Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (964. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 962963964965966
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Revenge®

imei atma işi iphone da oluyor mu arkadaşlar, pasaport kaydı şart mı yoksa şu anda yurtdışından getirtilen telefon için?

Hayir, kesinlikle olmuyor. 138,80 TL verip pasaporta kaydettirmekten baska cozum yok. Ya da iPod touch olarak kullanirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben yurtdışından iPhone 7 Plus aldım. Bugün Antutu testinde cihazdan klasik tıslama sesi geldiğini farkettim. Benim bunu nereye goturmem lazım? Konya'dayim yaşıyorum. Buradaki Apple'a götürür ve değişim istersem süreç nasıl işleyecek ve ben telefonumu henüz pasaporta kaydettirmedim. Bana yeni verilecek telefon kayıtlı olacak mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

telefonu iade ettiğimden tam şeklini hatırlamıyorum ama 2 gün boyunca parmağımın acıdığını hatirlıyorum. daha önce 6 kullanmadığımdan nasıldı bilmiyorum ama 5s boyle değildi.

haberde gece karanlık ortamda mavi ekran zararlı denmiş, bunun icinde night shift özelligi zaten var, ayrıca ekranın tamamen sarı olmasına gwrek yok.

ekran ile ilgili sorun yok.karşılaştırınca belli oluyor fark.

5s te şarj girişi çok güzel. 6 ve 6s te de aynı şekildeydi.

7 de kasa ile bütünleşik değil şarj konnektörü.

birde çok dikkatli bakınca arka kameranın etrafındaki çerçevede torna izi kalmış :)
  • Umitky U kullanıcısına yanıt
    Beşevler de arkadaşımın turkcell bayisi var yakınsanız yönlendirebilirim.
  • Arkadaşlar selamlar. 7 plus almayi dusunuyorum. Malum herkesin sorunu olan sarı ekran ile ilgili birşey sormak istiyorum. Cogu arakadasin da bilgisi de var yardimci olur musunuz. Cihazi almadan once kontröl etmek istiyorum. Cihazi actigimda acilis ekraninda sarı ekran olup olmadığı belli oluyor mu. Yardımcı olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 128gb HB'de 3489tl. hızlı gönderim. almaya korkuyorum

• Teşekkürler
  • parsan kullanıcısına yanıt
    Nakit mi aldınız faiz oranı ne kadar

• Arkadaşlar sonunda tahatüt lü 7plus mat 32 gb aldım .2 gündür kullanıyorum.en son güncellemeyide indirdim.işin Aslı Aslı çok telefon değiştirdim.en son note 5 ve pil süresi nedeni ile a7 kullandım.ama telefon şarj olayını çözmüş.sarj bitmiyor şimdilik dikebilirim.bu sarı ekran cızırtı ses vs sonradanmı çıkıyo ben bunları varsa bile hiç farkedemedim.uzun süredir iOS kullanmadım tavsiye edeceğiniz 7plus için uygulama varmı arkadaşlar?

• merhabalar.kullanıp memnun kaldığınız ekran koruyucu tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anıl Akca

Türkiye'de pek alıcı olmayacağı için satışa sunma tarihi epey gecikebilir.

Turkiye ile alakalı değil amerika da da çıkmadı daha

• quote:

Orijinalden alıntı: zahara12

Arkadaşlar selamlar. 7 plus almayi dusunuyorum. Malum herkesin sorunu olan sarı ekran ile ilgili birşey sormak istiyorum. Cogu arakadasin da bilgisi de var yardimci olur musunuz. Cihazi almadan once kontröl etmek istiyorum. Cihazi actigimda acilis ekraninda sarı ekran olup olmadığı belli oluyor mu. Yardımcı olur musunuz

evet arkadaşlar bu konuda fikir verebilir misiniz?

• Scarface1987 S kullanıcısına yanıt
    En iyisi apple Online store'dan almak. Koşulsuz şartsız iade alıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarface1987

quote:

Orijinalden alıntı: zahara12

Arkadaşlar selamlar. 7 plus almayi dusunuyorum. Malum herkesin sorunu olan sarı ekran ile ilgili birşey sormak istiyorum. Cogu arakadasin da bilgisi de var yardimci olur musunuz. Cihazi almadan once kontröl etmek istiyorum. Cihazi actigimda acilis ekraninda sarı ekran olup olmadığı belli oluyor mu. Yardımcı olur musunuz

evet arkadaşlar bu konuda fikir verebilir misiniz?

Yani ben daha kurulum ekranında fark etmiştim. Elimde 5s vardı aynı zamanda
  • Kontrol eden arkadaslar yardımcı olsunlar..

• aos ten sipariş geçmeye karar verdim , problem olursa iade/değişim sorun olmasın diye.

aldık telefon geldi , jelatini söktük sim kartı taktık etkinleştirdik vesaire.

bunları yapmak iadeye engel mi ?
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de ip7+ Jetblack var. Full Body jelatin yaptırdım. Hem rengi bozmadı, hem kafam rahat. Telefonu cebime atarken acaba cebimde birşey var mıydı diye hiç düşünmüyorum. Kafam çok rahat o yüzden. Yaptır, hem kafan rahat olsun, hem telefonun her ihtimale karşı korumalı olsun.
  • Yo_Sun kullanıcısına yanıt
    Bende ilk başta saldırmıştım 2 hafta beklemenin sonunda mat aldım ve iyi ki almışım diyorum, renk netteki görsellerinden daha hoş
  • iPhone 7 32 Şarj durumu
    Yorumunuz nedir ?
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: niger21

aos ten sipariş geçmeye karar verdim , problem olursa iade/değişim sorun olmasın diye.

aldık telefon geldi , jelatini söktük sim kartı taktık etkinleştirdik vesaire.

bunları yapmak iadeye engel mi ?

değil.

• 
Sayfa: önceki 962963964965966
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.