Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (792. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 790791792793794
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben 9.30 saat kullanım süresi alıyorum %100 den %0 a düşene kadar sizde nasıl şarj durumu? Ben genellikle lte de kullanıyorum sadece evde WiFi ye bağlanıyor cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu pil sürelerine bakmayın. Herkes pil süresini kendi için değerlendirsin. Telefonu tam anlamıyla kullanan birisinin plus modeli olsa bile 10 saat alması imkansız. Telefonu aktif kullanıyorum plus modeli ile 8.30 ve 6.30 saat arası değişiyor kullanım süresi.

• S.a Arkadaşlar..
    E-Devlet üzerinden TELEFON HARÇ BEDELİNİ YATIRACAĞIM ama k. kartı ile (138,80 TL ) işlem sonunda makbuzu nasıl temin ediyoruz elimizde bir evrak olması açısından yani acaba E-Maile gelme durumu veya öderken bunun gibi bir seçenek oluyor mu yoksa sadece ekran görüntüsünü mü fotoğraflıyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giansello

Arkadaşlar size birşey söyliyeyim mi? Dün akşamdan beri Jet Black kulllanıyorum alın/aldırın ve bana çok iyi geldi. Renk gerçekten olmuş. Daha ilk şarjını bitirmedim ben şahsen çok memnunum cihazımdan. Ucuza geldi zaten almışken 256 GB alayım dedim.

Güle güle kullanın. Bende plus 256 jet black siparişi verdim apple den daha cihaz geçmedi elimize sabrediyoruz bakalım :)

• musty2626 M kullanıcısına yanıt
    Bnm bildiğim vergi dairesine gidip pasaport sahibi olanın kişinin tc nosunu vererek imei vererek yatiriyosun daha sonra o şahsın e devlet sifresiyle giriş yapıp imei kaydını yapıyorsun sen baya işi zorlastrmissin meail kredi kartı filan baya yorucu•!!

• İ7 plus mat sıyah 128 gb ile aranızdayım. Onceden 5s kullanıyordum. Bı sorum var yukledıgımız uygulamaları ustune tıkladıgımızda silemiyoruz eskisi gibi. Nasıl silecegız?

• GEREDELİ kullanıcısına yanıt
    Ustune basili tutacaksiniz parmaginizi

• Nedir Şu android kullanıcılardan çektiğim ya adam gelip olmaması gereken başlığa yazıyor trollüyor başlığı insanlara sataşıyor tahrik ediyor biz cevap verince ceza alıyoruz ne güzel adalet sistemi :)

Neyse ki bitti ceza yaf.

Arkadaşlar cihazına kavuşan kullanmaya başlanan kullanan herkese temiz ve sorunsuz güzel bir kullanım dilerim biz elimizde nakit ile hala bekliyoruz mağazaya stok girmez AOS da gönderim süresi düşmez yani apple'dan almayı kafaya koydum bir şekilde ama bakalım hangisi denk gelecek her gün randevu sisteminden zorlu da ki stokları kontrol ediyorum düz 7 128 gb jet hiç mi stok girmez aos da ise teslim tarihleri malum zaten benim iphone 4 ekranı iyice perte çıktı telefonsuz kasıma kadar beklemek demek üniversite okurken büyük sıkıntı ne yapacağım bilmiyorum öylece bekliyoruz bakalım hayırlısı.
  • Cevahir Vodafoneda son 1 adet plus 128 gb kalmıştı onu aldım hocam. Sİyah ya da Simsiyah arıyordum isabet oldu
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Anlattığım durum v.dairesine gitmeyi sonlandırıyor ama internet üzerinden ödediğimde işlemin sonuna alabileceğim makbuzu nereden ve ne şekilde temin edebilirim onu bilmiyorum.
    Aslında internetten ödeme ve kayıt işlemi 15 dk sürer sürmez yani o kadar pratik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuhey1an

arkadaşım şuan ingilterede 2700 tl fiyat verdi i7 128 gb için. aklımda jet black vardı ancak çok çizildiğini duydum, gri rengini düşünüyorum, sizin renk konusunda tercihiniz ne oldu ve memnunmusunuz? son olarakda 2700 tl fiyat çok mu avrupa ülkelerine göre ?

