Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (754. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: General.

Bende İphone 7 128gb alarak aranıza katıldım, m3 note ve honor 7'den geçince ekran küçük geldi banaŞuan itunes 'ten güncelleme yüklüyor, pişman etmez inşallah.

Etmez hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet..Akif

Beyler bende Apple'dan 128gb sipariş ettim. 4031 lira havale geçtim. Bir de ne göreyim. 17 24 kasım gönderim.

Beyler ben siparişi iptal edecek gibiyim. Neden bu kadar bekleyeyim? 32gb olan çok mu mantıksız olur? Zira, yavaş olduklarını duymuştum. 3 kat fark var 128 ile arasında.

Ne yapmalı bilemedim. Bekliyorum öylece.

Canım da sıkıldı.

Apple gerçekten bu kadar uzatır mı? Beklemek istesem de, beklemek zoruma gidiyor. Çok uzun süre vermiş.

Oooo hocam sabreeett sabreeett ;) sonra 32 alıcaksın hafıza yetmeyecek keşke! Diyeceksin hatta bide EMRE dedi dersin :) senin tarih yine iyi ya ben napayım? 1 aralık 14 aralık arası teslim deniyor. Tüm ankarayı gezdim yok yok yok karşıma çıkan tek şey 32 gb 7 ve 7 plus :) bence 128 den vazgeçme derim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yolwerin

7 plus 128 gb siyah ile resmen aranızdayım arkadaşlar. Cihaz akıyor

Hayırlı olsun video cekimi yap bakalım ses var acaba bende biraz geliyor değişsem mi acaba diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: fairfight94

Hayırlı olsun abi güle güle kullan Eline geçince fotoğraflarını yollarsan ben de bakayım yakışıyorsa monarch beklemeyim :) 20 lira kuponu n11 mi verdi Uag mı?

Teşekkür ederim kardeşim :) N11 verdi puanı...

Bak şu videoda incelemesi var:

• Bende böyle apple ın gereksiz uygulamalarını sildim garageband vs
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: General.

Bende İphone 7 128gb alarak aranıza katıldım, m3 note ve honor 7'den geçince ekran küçük geldi banaŞuan itunes 'ten güncelleme yüklüyor, pişman etmez inşallah.

İlk zamanlar feci değişik gelecek sonra alışacakaksın ama uygulaların kalitesi olsun ve seri cihaz olduğu için emin ol iyiki almış ve neden daha önce iPhone almamışım! Diyeceksin :)

• ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam nasıl veriyor 20 tl indirimi ben baktım da bulamadım

• Genpa ve KVK'nın 3 günlük dağıtım listelerinde stoklarda olmadığından cihaz yok deniliyor.
    Facia bir dağıtım süreci yaşatıyor Apple

• quote:

Orijinalden alıntı: Selim_1905

Hayırlı olsun hocam nasıl veriyor 20 tl indirimi ben baktım da bulamadım

Teşekkür ederim.. Alışverişi yaptım bana puanı verdi hocam. Bende detayını bilmiyorum :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 19 Ekim 2016; 19:34:00 >
  • emrec6 kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun. Darısı başına

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    Bugüne kadar spigen kullandım ama inanın bu ondan kat ve kat ve kat kaliteli

• Selim_1905 kullanıcısına yanıt
    Ya ben açıkcası cihazda bi problem olabileceğinden şüphelendim.

• emrec6 kullanıcısına yanıt
    Bende 6s vardı, 7 çıkmadan önce değerinde satmak için elden çıkardım.2 ay sırasıyla 5.5 inç meizu m3 note ve honor 7 kullanınca birden ekran küçük geldi.Ayrıca android gerçekten çekilmiyor, biraz daha kullansam kesin kanser olurdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General. -- 19 Ekim 2016; 19:51:21 >
  • iPhone 7 ile bugün 8 saat 50dk süre aldım full LTE/3G açık.

Şarjı sonunda aşmışlar plus hariç 6s düz bu kadar iyi değildi birde geç dolmasa tadından yenmicek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

İlk defa UAG kullanacağım. Şuan Spigen Ultra Hybrid Black var bende onu kullanıyorum. Plasma series aldım. Fazlasıyla incelemelerine baktım hakkaten çok kaliteli...

• Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
    Yorumlara bakarsak cihazın eksiği yok gibi.teşekkürler.
  • Arkadaşlar bende. iPhone 7 128gb mat siyah var. Şöyle bir problem yaşıyorum eğer telefonu kapatıp açtıysam yada uzun süre kamerasını açmadı isem kamerayı açtığımda siyah ekran geliyor ve kamera açılmıyor veya 4-5 saniye civarı bekliyor öyle görüntü geliyor bu problemi yaşayan var mı aranızda

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Hocam 7 plus için aldığınız arkası saydam gibi olan kılıfın 7 için olanı var mı acaba ve bu marka cihazı korumaya önem veriyor çok aşırı şekilde kalın mı kılıf merak ediyorum:)

• quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

Arkadaşlar bende. iPhone 7 128gb mat siyah var. Şöyle bir problem yaşıyorum eğer telefonu kapatıp açtıysam yada uzun süre kamerasını açmadı isem kamerayı açtığımda siyah ekran geliyor ve kamera açılmıyor veya 4-5 saniye civarı bekliyor öyle görüntü geliyor bu problemi yaşayan var mı aranızda

Hayır yaşamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

Arkadaşlar bende. iPhone 7 128gb mat siyah var. Şöyle bir problem yaşıyorum eğer telefonu kapatıp açtıysam yada uzun süre kamerasını açmadı isem kamerayı açtığımda siyah ekran geliyor ve kamera açılmıyor veya 4-5 saniye civarı bekliyor öyle görüntü geliyor bu problemi yaşayan var mı aranızda

Hayır yaşamadım

Bende de oluyor aynı sorun

• 
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.