Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (996. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 994995996997998
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sarı ekran tat kaçıran o durum şu oluyor arkadaşlar resimlerin arka planını pc veya bir başka telefon beyaz gösterirken sizin ki sarımtırak ve soluk gösteriyor ekranınız diğer tüm modellerden %25 daha parlak olması gerekirken 6'lardan bile daha solgun gözüküyor en büyük sorun ise aynı tekonolojiye para veren iki kişiden biri iPhone 7 ekranında solgun ve sarımtırak bir ekran görürken diğeri canlı ve bembeyaz bir ekran görüyor.

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Kapatıp açma ve ses kısma tuşuna basılı tutacaksınız artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Yok hocam iki tane var :) bi tanesi toplu igne basi kadar... isik altinda dikkatli bakarsaniz gorursunuz :) onceki ekran koruyucunun o kismi genişti, ikisi de açıktaydı

• emreoguz177 E kullanıcısına yanıt
    bence sarılık yok , soldaki daha parlak sadece.
  • Foruma yine ne yapıyorlar yaf mobilde berbat bir halde bastğın yerden ooops diye hata mata çıkıyor
  • Merhaba Arkadaş Lütfen yardımcı olur musunuz ?

İphone 6s plus 64 gb telefon alacağım sıfır jelatinli yurtdışı kapalı kutu fakat, apple nin sitesinden seri nosuna baktığım zaman telefon mayıs 2016 tarihinde etkinleştirimiş görünüyor. Normalde sıfır jelatinli ürünlerde lütfen cihazınızı etkinleştirin yazması gerekiyordu.
    Telefon ıraktan gelmiş. kodu A1687.
  • Beyler Bi yardımcı olur musunuz?

Sıfır jelatinli kapalı kutu yurtdışı iphone alacağım, seri numarasını sorgulattığım zaman cihaz 2016 mayıs ayında etkinleştirilmiş. Nasıl oluyor bu ? Sıfır telefonda lütfen cihazınızı etkinleştirin yazması gerekmiyor mu ?
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Anladım kardeş kamera haricinde iki tane sensör var yukarıda ço ik ufak biri belli belirsiz benimkide kapalı sorun olmaz kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soldier5825 -- 9 Kasım 2016; 18:02:45 >
    Hoparlörün üstünde iki tane sensör var istersen yeniden bak

• 6s alınır mı peki? 7 mi alayım yoksa

• Soldier5825 kullanıcısına yanıt
    Tamam sagolasin :) neye yariyor o biliyor musun ?

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum kardeşim i7 yle geldi

• volkan927 V kullanıcısına yanıt
    Değişim olabilirr değişimden gelen cihazin diğer eski cihazin başlatildiği garantiden itibaren tekrar başlar o yüzden kontrol yapman iyi olmuş diyicem ama sonuçda 5-6 aylik cihaz uygun fiyat ise alinabilir.

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Hocam değişim cihazı da "etkinleştirin" ekranı ile geliyor. Kendim bizzat denedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler lens görüntüsüyle fotoğraf görüntüsü aynı değil ve yazılımsal büyük ihtimal. Bunu nasıl iyileştirebiliriz ?

• Bildiğim kadarıyla değişim cihazları denilen şeyde apple da 0 telefon oluyor tek fark kutusuz garip bir jelatine sarıyorlar

• skydiver132 kullanıcısına yanıt
    Tmmda kardeşim sen şimdi iphone aldin etkinleştirdin daha sonra cihaza format attip herşeyini sifirladin fabrika ayarlarina geri döndü tekrar etkinleştirme ekrani karşina tekrar cikicaktirr

Yardımınız için teşekkürler araştıralım bakalım bulabilirsek İngiltere hattı.

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Onu kastetmedim. Garantiden değişen cihazın garantisini kontrol ettiğinizde "cihazınızı etkinleştirin" (hat takıp kullanmaya başlayın) uyarısı veriyor. Bunu demek istedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 3 vs iphone 7 ekranı 2 si de full parlaklık:)

• 
Sayfa: önceki 994995996997998
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.