Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2755. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27532754275527562757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 7 için pil değiştireceğim hangi pili tavsiye edersiniz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Beyler benim 7plusda ios13 kurulu, videolarda gördüğüm ios15 gayet akıcı çalışıyor gibi. Şimdi kursam beğenmezsem 13e dönebiliyor muyum?

• ruuuuud kullanıcısına yanıt
    dönemzsiniz.14.8 e dönersiniz ancak.14.8 e dönüşüde bi kaç güne kadar kapatırlar bilginiz olsun

• CRAZYMonkeyX C kullanıcısına yanıt
    6s telefonda deji bataryayı kendim taktım 9 ay oluyor ve gayette iyi tavsiye ederim

• kadirce03 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. 14.8 in durumunu araştırayım madem, siz tavsiye der misiniz en kötü 14.8e dönsem? Klavyede veya kilit açılışında vs kasma oluyor mu 14.8de?

• ruuuuud kullanıcısına yanıt
    şuanda 7 kullanıyorum ve 14.8 deyim ve memnunum.15 te benim için çok önemli bir değişiklik olmadığı için geçmedim.birde bu şekilde büyük güncellemelerin 13-14-15 gibi genelde en sorunsuz sürümleri son sürümleri oluyor

• 7 plus 32 gb olan cihazı 12.3.1 sürümüyle kullanıyorum.Uygulamalar güncellemede sıkıntı yaratıyor.15e güncellemek istiyorum pil %79 a düştü bir günü çıkarmıyor.Donma kasma yok.

Batarya değişimi yapıp 12.3.1 de mi kalmalı yoksa

ios 15 e mi geçeyim.Pişman eder mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basmane -- 27 Eylül 2021; 13:43:37 >
  • basmane kullanıcısına yanıt

İos 15 güncelle gitsin batarya konusu ayni hemen hemen pişman olucagin sürüm değil bataryayi değişirsen kral gibi 2 sene daha kullanirsin bütçe meselesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya değişimi düşünenler için yazıyorum. Deji gibi yan sanayi bataryalardaki sorunları duyunca en garantisi orijinal dedim...

2 yıl önce garanti kapsamında yetkili Apple servisinde değiştirmiştim. Bataryamın sağlığı %83'e düşünce bu defa ücretli onarım yaptırmak için Ankamall Gürgençler'e gittim. Servis kabul 20 dk'ya yakın sürüyor telefonun her yerini inceleyip fotoğraf çektiler, çizikleri tek tek forma yazıp bazı donanım testlerini yaptılar. Batarya değişim ücreti 399 TL'yi onarım öncesi alıyorlar, eğer içindeki batarya orijinal batarya değilse servis ücreti 999 TL'miş. 1 saat süren servis işlemi sonunda cihazımı teslim aldım, değiştireceklere üzerine biraz daha koymanızı ve orijinal batarya almanızı tavsiye ederim.

• Eléctronics kullanıcısına yanıt
    5 yıllık cihaz için cidden çok para bence

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    399 mu 🤪🤪🤪

• Maalesef günümüz şartlarında çok para. Yenisini almak bu ÖTV oranında bana saçma geliyor mecburen eldekini değerlendiriyorum

Burda cogu kişi deji kullanıyor herhangi bi sorun yaşayan olmamıştı. Kapasite olarak %30 daha fazla olması bile almaya değerdi. 399 liraya yazık..

• metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Hocam deji takınca suya dayanıklılık bozuluyor değil mi?

2018 yılında yetkili servisde değiştirdiğimde bozulmuştu. Yetkili servis contasını takmadan kapatmış içi tamamen toz olmuştu. bataryayı kendiniz değiştircekseniz contasını temin edebilirsiniz veya sıvı conta ile daha sağlam bi şekilde yapabilirsiniz

Deji yeni bir marka çıkarmış woyax diye bizim premium markamız diyorlar onun yanında geliyor bataryayı ondan alsam memnun kalır mıyım acaba?

Kapasite sebebiyle oluşan ısınma sorunlarını görünce vazgeçtim hocam. Bakalım bir süre böyle devam etsin belki ilerde dejiye geçerim ben de…

• quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

Kapasite sebebiyle oluşan ısınma sorunlarını görünce vazgeçtim hocam. Bakalım bir süre böyle devam etsin belki ilerde dejiye geçerim ben de…

kapasite sebebiyle ısınma derken ?

deji lityum polimer bi batarya ve oldukça serin çalışıyor.

hiç bilmiyorum

Hocam ayrı ayrı alıp deji alacağım sanırım woyax bayataryalar kesin dejiyle aynıdır ancak insan güvenemiyor yinede :)

• 
Sayfa: önceki 27532754275527562757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.