Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (755. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 753754755756757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla iyi kısmet olmuş hocam, hayırlı olsun.
  • Şimdi bu 32 gb ile 128 gb arasındaki hiz farkı doğru mudur? Bana normalde 32 gb çok bile ama bu hız sorunu varsa 128 gb tercih edeceğim. Yorumları alabilirmiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpeLLee

Şimdi bu 32 gb ile 128 gb arasındaki hiz farkı doğru mudur? Bana normalde 32 gb çok bile ama bu hız sorunu varsa 128 gb tercih edeceğim. Yorumları alabilirmiyim.

Hız farkı doğru ama iphone gb farkı baya koyuyor yani.

• emrec6 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende yurtdışı alacaktım baktım sıkıntı vazgeçtim.AOS tan 7 Plus jet black siparişi verdim bendede aynı tarihi veriyo 8-22 aralık :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpeLLee

Şimdi bu 32 gb ile 128 gb arasındaki hiz farkı doğru mudur? Bana normalde 32 gb çok bile ama bu hız sorunu varsa 128 gb tercih edeceğim. Yorumları alabilirmiyim.

sadece yazma hızı yavas 32 nin e normal olarak hafızası fazla oldugu için biraz daha hızlı öyle ahım sahım abartılcak bişeyi yok yani bende 32 kullanıyorum banada 128 fazla geldi o yuzden 32 aldım:) bazı şeyleri fazla abartıyorlar forumda o yuzden fazla sallama kafana uyanı al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 19 Ekim 2016; 20:37:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlimShay

Lighting'e ihtiyaci olanlar için;http://www.hepsiburada.com/apple-lightning-data-kablosu-iphone-5-5s-6-6-plus-md818zm-a-kutusuz-pm-teldataip5

Alternatıf olarak

https://www.amazon.com/AmazonBasics-Apple-Certified-Lightning-Cable/dp/B017YEANB0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1476898369&sr=8-1&keywords=lightning%2Bcable&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011&th=1

Bu kabloyu 55tl ye alın. Hemde 3 metre. Amazon basıcs yanı amazonun kendı urunu. Ben daha once almıstım. Apple'ın kendı urununden daha saglam dıyebılırım.

• unicornek kullanıcısına yanıt
    IOS 10 ile gelen bi sorun. Pc den iTunes ile geri yükleme yapın düzelir

• Arkdaşlar 7 plus 32 kullanıyorum. Arama yaptığımda hoparlörü açtığımda yüksek seste dış mekan sesi geliyor. Bu bir sorun mudur?
    Çözümü bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

Arkadaşlar bende. iPhone 7 128gb mat siyah var. Şöyle bir problem yaşıyorum eğer telefonu kapatıp açtıysam yada uzun süre kamerasını açmadı isem kamerayı açtığımda siyah ekran geliyor ve kamera açılmıyor veya 4-5 saniye civarı bekliyor öyle görüntü geliyor bu problemi yaşayan var mı aranızda

Hocam ios 10 dan beri var. Büyük bir bug bu herseferinde bende de oluyor. Umarım 10.1 final sürümüyle çözerler

• quote:

Orijinalden alıntı: RedManetics

Hocam bende yurtdışı alacaktım baktım sıkıntı vazgeçtim.AOS tan 7 Plus jet black siparişi verdim bendede aynı tarihi veriyo 8-22 aralık :(

Hocam yapacak bişey yok bekleyecez en azından kafamız rahat yahu :)

• Vay arkadaş abd de 7 plus 32 mat siyah yok bu nası bi satış politikası

• quote:

Orijinalden alıntı: skymasterrr

Vay arkadaş abd de 7 plus 32 mat siyah yok bu nası bi satış politikası

Yok satıyorum demek için böyle yapıyorlardır.

• Hangi sürüm hocam ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 6 s kullanıyorum . İphone 7 yi inceledim. Tamamen hayal kırıklığı . Kullandığım telefondan hiç bir farkı yok . Almayacağım!
  • PLUS MODELLERİNE YENİ STOKLAR NE ZAMAN GELECEK BİLGİSİ OLAN VARMI?
  • 7 plus almayı kafaya koymuşken birden ps3'üm bu duruma küsüp intihar etti...Ps4 yolu göründü...7plus mı ps4 mü yoksa ikisi birden mi? çözemiyorum bu sorunu :)
  • 0.03

• Hocam Allah izin verirse yarın ya da cuma günü benimde cihazım geliyor hayırlısıyla. Siz Jet Black kullanan birisi olarak memnun musunuz renginden? Çok uğraştım Jet Black için sonunda kavuşacağım inşallah. iPhone 7 256 GB Jet Black tercih ettim umarım pişman olmam. Bu arada kılıfsız kullanacağım kendime güveniyorum son derece temiz bakarım cihazımı. Çizilme durumu söz konusu olur mu sizce dikkatli kullansak? Lütfen biraz anlatır mısınız nasıl bir renk?
  • Yazilim cok sorunlu ya ozellikle 10.0.3 cok kötü oldu. 10.1 gelsin hemen

• Jet black cihaza sakin arkasina jelatin kaplama yapmayın iphone yazilari falan jelatin üzerinde kalıyormuş boyasi falan sokuluyormus sdn de haberi var

• 
Sayfa: önceki 753754755756757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.