Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (966. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 964965966967968
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar iphone 7 kullanıyorum 2-3 hafta oldu genel olarak çok memnunum fakat tek sorunum bazen hiç bir tuş çalışmamaya başlıyor durup dururken benden başka bu sorunu yaşayan var mı ne orta tuşa basınca çıkıyor ne kilit çalışıyor kilitlenince açılmıyor 10 dk sonra düzeliyor ve olmuyor sürekli olanda bir şey değil.
  • F@T@H F kullanıcısına yanıt
    Hocam benim telefonunda ekranı aynen böyle. Artık elime almak istemiyorum. Evdeysem internete iPad'imle giriyorum. Yeni alacak olanlara da tavsiyem, eğer iPhone 6 veya iPhone 6s'niz varsa hiç gerek yok. Yine de geçmek istiyorsanız biraz bekleyin şu sarı ekran sorunu çözülsün. 2 yıl önceki iPhone 6 ekranı iPhone 7'den katbekat daha güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysf87 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam teknoloji şansım yüzde 50 yüzde 50 şu an :D Bundan önce yaklaşık 2.5-3 yıl kullandığım İphone 5s modelim yurt dışından gelmişti ve bir gün olsun servisi bırak servisin 100 metre yakınını görmemişti çok şükür ki ama şimdi uğraştığım şeylere bak :D Umarım değişimi kabül ederlerde bu konuda ilk kişi olmayı filan geçtim beni mağdur etmesinler şu ekran farkına bakın yav. Gelen cihazda sarı çıkarsa artık şansıma küserim sanırım ne bileyim gider satarım telefonu en kötü aldığımın kaç tl altına satsamda kafam rahat eder en azından. beklerim biraz biriktiririm belki sorunsuz seriler gelir üzerine ekleyerek sattığım rakamın aynı GB cihazı alırım :D e tabi bu çok extrem ve saçma durum tabi bu yola başvurmayadabilirim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuxAeternaFB -- 6 Kasım 2016; 22:54:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: niger21

aos ten sipariş geçmeye karar verdim , problem olursa iade/değişim sorun olmasın diye.

aldık telefon geldi , jelatini söktük sim kartı taktık etkinleştirdik vesaire.

bunları yapmak iadeye engel mi ?

En güzeli zaten fakat şunuda göze al derim; ben 7 plus 256 gb jet black siparişi verdim 17 ekim de.. Teslimat tarihi 24 kasım ile 8 aralık arası.. 2.artısıda şudur havale yöntemi ile alırsan 186 tl lik indirimle alıyorsun bilgine en azından o paraya kılıf cam filmi vs alırsın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Apple de şu var mı elimizde ki ürünün üzerinde ki farkı ekleyip değişimi bir üst kapasiteli cihazdan istemek gibi ? Mesela o modelin 32GB'ı elinizde sorun var diyorsunuz değiştirmek istiyorsunuz üzerine ekleyip onun 128'i ile değiştirmek gibi bir durum var mı bilen var mı bu tarz bir şey ?
  • Hocam vakit geçmiyor sırf apple.com tr den verdiğim için 24 ile 8 i deniyor teslimat 24 ünde mi kargoya verilecek? Olay nasıl oluyor? Misal 24 ünde verilmişse kaç.güne ulaşıyor. 17 ekimden beri bekliyorum da :((

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

quote:

Orijinalden alıntı: canbey_bjk

Arkadaşlar sonunda tahatüt lü 7plus mat 32 gb aldım .2 gündür kullanıyorum.en son güncellemeyide indirdim.işin Aslı Aslı çok telefon değiştirdim.en son note 5 ve pil süresi nedeni ile a7 kullandım.ama telefon şarj olayını çözmüş.sarj bitmiyor şimdilik dikebilirim.bu sarı ekran cızırtı ses vs sonradanmı çıkıyo ben bunları varsa bile hiç farkedemedim.uzun süredir iOS kullanmadım tavsiye edeceğiniz 7plus için uygulama varmı arkadaşlar?

