Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (785. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aman diyim fazla yakından bakma 2K ya nemelazım patlar filan AMoled de kurtaramaz sonra 😀😀😀

2 haftalık note 7 kullanıcısı olarak tavsiyemdir 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell.com.tr'de Akıllı Telefonlarda Geçerli 100 TL İndirim için P.M.
  • SlimShay kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sen yeni IOS sürümünü telefon üzerinden mi güncelledin?
    güncelleme öncesi bu sorunların varmıydı?

Ben geçen yıl 6s aldığımda, böyle bir dizi sorunla karşılaştım, apple destek de çözemedi, sonra bir yerde bu sorunun ios güncellemesinin telefon üzerinden yapanlarda böyle problemler çıkabildiğini, pc üzerinden güncelleme yapınca geçtiğini duydum ve öyle yaptım, bir sorun kalmadı. O günden beride tüm güncellemeleri pc üzerinden yapıyorum.

tekrar güncelle, pc üzerinden, düzelecektir.
  • ynskzgl kullanıcısına yanıt
    dün hard resette attım. Şifreyi unuttum için sıfırladım bilgisayar üzerinden güncelemede indirdim. Sonra bunlar oluştu...
  • Ben de androidden geçtim bekle bekle sıkıldım mat 256 yerine gold 32 plus aldım iki sorunum var 1.si whatsapp mesajlarımı androidden nasıl iosa aktarabilirim? 2.si bu sağlık uygulamasında adım sayarı bu en solda bi sayfa var hava durumu siri uygulama önerisi falan oraya nasıl atabilirim? Biraz iosa yabancıyım beceremedim :)

• iPhone 7 pil uçuyor. Geçen 8sa50dk aldım. Bugun 8sa30dk kalan şarj %24

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple dan surekli sms geliyor. Size de geliyor mu? Sms in icerisinde telefon numaramla ile birlikte bir siri karakter var. Facetime i aktiflestirmemistim. Simdi yapayim dedim aktiflesmiyorda. Whatsapp i da kurayim dedim, baglanmiyor whatsapp a

• Matherson kullanıcısına yanıt
    Kaç saat takılması lazım?

• General. kullanıcısına yanıt
    Üstat ilk şarj olarak sordum

• merhabalar android kullanıcısıyım iphone hiç kullanmadım , iphone alıcam yakın zamanda ama 2 model arasında kararsız kaldım yunanistandan arkadaşıma getirteceğim 6s plus 64 gb 680 euro; iphone 7 730 euro sizce hangisini almayım şimdiki telefonum 5 inç 7 almak istiyorum ama telefon küçük gelcek diye endişeleniyorum sizde 6s plus mı yoksa 7 mi teşekkürler iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Kaç saat takılması lazım?

Ben sabaha kadar taktım

• quote:

Orijinalden alıntı: ynskzgl

Kardeşim sen yeni IOS sürümünü telefon üzerinden mi güncelledin?
    güncelleme öncesi bu sorunların varmıydı?

Ben geçen yıl 6s aldığımda, böyle bir dizi sorunla karşılaştım, apple destek de çözemedi, sonra bir yerde bu sorunun ios güncellemesinin telefon üzerinden yapanlarda böyle problemler çıkabildiğini, pc üzerinden güncelleme yapınca geçtiğini duydum ve öyle yaptım, bir sorun kalmadı. O günden beride tüm güncellemeleri pc üzerinden yapıyorum.

tekrar güncelle, pc üzerinden, düzelecektir.

Yeni güncelleme gelmeden PC den aynı versiyonu tekrar nasıl yükleriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

Safari'ye İngilizce – Türkçe kelime çevirme özelliği nasıl eklenir? Bilen var mı acaba? Google'dan baktım ama tam net bir şey bulamadım.

Evren hocam merhaba.

