Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Jailbreak ile ios 8.4 kurmuşsunuz sanırsam, peki güncellemek mümkün mü bunu şimdi 10 çıkıcak atıyorum onun için de jb paketi mi beklemeniz mi gerekiyor nasıl oluyor işlem?
  • 5s imi 3 yıldır kullanıyorum hala taş gibi masallah bu sure içinde 2 kez apple sağolsun değişim yaptı 7 çıkınca direk alacağım 5s anneye. Hic beklentim söylenti vs de yok ama keske 4.2 4.3" gibi küçük boyutlarda çıkarsalar bir model de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayı düşünmüyorum ama konuda takipte olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Avcı

quote:

Orijinalden alıntı: Roark

Yaz reis. 4.500 tl bütçe ayırdım artık kaçtan çıkarsa. Düz iphone 7 modelini alacağım.

Hocam bi 4500 de ben de var. Boşver sen telefonu. Ortak bi Tofaş alalım

• takip......
  • 4s ten sonra hep android kullandım. İphone 7 plus almayı düşünüyorum. Cihazlar ne zaman gelir buralara? Birde 128 gb yaygın olur mu? Şöyle bir piyasaya baktım 6s plus ın 128 gb yok gibi marketlerde.

• hadi bakalım.

• iphone 5 çıkar çıkmaz almıştım ve hala onu kullanıyorum, bayadır bekledim artık taş bile çıksa ne olursa olsun alacağım iphone 7 yi :)
  • quote:

iPhone 7 64 GB model telefonun fiyatı 3 bin 750 TL, 256 GB'lık modelin fiyatı ise yaklaşık 5 bin TL olacak

64 GBlık modele 4 bin veren bin lira daha verip 200 gb daha fazla olan modeli alır.Fiyat aralığı çok saçma olmuş.Gerçi tek o değil fiyatlandırma baştan sona tamamen saçmalık.Geliri ve refah seviyesi daha yüksek ülkelerde daha çok dada ucuza satıp bizim ülkede küfür eder gibi bir fiyata satmak ayıptır.Bu ülke bu kadarmı sahipsiz bırakılır dış işlerde.Hiç bir devlet büyüdüğüde genel anlamda yüksek fiyatlardan satılan bu tarz ürünler için hiçbir beyanda bulunmuyor.Yazık valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenJi

quote:

iPhone 7 64 GB model telefonun fiyatı 3 bin 750 TL, 256 GB'lık modelin fiyatı ise yaklaşık 5 bin TL olacak

64 GBlık modele 4 bin veren bin lira daha verip 200 gb daha fazla olan modeli alır.Fiyat aralığı çok saçma olmuş.Gerçi tek o değil fiyatlandırma baştan sona tamamen saçmalık.Geliri ve refah seviyesi daha yüksek ülkelerde daha çok dada ucuza satıp bizim ülkede küfür eder gibi bir fiyata satmak ayıptır.Bu ülke bu kadarmı sahipsiz bırakılır dış işlerde.Hiç bir devlet büyüdüğüde genel anlamda yüksek fiyatlardan satılan bu tarz ürünler için hiçbir beyanda bulunmuyor.Yazık valla.

bu fiyatlar vergiden dolayı sanırım bunu gözönüne almadın. dış işleri diyorsun maliye bakanlığı diyecektin

• Ses konusunda HTC gibi bi geliştirme olursa 6s plus ımı satıp cıkacak en ust sevıye modele gececegım.........
  • Herkesin bildiği gibi stabil telefon ilk çıktığında aldığım iphone 4 4s modelleri halen akıcı şekilde çalışıyor. Ama samsung s4 için aynısını diyemiyeceğim...

iphone 6 plus kullanıcısıyım 2 yıldır. note7 piyasaya ateş etti :D ama patladı gitti ;)) 4ever iphone diyerek 7plus modelinden devam edeceğim...

Bu arada iphone 4s değişim ile sıfırlandı... Hangi marka yapıyor bunu???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozmert75

Jailbreak ile ios 8.4 kurmuşsunuz sanırsam, peki güncellemek mümkün mü bunu şimdi 10 çıkıcak atıyorum onun için de jb paketi mi beklemeniz mi gerekiyor nasıl oluyor işlem?

yok hocam o imza eski kalmış 9.3.3 deyim şimdi ios10 güncellemiycem performanstan memnunum daha üzerine koyabilen bi yeniik görmedim ios10 sürümünde. jb ile kat kat fazlasını yapıyorsun zaten
  • Hadi bakalım az bi süre kaldı.
  • Beyler saat kacta başlayacak tanıtım? Nereden izleyebiliriz?

• Apple A10 işlemcide hız olarak ciddi bir sıçrama yaptığı söyleniyor. Eğer doğruysa bu çözünürlüğün artacağı göstergesi olabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdiozgor

Beyler saat kacta başlayacak tanıtım? Nereden izleyebiliriz?

20.00 de hocam. İster DH den ister ShiftDeleteden ister Apple ın sitesinden, istersen İphonedo dan iz hocam. Tavsiyem İPhonedo dan izle.

• TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım. Elimde iPhone 6 var. Eğer en dusuk modeli 2700 falan olursa bunu satip ustune 1000 koyup alırım

• TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    DH Türkçe simultane yayın yapmayacak diye biliyordum, yayın yapacak mı dostum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

quote:

Orijinalden alıntı: erdiozgor

Beyler saat kacta başlayacak tanıtım? Nereden izleyebiliriz?

20.00 de hocam. İster DH den ister ShiftDeleteden ister Apple ın sitesinden, istersen İphonedo dan iz hocam. Tavsiyem İPhonedo dan izle.

İPhonedo nun lınkı nedir?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.