Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (959. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 957958959960961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu Whatsapp olayı ile ilgili bir yardım edin çıldırmak üzereyim. Her mesaj geldiğinde kilit ekrandayken telefon uyanıyor. Bildirimleri kapattığım zaman da hiç bildirim gelmiyor. İstediğim şey basit, kilit ekrandayken ekran kapalı olacak yani mesaj geldiğinde ekran uyanmayacak sadece ses titreşim vb. olacak, ben ekranı uyandırdığımda da whatsapp ı açmadan bildirimlerden mesajları okuyabileceğim. Yok mu bunu sağlamanın bir yolu acaba? Xperia'mda hiç sıkıntı çekmedim bu şekilde, bir yardımcı olun lütfen

Bir de DomiNations oyununu yükleyin ittifağı kuralım arkadaşlar, çok iyi bir oyun olmuş. Biraz şarj yese de inanılmaz sarıyor.
  • KeizerSoze kullanıcısına yanıt
    ters çevirip koy telefonu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selim_1905

yok hocam bnde normal düz şarj girişi plastik falan görmedim

Bana plastik gibi geldi :)
    Kasayla tam oturmamış birde eline batıyor insanın
    Kasayla o parça arası toz giriyor birde
    Foto eklemeye çalışırım aksama
    iPhone 5s te cok güzeldi şarj girişi
    Niye bu kadar kalite düşürürler anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KeizerSoze kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>bildirimler>WhatsApp ordan dilediğini kapat .

• Bu fotoğraf çekmeden önceki görüntüyle çektikten sonraki görüntü farkı çok sinir bozucu , odaklama sorunu mu var anlamadım . Yazılımla ilgili galiba , diğer arkadaşlarında bir dikkat edip incelemesini rica ediyorum

• atahanbb kullanıcısına yanıt
    Hocam denedim hepsini ama hiçbirisi işe yaramıyor istediğimi sağlayacak bir ayar bulamadım orada.
  • atahanbb kullanıcısına yanıt
    Fotoyu çekmeden önce lensin aldığı görüntüyü görürsün.
    Çektikten sonra da yazılımsal iyileştirme yapılmış halini görürsün.

• Şu plastik miş yok yapiştiriciymiş yok zamanla düzelir miş falan filan hikayesi yalan bence gecen 6s cihaz halen var abime verdim o bile sari ekran değişiklik görmedim bence hikaye bu apple nin üretimindeki ekran ve ekran ışığından kaynaklaniyor arkadaşin ekrani sari ama parlakliği bnmkinden bile fazla geldi onun ki hemen mi kurudu böyle saçma hikaye olmaz bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 6 Kasım 2016; 14:11:24 >
  • akasya ya da zorlu da iphone 7 plus hazır var mı? gittiğimizde alabilir miyiz? gidip alan oldu mu? internet sitesinde teslim 3-4 hafta diyor.
    bir de store a gidince havale ile de alınabiliyor mu yoksa internete özgü mü havale indirimi?
  • WilliamBillMunny kullanıcısına yanıt
    aşağıdaki linkten randevu alabilirsiniz stoğa göre alabilirsiniz. Direkt giderseniz alabilirmisiniz bilgim yok.
    https://reserve.cdn-apple.com/TR/tr_TR/reserve/iPhone/availability?channel=1

evet nakit alımda % 4 indirim geçerli.
  • yeni gelecek partilerde inşallah bu sarı ekran olayı çözülmüş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: Selim_1905

yok hocam bnde normal düz şarj girişi plastik falan görmedim

Bana plastik gibi geldi :)
    Kasayla tam oturmamış birde eline batıyor insanın
    Kasayla o parça arası toz giriyor birde
    Foto eklemeye çalışırım aksama
    iPhone 5s te cok güzeldi şarj girişi
    Niye bu kadar kalite düşürürler anlamadım

aynen hocam 2-3gün kılıfsız kullandım serçe parmağım acıyordu, izi çıkmıştı parmağıma. sonra kılıf aldım, kılıf yüksek kaldığından sorunu çözüyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kameraya jelatin taktırsam herhangi bir sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: momenty

Akasyada stok var mi ? Rezervasyon yaptırmak gerekiyor mu gidip alabilirmiyiz hemen

Asagidaki baglantiyi kaydedip 24 saat stok kontrolu yapabilirsin. Istedigin model mevcutsa rezervasyon yapip istedigin saatte magazadan teslim alabilirsin. iPhone 7 satisi hala rezervasyonla yapiliyor:

https://reserve.cdn-apple.com/TR/tr_TR/reserve/iPhone/availability?channel=1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun tam aradığım şey

• Sarı ekrandan ziyada işlemci tıslamasını çözselerde alsak ya. Ama bir sonraki iphone'a kadar düzelteceklerini sanmıyorum pek.
  • arkadaşlar türkcell de hat üzerine 24 ay kontratla iphone 7 alabilmek için hattı en az 2-3 yıl kullanma gibi bir durum varmı yoksa direk olarak alabiliyormuyuz ? (gnç full tarifesi) sitede öyle birşey yazmıyor ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

Sari ekran sorunu se ciktigindada varmis ekrandaki yapistirici maddenin kurumasi ile zamanla geciyorumus, 7 icinde durum aynimidir bilemem tabi

Kaynak:http://applelives.com/iphone-se-yellow-tint-screen.html

Yapistirici falan hikaye ekran panelin sari ise sari beyaz ise beyaz kalir sonradan degisme durumu olmuyor malesef

• Dreamcream kullanıcısına yanıt
    almayız gitmez hocam 3500 tl para vereceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paprika55

kameraya jelatin taktırsam herhangi bir sorun olur mu?

kamera safir camdır çizilmez kaplatmanıza gerek yok
  • 
Sayfa: önceki 957958959960961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.