın bende merak ettim
  • feda0034 F kullanıcısına yanıt
    Mat siyah hocam benimki

• mKisaca kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom un bir servisi diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erc44

jailbreak olmadan yapamazsın

TürkTelekom Selfy tarifesin de yapabilirsiniz

• Plus telefonu ipad 12W sarj aleti ile sarj ediyorum . Apple sitesinde iphone modellerini verip sarj etmeye uygundur yazmaktadır.

• 
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.