Sari ekrani cihazi farkli iPhone 7 ekrani ile karsilastirmadan tam anlayazsin. Cizirti neredeyse her cihazda var. Yok diyenler sessiz ortamda denemeyenler genelde. Cihazinla 4K kayit yap, Antutu testi yap veya birkac dakika Instagram uygulamasinda dolas. Tamamen sessiz bir odada yap bunu. Telefonu kulagina goturmene gerek yok. Masada dururken bile cizirtiyi duyarsin. Coil whine denilen ses o. Arastir gorursun.

Uygulama tavsiyesi icin bu basliga bak:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=120979530

media market kutuyu açtıktan sonra sıkıntı çıkartabilir bu yüzden dikkatli olmanızı öneririm..

Online alisveriste sorun olmaz. Ama magazadan alisveriste, evet SIM kart takinca iade almiyorlar. Faturada da yaziyor zaten. O yuzden SIM takmadan hemen orada kontrol ettim. Sari ekran olsaydi iade ederdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrec6

Hocam vakit geçmiyor sırf apple.com tr den verdiğim için 24 ile 8 i deniyor teslimat 24 ünde mi kargoya verilecek? Olay nasıl oluyor? Misal 24 ünde verilmişse kaç.güne ulaşıyor. 17 ekimden beri bekliyorum da :((

kredi kartı ile bu süre daha mı kısa oluyor ?
  • Su sari ekran muhabbeti benim huawei cihazimda da vardi. Birisi beyazken birisi sariydi. Kullaniciyi dusunuyor goz sagligi falan hikaye. İki farkli panel kullaninca böyle fark oluyor. Kullanicinin gozle gorebilecegi farklari ayri kisilere urettirmiceksin. Sonuc boyle oluyor sonra.

• Arkadaşlar afganistandan 7 plus 32 gb sordurdum bir arkadaş vasıtasıyla

birisi 850 $ demiş. başka biri 750$ demiş. 750$'da bir yanlışlık olabilir mi? acaba plus yerine plus olmayanı mı sormuştur??? sürekli konuşamıyoruz o yüzden size sorayım dedim bir yanlışlık var mıdır sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: Anıl Akca

JetBlack yerine bu renk gelseydi eğer satış patlaması olurdu.

Katılıyorum. Bende bu renk kılıf alacağım. Siyah ile güzel durur.

Bahsettiğiniz kılıf hangisi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: niger21

quote:

Hocam vakit geçmiyor sırf apple.com tr den verdiğim için 24 ile 8 i deniyor teslimat 24 ünde mi kargoya verilecek? Olay nasıl oluyor? Misal 24 ünde verilmişse kaç.güne ulaşıyor. 17 ekimden beri bekliyorum da :((

kredi kartı ile bu süre daha mı kısa oluyor ?

O konuda bilgim yok forumda bilen alanlar var bi yaz istersen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: LuxAeternaFB

Arkadaşlar Apple de şu var mı elimizde ki ürünün üzerinde ki farkı ekleyip değişimi bir üst kapasiteli cihazdan istemek gibi ? Mesela o modelin 32GB'ı elinizde sorun var diyorsunuz değiştirmek istiyorsunuz üzerine ekleyip onun 128'i ile değiştirmek gibi bir durum var mı bilen var mı bu tarz bir şey ?

var ama Apple store'dan aldıysanız. çünkü bana 2. cihazı getirirken aynı cihazdan mı istiyorsunuz diye sordular.

umarım ikinci cihazınız beyaz çıkar. ben önce 5s aldım HB'den açma kapama tuşu bozuk çıktı iade ettim. yerine 6 aldım cihaz kullanılmış çıktı jelatinini ben açtığım halde, iade ettim. sonra garanti olsun diye Apple store'dan 7 aldım işte sonrası malum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aeh1905

