Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (723. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Havale iptal ederken banka adresi diyor yazıyorum kabul etmıyor

bu ne biçim iştir ya
  • onurgti kullanıcısına yanıt
    Hocam fullbody nerede kaplattırdınız markası ve fiyatı nedir ayrıca size göre işe yarıyor mu kalitesi nasıl?
  • Apple storedan daha önce havale iptal eden var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Arkadaşlar tek kelime ile 7 Plus'ı anlatmam gerekirse diyeceğim şey "harika" olur :)

Çok başarılı olmuş. Kesinlikle tavsiye ederim

Aynen Mesut hocam

Bende ıncelemem de oldukca begendım telefonu. iPhone her zaman telefon tercihimde ıkıncı telefon olarak kullanılırdı ancak bu sefer ılk telefon olacak zıra Android tarafındada hıc bır alternatıfı yok.

Benım telefonda en cok begendıgım iOS 10 oldu. Gorsellık ve kullanım acısından en basarılı iOS surumu.

Bu arada beta deneyenler publıc beta 4 cıktı ındırebılırsınız.

Berkan hocam arada iPhone denemelerim olsada sizde biliyorsunuzki genelinde hep Android telefonlar kullandım. Yalnız Note 7 den sonra telefon olarak Android'te sağlam bir alternatif kalmadığı için yönelmiş olduğum iPhone 7 Plus beni Note 7'dende daha fazla heyecanlandırdı ve şimdilik fazlasıyla mutlu etti...

Bugüne dek kullandığım en iyi telefon ve iPhone serisi net 7 Plus'tır. Gerek performans,gerek yazılım, gerekse malzeme kalitesi olsun tertemiz bir telefon olmuş. Taptice engine ise bambaşka bir boyut kazandırmış. Tebrik etmeli Apple'ı...

Mesut hocam daha gelecek cok ozellık de var

Wıdecolor Camut Destegı uygulamalara yayılacak

Kameraya portre ozellıgı gelecek

sırıyı kullanan uygulamalar artacak. Sırı ıle taksı bıle cagırabılecegız

gelıstırıcılerın kamera apı sını kullanarak cıkaracagı bır suru uygulama olacak

Umarım dedikleriniz biran önce gelir bizlerde dibine kadar kullanırız Berkan hocam :) Apple'ın bizler için yaptığı bütün geliştirmeler taktire şayan gerçekten. Bundan sonraki iPhone'ları düşünemiyorum bile :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iar İ kullanıcısına yanıt
    Hocam İstanbul Cevahir AVM'de ClearCoat markasının standı var orada kaplattırdım, 7 Plus için 109 Lira, istediğiniz zaman (deforme, sararma, kalkma vb.) 10 TL vererek komple değiştirebiliyorsunuz.

Daha önce iPhone 6 ve 6 Plus cihazlarımda da kullandım, o zamanlar fiyatı daha uygundu tabiki de.

Benim kullanımımda deformeden, kalkmadan ziyade sararma oluyordu, şuan benim eski cihazımı annem kullanıyor, o yeniletti kaplamayı daha temiz bir şekilde kullanıyor. Biraz kullanıma bağlı yani.

Bana göre işe yarıyor mu kısmına gelince; telefonu pek fazla düşüren bir insan değilim, ya da şansıma düşmedi diyelim bu zamana kadar :) 6 Plus yalnızca 1 kere düştü onda da fullbody yoktu.

Onun haricinde herhangi bir yüzeye koyduğunuzda, cebinize sokup çıkarırken vs. çizilmelere karşı büyük faydası var. Ama düşmeye dayanıklı olacağını sanmıyorum.

Telefonu kapakla kullanmaya pek alışkın olmadığımdan spigen kapağı kullanamadım ve fiyatı pahalı da olsa fullbody kaplama yaptırdım.

• Telefondan memnunum ios7 li iphone 5 den sonra farkli geldi. Ekran boyutuna ve telefona alistim ama daha benimsiyemedim. 4 sene kullandigim telefondan ayrilinca bir garip oldum :D sarjini pek dusunmeden hareket etmek guzel geldi 2 gun oldu alali gerci daha 2 kere sarj ettim ama

10.0.1 den 10.0.3 e gectim bu arada sarj sanki daha hizli azalmaya basladi umarim bir dahaki surumle duzelir. 10.1 public betayi 7 plusta kullanip tavsiye eden var mi iyi-kotu ozellikleri nasil ?

• İ7 plus i bi türlü bulamadım ya nerelerden alabilirm İstanbul dan ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deorro4

Telefondan memnunum ios7 li iphone 5 den sonra farkli geldi. Ekran boyutuna ve telefona alistim ama daha benimsiyemedim. 4 sene kullandigim telefondan ayrilinca bir garip oldum :D sarjini pek dusunmeden hareket etmek guzel geldi 2 gun oldu alali gerci daha 2 kere sarj ettim ama

10.0.1 den 10.0.3 e gectim bu arada sarj sanki daha hizli azalmaya basladi umarim bir dahaki surumle duzelir. 10.1 public betayi 7 plusta kullanip tavsiye eden var mi iyi-kotu ozellikleri nasil ?

