Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (972. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 970971972973974
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iPhone 7 A1778 128GB

Hep Lte açık arada az wifi. Konum servislerim kullanmadığım her an kapalıdır. Ama en son paylaştığımda 20 dk kadar bi navi kullandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maşallah hocam :)) bu arada şöyle bir şey danışmak istiyorum. Whats app bildirimi mesaj sesim "not" ve normal sms sesimde aynı ses ama bazen whats apptan başka bir ses ile bildirim alıyorum. Açıp kapadım şimdi düzeldi sanki ama sebebi nedir bileniniz var mı

• maho2306 kullanıcısına yanıt
    rehber takılması mı note 7 de yandan aşağı harfle çekerken kasım kasım kasılan rehber sorununu mu çözmüşlerdi ?

iphone na bir temiz kurulum yapın rehberin takıldığı filan yok
  • DagustuN kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum bende de ses olarak görünüyor :D
  • Çokta ucuzmuş :D
  • Ben burada diger mesajlarimdada belirttigim gibi , kimseye karistigim yok isteyen istedigini fikrini , sorununu tabiki belirtecek forum burasi . Ama durmadan ayni seyleri yazmak , forumu kirletir durmadan ayni seyleri okumanin manasi yok fikrini , sorununu guzelce belirtirsin bu zaten yeterli , ayni seyleri tekrarlayarak yazarak insanlari konudan sogutmaktan baska ise yaramaz . Daha bununla ilgili birsey yazmayacagim , anlamak isteyen insanlar yazdiklarimi anlamistir , sunu soyleyim konu boyle devam ederse konuda yararli olacak insanlar burada kalmaz , kimse kimseye cevap veremez konu sorunlarla bogusur haberiniz olsun .

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

rehber takılması mı note 7 de yandan aşağı harfle çekerken kasım kasım kasılan rehber sorununu mu çözmüşlerdi ?

iphone na bir temiz kurulum yapın rehberin takıldığı filan yok

note 7 de rehber sorunu falan yoktu ama bu telefonda 2. kez kurulum yaptım yine rehberde sıkıntılar var son arananlardan rehbere yada rehberden son arananlara geçerken donuyor telefon. Parmak izini 3 kere sildim 3 kere ekledim çünkü 6s plus gibi stabil okuyamıyor elimde en ufak bir terleme olsa okumuyor. Kamera donuyor. bunlar kullanıpta tecrübe ettiğim sorunlar. Note 7 ile bu telefonu ben karşılaştırmam bile gerçek anlamda daha teknolojik bir telefon note 7. apple 3 yıldır daha batarya teknlojisinde bile 1 adım ileri gidemedi. Halen hızlı şarj yok kablosuz şarj yok. Artık araçlar bile konsolunda kablosuz şarj standı koymaya başladıar ama bunu destekleyen telefonları halen apple üretemedi. note 5 ön kamerası daha net fotolar çekiyor bildiğin. 7 serisi samsungların hepsi iphonedan daha iyi foto çekiyor aralarında 1 sene var.

• Doğru tabi ki kabul etmeyip değiştirdim zaten ama konuda 6s le monitörle kıyaslayıp duruyolar her telefonjn standardk vardır 7 yi 7 ile kıyaslayın sarıysa canlarına okuyun.

• Arkadaşlar herkese merhaba,

Geçen hafta amerikadan iphone 7 32 gb getirttim. Pasaport kaydı vs falan yapacağım. Türkiyede Apple garanti kapsamına giriyor mu telefon bilen var mı acaba?

Bir de pc den fotoğrafları itunes ile atabiliyoruz sanırım. itunes kurarken telefon pc ye bağlı mı olması lazım?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • hocam merhaba. iphone 7 black 32GB part no MN8X2GH/A Model no A1778. Bu cihaz alınır mı içinde TR uyumlu priz olduğunu söylüyor nerenin cihazı söylenen doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdtzr

Arkadaşlar herkese merhaba,

Geçen hafta amerikadan iphone 7 32 gb getirttim. Pasaport kaydı vs falan yapacağım. Türkiyede Apple garanti kapsamına giriyor mu telefon bilen var mı acaba?

Bir de pc den fotoğrafları itunes ile atabiliyoruz sanırım. itunes kurarken telefon pc ye bağlı mı olması lazım?

