Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (757. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İp7 ve 7plıs büyük bir günceleme gelmiş arkadaşlar
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

İp7 ve 7plıs büyük bir günceleme gelmiş arkadaşlar

Nasıl büyük ne içeriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

İp7 ve 7plıs büyük bir günceleme gelmiş arkadaşlar

Bizde yok :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dkutluturk6

Amerika'dan alan arkadaşlar size bir sorum olacaktı. Bu T-mobile ve ya AT&T'den iPhone alındığında Türkiye'de kendi hattımızı taksak bile LTE çekmiyormuş doğru mudur? Apple Store'lerde ki iPhone'lar simfree mi oluyor illa onlardan mı almamız gerekiyor?

Hurafe! Ben T-Mobile olandan aldım. Telefonu açmadan içindeki simi çıkartın. Sonrasında kendi sim kartınızı takıp kullanın. LTE çekiyor.
  • iPhone 7 plus jet black kullanan var mı?
  • Ben kullanıyorum

• Ben kullanıyorum

• Almak isteyen var ama bulamıyoruz galiba 10 gnden önce de gelmez.
  • WhiTeRaVeN kullanıcısına yanıt
    Anladım çok teşekkürler. O zaman Apple Store'a gidip direk T-mobile ve ya AT&T için peşin parayı verdiğimizde bir sıkıntı çıkmıyor değil mi? Garanti da dahil olmak üzere. Pek bir bilgim yokta gidip alıcam patlamiyim diye bir çok kez teyit ettirmek zorunda kalıyor. Direk telefon açılmadan sim kartı takmamız lazım anladım. Açıldığında sıkıntı olabiliyor yoksa
  • Selamlar. Dün çok kullanamadım işlerimden dolayı ama bugün daha yoğun kullanma fırsatı buldum. Çok memnunum pil ömründen. Kullanımımın tamamında internet açıktı yüzde 80 i mobil veriden bağlandım. Gerçekten şimdilik çok başarılı umarım ilerde düşüş yaşamam

• quote:

Orijinalden alıntı: kutillo

arkadaşlar bu kılıf nasıl sizce
    İPHONE 7 PLUS KILIF

80 TL etmeyen bir kılıf

Spigen' in tüm modelleri için geçerli bu fikrim

2-3 dolarlık ürünlere plastiklere bu paralar verilir mi yahu? Aliexpress'te dolu kılıf var 2-3 dolara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Reflection

iPhone 7 plus jet black kullanan var mı?

7 plus 256gb sipariş verdim taaaa 1 aralık da gelecekmişş bekliyorum bakalım :((

• Matherson kullanıcısına yanıt
    Daha inmedi inince bilgi veririm birde bunu buldum

iOS_10.1_beta_5_Release_Notes.pdf

Phone 7 Plus'ın portre modu odaklı güncelleme olan iOS 10.1 için Apple hız kesmeden testlerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde iOS 10.1 Beta 4 güncellemesini yayınlayan Apple, şimdi de iOS 10.1 Beta 5 güncellemesi ile karşımıza çıktı. Peki, iOS 10.1 Beta 5 ile neler değişiyor?

iOS 10.1 Beta 5 güncellemesi ile iPhone 7 Plus'taki Portrait modu daha stabil çalışıyor. Ayrıca hareketi azalt seçeneği açıkken iMessage efektlerinin görünmemesi sorunu da ortadan kaldırılıyor. iOS 10.1 Beta ile iPad Air 2, iPad mini 4 ve iPad Pro modellerinde yaşanan bazı sorunlar ortadan kaldırılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badcrow -- 19 Ekim 2016; 22:49:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: seyma1972

quote:

Orijinalden alıntı: mina26

iphone 6 s kullanıyorum . İphone 7 yi inceledim. Tamamen hayal kırıklığı . Kullandığım telefondan hiç bir farkı yok . Almayacağım!

İphone 7 kesinlikle daha iyi her seyi aynı olsa bile ki değil sadece arkadaki cizgilerin gizlenmesi bile yeterli. ( not ip 6 plus kullanıcısıyım)

tamam illaki iyi olacak zzaten . Fakat hiçde + özellikler olduğunu al benisi olmadığını gördüm. Tabi iphone 6 s kullanıcısına bu yorum . Ben iphone 6 dan daha kötü demedim. İphone 6 kullanan birisi için kesinlikle gereksiz dedim . Ama telefonum olmasa tabiki iphone 6s yerine iphone 7 alırdım. + Bir konu insanlar beklediğini bulamadığı için de apple iphone 10 yıllık seriyi duyuruyor yada iphone 8 i duyuruyor 3-5 ay sonra ??

teknolojinin esiri olduk ama o kadar da değil . .

• jet black almayı düşünüp kararsız kalanlar bu videoya bakabilir
    şeffaf bir kılıfla kullanınca çizilme olmuyor estetik kaybıda olmuyor
    https://youtu.be/7bPpb5WotBw
  • Arkadaşlar bugün aranıza plus modeliyle aranıza katıldım gayet güzel bir alet. Silver ve 32gb modeli.

• cihaz şarjda iken görüşme yaptığınızda ahizeden gelen akım parazit sesi oluşan farkeden var mı acaba deneyen olursa bilgi versin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enıac

Arkadaşlar bugün aranıza plus modeliyle aranıza katıldım gayet güzel bir alet. Silver ve 32gb modeli.

Güzel renk bende silver tercih ettim

• dkutluturk6 D kullanıcısına yanıt
    1 hafta önce new yorktan at&t olarak aldım. Bugün itibariyle istanbulda hattımı takıp kurulumu yaptım ve sorunsuz kullanıyorum. Bu arada Amerika'da artık sim-free olarak da satılıyor ancak sim-free olarak alırsanız A16 ile başlayan (Türkiye'de garantisi olmayan) modeli veriyorlar
  • 
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.