Ben kullanıyorum şuanda bir sıkıntı yok. Portre modu ekleniyor plus a.. Şarja etki ettimi bilmiyorum. Toplamda 30 saat+ batarya süresi oldu en son şarjdan sonra..
  • Her sayfada neden Apple kullananlara laf atılıyor acaba onu anlamıyorum? Milletin tercihi o telefondur saygı duysa herkes birbirine.
  • yolwerin Y kullanıcısına yanıt
    siz media markt dan mı almıştınız
  • Bir şey merak ediyorum geçen sene tmsc # samsung muhabbeti vardı 7 serilerinde devam ediyor mu bu ?
  • Ülkenin kafa olarak bir gram ileri gidemediğinin tablosu örneği var bu konuda, kızlara hava atmak için iphone alıyormuşuz, ergene bak sen hiç işimiz yok millet için telefon alıcaz, paralı olmak ile iphone sahibi olmak bir tutuluyor ona hiç girmiyorum ülke milyoner kaynıyor desene ula note 7 3600 liraya çıktı bu ülkede, patlama yapmasaydı o fiyata devam edecekti s7 edge 3300 liraydı son baktığımda hadi 3000 olsun eee? Yıllardır aynı muhabbet ama geçerliliği iyice yok oldu o işin ama samsung konusunda bir kişi bu tarz saçmalamalar ile gelmiyor? demek ki burada bir kötü niyet var yada kompleks.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 18 Ekim 2016; 3:08:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Ülkenin kafa olarak bir gram ileri gidemediğinin tablosu örneği var bu konuda, kızlara hava atmak için iphone alıyormuşuz, ergene bak sen hiç işimiz yok millet için telefon alıcaz, paralı olmak ile iphone sahibi olmak bir tutuluyor ona hiç girmiyorum ülke milyoner kaynıyor desene ula note 7 3600 liraya çıktı bu ülkede, patlama yapmasaydı o fiyata devam edecekti s7 edge 3300 liraydı son baktığımda hadi 3000 olsun eee? Yıllardır aynı muhabbet ama geçerliliği iyice yok oldu o işin ama samsung konusunda bir kişi bu tarz saçmalamalar ile gelmiyor? demek ki burada bir kötü niyet var yada kompleks.

iphone mu şarjı çok kötü ve çok pahalı.
    -senin telefon ne?
    s7
    -ne kadar fiyatı?
    3000e aldım ama şimdi biraz düştü fiyatı
    -şarjı nasıl?
    4-5 saat ekran süresi alıyorum ama iphonela androidin ekran süreleri farklıdır ha, bi de durduk yere şarj gidiyo, telefon özgür çünkü
    -iyi tamam güle güle...
    (sene 2016 artık neredeyse bütün markaların amirallerinin fiyatları aşağı yukarı aynı ve apple iphone 6 plustan itibaren batarya işini çözmüştür.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrOguzhan -- 18 Ekim 2016; 5:32:42 >

• şu saat itibariyle rezervasyonlar apple store dan kaldırılmıştır
    bilginize
  • Arkadaşlar 7 Plus'ı hızlı şarj edebilmek için uygun fiyata ipad şarj cihazı alan var mı? Ya da tavsiyesi olan var ise beni bilgilendirebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: KAEC

Havale iptal ederken banka adresi diyor yazıyorum kabul etmıyor

bu ne biçim iştir ya

Bende iptal edemedim kaldı öyle yol bulursan banada söylersiniz

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    KAEC kullanıcısına yanıt
    Bak ne güzel işte sende bizden daha fazla beyin varmış sen apple almamışsın.

@KAEC Hayır 7 serisinde samsung işlemcisi yok artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuerkraider -- 18 Ekim 2016; 7:04:43 >
  • quote:

Arkadaşlar 7 Plus'ı hızlı şarj edebilmek için uygun fiyata ipad şarj cihazı alan var mı? Ya da tavsiyesi olan var ise beni bilgilendirebilir misiniz?

Bende Ipad Pro 12.9 ve Ipad Air 2 var. Bunların adaptörleri Iphone 7 Plus'ı gerçekten hızlı şarj ediyor. Birini yanımda(ofis için) birini de evde saklıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • Şimdi beyler anladığım kadarıyla plus için çoğu yerde stok yok normal 7 sılver için randevusuz alabilir miyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElPoderoso

quote:

Arkadaşlar 7 Plus'ı hızlı şarj edebilmek için uygun fiyata ipad şarj cihazı alan var mı? Ya da tavsiyesi olan var ise beni bilgilendirebilir misiniz?

Bende Ipad Pro 12.9 ve Ipad Air 2 var. Bunların adaptörleri Iphone 7 Plus'ı gerçekten hızlı şarj ediyor. Birini yanımda(ofis için) birini de evde saklıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Teşekkür ederim bilgilendirme için

• 
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.