Uluslararası garantisi varsa giriyor ama pasaport kaydı lazım

• Daha önce verildiyse kusura bakmayın..

Biraz cesaret ile müthiş bir Mod olmuş. Tabi ne kadar pil gücü harcar orasını bilemem..

• Merhaba arkadaşlar
    Bir şey soracağım acemiliym
    aralık'da Dubai gideceğim İphone 7 plus 128gb alacağım ama sıkıntı olabilir mı ? herkes iphone 7 plus tuş memnun değil falan diyor ne yapmalı kafam kararsız kaldım yardımcı olur musun Dubai'de iphone 7 plus Facetime yok diyorlar doğru mu ? telefon alırken türkiye'de getirecem ne yapmalı ? passport kayıtlı mı yapacam ?
  • Ekran ile kasa arasında boşluk var mı sizde de?

• Japon cihazların CDMA olması ve garantisinin sadece uluslarası olması sebebiyle Japonya'dan getirtmekten vazgeçtim.

Bu yakınlarda Amerika'dan gelicek olan varsa özel mesaj atabilir mi ? Bi konuşalım nasıl yapabiliriz diye.

Yardımcı olmak isteyenlere şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

quote:

Uluslararası garanti olup olmadığını alırken mi sormak lazımdı acaba? İlk defa amerikadan telefon getirtiğim için bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

quote:

Uluslararası garanti olup olmadığını alırken mi sormak lazımdı acaba? İlk defa amerikadan telefon getirtiğim için bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın.

Ne kusuru yav, hocam alırken sormak lazımdı ama uluslararası garantisi olup olmadığını apple dan öğreniliyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 7 Kasım 2016; 16:31:28 >

• iPhone 7 128 GB Silver ile aranıza katılmaktayım,ekran gayet beyaz bembeyaz hatta :) akşam iphone 6 ile de karşılaştıracağım şu an için kulağımı dayadığımda işlemci sesi geldi bu hepsinde varmış zaten,video çekerken de hafif bir cızırtı duydum.

En beğenmediğim ana menü tuşunun kapasitif olması belki alışırız en beğendiğim ses de ciddi artış var çift hoparlör etkisi.

Kaçıncı hafta üretimi vs nereden bakıyorduk ona? Vodafonedan alınma telefon bu arada soracak arkadaşlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WilliamBillMunny

quote:

Orijinalden alıntı: denizcaptain

aşağıdaki linkten randevu alabilirsiniz stoğa göre alabilirsiniz. Direkt giderseniz alabilirmisiniz bilgim yok.
    https://reserve.cdn-apple.com/TR/tr_TR/reserve/iPhone/availability?channel=1

evet nakit alımda % 4 indirim geçerli.

teşekkürler.

plus için siyah ve simsiyah yok. şu diğer renkleri daha ucuz yapsaydınız bari. siyah ve simsiyaha talep olacağı aşikarken.

Sayfayi firsat buldukca kontrol edin. Hic ummadiginiz anda Siyah/Simsiyah denk gelebilir. Cihazlari her gun gidim gidim, tek tuk giriyorlar stoklara. Yakaladiginiz anda ayirtin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar sorunlara yeni bir boyut getiriyorum istemeden.

1 haftadır 7plus kullanıyorum, daha önce s7 Edge de ve 6s plus ta karşılaşmadığım bir durum yaşamaya başladım. Telefon açıkken ve çekim gücü iyiyken zaman zaman arayanların ulaşamadığını telefonumun kapalı gibi göründüğünü söyleyenler oldu.
    Dün apple dan bir yetkili ile görüştüm ve bazı şeyler önerdi (ağ ayarlarını sıfırlama, operatör yardımı ile bazı kodlar girerek yönlendirmeler varsa iptal etme, son olarak da itunes üzerinden yazılımı baştan kurma) bunları denememi ve olamazsa teknik servise göndermeyi düşünmemiz gerektiğini söyledi. Bunların hepsini denedim ve bugün zaman zaman arama denemesi yaparken 1 kez açık olduğu halde kapalı dediğine denkgeldim.
    Türk Telekom kullanıyorum ve şimdiye kadar hiçbir şekilde böyle bir durumla karşılaşmamıştım. Sizce telefonda gerçekten bir sıkıntı olabilir mi yoksa hatlarda bu birkaç gündür benzer bir durum yaşayan oldu mu?

• 
Sayfa: önceki 970971972973974
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.