TranslateSafari uygulamaları var AppStore'da önce onlardan birini indir. Sonra kur. Sonra Safari'den ingilizce sayfaya girdiğinde kare içinde yukarı ok simgesine bas ordan indirdiğin çeviriciyi seç. Sonrasında uygulama açılır ve çevir dediğin zaman sayfayı Tükçeye çevirir. Tabi sadece İngilizce değil bir çok dil desteği var...

Mesut hocam selam.

Tamamdır deniyorum. Bilgi için tşkler.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Üstat ilk şarj olarak sordum

Hocam saatlerce şarja takmanıza gerek yok. %100 olana kadar takın ve çıkarın. Artık telefonlarda lityum pil var. Öncedendi sabaha kadar telefonu şarjda bekletmek. Şimdi öyle bir şeyin gereği kalmadı...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

quote:

Safari'ye İngilizce – Türkçe kelime çevirme özelliği nasıl eklenir? Bilen var mı acaba? Google'dan baktım ama tam net bir şey bulamadım.

Evren hocam merhaba.

TranslateSafari uygulamaları var AppStore'da önce onlardan birini indir. Sonra kur. Sonra Safari'den ingilizce sayfaya girdiğinde kare içinde yukarı ok simgesine bas ordan indirdiğin çeviriciyi seç. Sonrasında uygulama açılır ve çevir dediğin zaman sayfayı Tükçeye çevirir. Tabi sadece İngilizce değil bir çok dil desteği var...

Mesut hocam selam.

Tamamdır deniyorum. Bilgi için tşkler.

Rica ederim Evren hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Aynen aynen insan herkesi kendi gibi bilirmiş.

Videoya baktım ve günlük hayata yansıması genel anlamda iTunes ile değil uygulama, resim video vesaire açış hızı ile ölçülebilir ,sanırım öyle bir video bulamadın. Sağlık olsun.

Ne desek bos, gule gule kullanin siz cihazi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avss123

merhabalar android kullanıcısıyım iphone hiç kullanmadım , iphone alıcam yakın zamanda ama 2 model arasında kararsız kaldım yunanistandan arkadaşıma getirteceğim 6s plus 64 gb 680 euro; iphone 7 730 euro sizce hangisini almayım şimdiki telefonum 5 inç 7 almak istiyorum ama telefon küçük gelcek diye endişeleniyorum sizde 6s plus mı yoksa 7 mi teşekkürler iyi forumlar

En son çıkan telefon serisini almak her zaman için iyidir. Ancak büyük ekrana alıştıysanız kesinlikle sizi iPhone 7 bile olsa kesmez bu satten sonra. 6S Plus almalısınız bence.

• SlimShay kullanıcısına yanıt
    O zaman büyük bir ihtimalle indirilen dosyada sıkıntı olmuş gibi, tekrar indirip yüklemeyi dene...

iphone'u bir moda alıyorsun, takıyorsun itunes ile son güncellemeyi yine yükleyebiliyorsun ama nasıl oluyordu şu an hatırlamıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: XadiR

Ben de androidden geçtim bekle bekle sıkıldım mat 256 yerine gold 32 plus aldım iki sorunum var 1.si whatsapp mesajlarımı androidden nasıl iosa aktarabilirim? 2.si bu sağlık uygulamasında adım sayarı bu en solda bi sayfa var hava durumu siri uygulama önerisi falan oraya nasıl atabilirim? Biraz iosa yabancıyım beceremedim :)

1. soru konusunda bende uğraştım. Bulabildiğim şey linkte mevcut. android-ios whatsapp Ancak hala çok zaman ayırıp bu yöntemi beceremedim.

• WhiTeRaVeN kullanıcısına yanıt
    burada anlatılanları yaptım :

https://teknobolge.com/apple/ios-iphone-ipad/itunes-ile-ios-guncelleme-ipsw-dosyasi-kurma-temiz-kurulum

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

şeklinde bir ekranla karşılacaksın, ve geri yükleyeceksin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynskzgl -- 21 Ekim 2016; 23:36:51 >

• 
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.