Merhaba arkadaşlar iphone 7 kullanıyorum 2-3 hafta oldu genel olarak çok memnunum fakat tek sorunum bazen hiç bir tuş çalışmamaya başlıyor durup dururken benden başka bu sorunu yaşayan var mı ne orta tuşa basınca çıkıyor ne kilit çalışıyor kilitlenince açılmıyor 10 dk sonra düzeliyor ve olmuyor sürekli olanda bir şey değil.

yazılımsaldır belki hocam. Sizden ricam olacak. Şarj deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?
  • Şarjım hızlı mı bitiyor yoksa bana mı öyle geliyor arkadaşlar? Yeşillendirir misiniz? Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6A9B45C84 -- 6 Kasım 2016; 23:27:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

Şimdi ben iphone 7 almalı miyim hocam yoksa beklemek mi lazım ?Siz pisman misiniz aldığınıza Bu sorunlar 6s de var mı peki ?

Ben 6S'den bu cihaza gectim, her yil geciyorum (gecen yil kredi kartiyla 2450'ye aldigim yurtdisi cihazini, 11 ay sonra nakit 2200'e sattim). Ozellikle kamerasi, ekrani ve pil omru icin 7 Plus'a gectim. Pisman degilim. Ama Plus model dusunmuyorsan 6S alabilirsin. Onda bu kadar kor gozum parmagina problemler yok. Ayrica 32GB iPhone 6S tam bir fiyat/performans urunu. Kampanyalarla falan 2400'e kadar aliniyor TU/A cihazlar. Plus model dusunmeyenler kesinlikle 6S'e yonelebilir.

Nakit olarak eş dosta mı sattınız yoksa çevreden veyahut ilandan mı sattınız?

• ysf87 Y kullanıcısına yanıt
    Apple store'dan almadım :( Bakalım ne olacak sonumuz. Bu arada Apple değişimi kabül ederse ki İnşallah eder verecekleri cihaz ne oluyor başkasının kullandığı ama tamir edilmiş cihazlardan filan mı oluyor swap mı oluyor 0 mı oluyor ne oluyor ?
  • LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt
    Hocam internette i7nin özellikle karanlık ortamlarda belirgin sarı olduğu konusunda bir konuya denk geldim. İmkanınız varsa gün ışığında herhangi bir iPhone ile karşılaştırabilirmisiniz.

Bende yarın i7plus almayı düşünüyorum ama forumu okudukça soğuyorum ben birde androidden geçicem. :)

• quote:

O yazan tarih aralığı tahminidir. Apple kendini sağlama almak için teslimat sürelerini en kötü ihtimal üzerinden söyler. Yani 24'ünden daha erken de kargoya verebilirler. Beklemekten başka çare yok diyecektim ama online siparişi iptal edip mağazadan alabilirsin. 4-5 hafta beklemek çok mantıklı değil. İstanbul'da olmayabilirsin ama elbet güvenebileceğin bir tanıdığın vardır. Zorlu ve Akasya'ya her gün stoklar ekleniyor, sürekli takip edersen Jet Black bile yakalayabilirsin. Rezervasyon sayfası aşağıda. Aradığın modeli, rengi yakalarsan ayırt. Yakının mağazdan alsın. 5 hafta iPhone 7 için beklemek bu devirde çekilecek çile değil bence. Üstelik daha cihaz geldikten sonra sorunlarla uğraşacaksın. Belki ekranın renk sıcaklığı memnun etmeyecek, belki başka sorunlar olacak. Bence bu seçeneği düşün.

https://reserve.cdn-apple.com/TR/tr_TR/reserve/iPhone/availability?channel=1

• quote:

Orijinalden alıntı: .onurözdemir.

Iphone 7 Plus Kullanan Arkadaşlar Memnun musunuz?
    İphone 6S Plus mi Yoksa 7 Plus Mi Tasviye Edersiniz?

İmkanın varsa tabiki 7 plus

• 
Sayfa: önceki 964965966967968
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.