UK'de yaşıyorum bende aynı cihazı aldım. Fiyat normal yaklaşıl 1000 tl kar yapıyorsunuz. Yanına series 2 Apple Watch ve kılıf aldım.

• 4k çektiğimiz videoları kalite bozulmadan youtube'a nasıl ekleyebiliriz? Bunun dışında Facebook'a videoları HD nasıl ekleyebilirim?
  • arkadaşlar iphone 7 32 gb mat siyah 2450+ iphone 7 jetblack 128 2800 tl buldum sizce fiyat nasil hangisi almak mantikli???
  • Ahmtca kullanıcısına yanıt
    Neye göre kime göre iyi değil hocam? Benim kullanım koşullarımı biliyor musunuz? 1 saat gps açıktı 1 buçuk saat telefon görüşmesi. Onun dışında snapchat oyun sosyal medya aktif şekilde kullanıldı buna rağmen bu seviyede pil. Eski telefonum note 5 ile 2. kez şarj etmiştim tekrar bitmek üzereydi bu kullanımla. Hiçbişey yapmadan sadece internette gezip 10 saat pil ömrü almak da çok kolay bu cihazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairfight94 -- 22 Ekim 2016; 17:03:46 >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Hocam o telefoncular hangi mantıkla ayakta durabiliyorlar hala hayret ediyorum. Gerçekten fahiş fiyatlara telefon satıyorlar. Kar oranlarini çok yüksek tutuyorlar. Piyasada mesela bir telefon 4000 TL'den satılıyor ve çıkalı altı ay olmuş bu adamlara gidiyorum soruyorum, fiyatı ne kadar diyorum? Dediğiniz gibi 4300 veya 4500 tl diyorlar. Abi diyorum bunun fiyatı bu değil niye bu kadar pahalı? Bana verdikleri cevap "bulunmuyor ki". Halbuki çıkın oradan
    herhangi bir teknoloji mağazasına gidin her yerin stoğun da da var. Ve işin en acı tarafı o fiyatlara da satıyorlar gözümle gördüm. Kadıköyde sahilde, balıkçılar Çarşısının içinde adı lazım olmayan sahtekar bir telefoncu, gözümün önünde iPhone 6'yi Her yerde kolay bir şekilde bulunmasına rağmen piyasa fiyatından 200 TL daha pahalıya satti ve üstelik yurtdışı cihazıydı.

Aman hocam herkes bu sahtekarlardan uzak dursun. Ama tabi bu arada aralarında çokta düzgün esnaf var lafım zaten onlara değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fairfight94

Neye göre kime göre iyi değil hocam? Benim kullanım koşullarımı biliyor musunuz? 1 saat gps açıktı 1 buçuk saat telefon görüşmesi. Onun dışında snapchat oyun sosyal medya aktif şekilde kullanıldı buna rağmen bu seviyede pil. Eski telefonum note 5 ile 2. kez şarj etmiştim tekrar bitmek üzereydi bu kullanımla. Hiçbişey yapmadan sadece internette gezip 10 saat pil ömrü almak da çok kolay bu cihazla.

Takmayın hocam böylelerini. Telefonu sadece telefon görüşmesi için kullanan insanlae bunlar. Size kullanım olarak yettiğini hissediyorsanız eğer sorun yok demektir

• RecepB10 R kullanıcısına yanıt
    Bu kadar basit çok haklısınız. İnsanlar 3310 gibi kullanıp 10 saat kullanım ömrü var diye seviniyor. Ben aktif kullanımla 7 buçuk 8 saat kullanım ömrü alıyorum ve çok memnunum

• mrkb kullanıcısına yanıt
    Hocam note 4 de zamanında sorunların en kralını çıkardı. Üstelik o sorunlu haliyle sekiz ay güncelleme verilmedi ve o şekilde kullanmak zorunda kaldık. Bunlar ufak tefek problemler her telefonda olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Iconic kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım 4 4.5G dediğin şey LTE zaten

• RecepB10 R kullanıcısına yanıt
    Yok hocam gülüyorum sadece Yeri geldiğinde öyle aktif kullanırsın ki bu cihazı 6 saat kullanımdan sonra pil biter ama yine de memnun kalırsın. Olay rakamsal değerler değil kullanım deneyimi ve memnuniyet keşke herkes farkına varsa bunun

• 
Sayfa: önceki 790791792793794
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.