Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2698. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26962697269826992700
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazışmalardan anladığım kadarıyla 14.4 de sadece ekran tuş kilidini açarken takılma oluyor. Onun dışında pek bi sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafa5532 kullanıcısına yanıt

ilk zamanlarda oluyor fakat o takılma da geçiyor. şuan kusursuz diyebiliriz  

• Abime Note 9s alayım(imeili) ben de onun telefonu iPhone 7'ye geçeyim diyorum. Telefon ne kadar daha götürür sizce? Evet iyice eskidi ama hem küçük cihaz hem kendi telefonumdan (iPhone5) 7'ye geçişim kolay olacak. SE'ye o kada para vermek de içimden gelmiyor aynı telefon gibi. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Abime Note 9s alayım(imeili) ben de onun telefonu iPhone 7'ye geçeyim diyorum. Telefon ne kadar daha götürür sizce? Evet iyice eskidi ama hem küçük cihaz hem kendi telefonumdan (iPhone5) 7'ye geçişim kolay olacak. SE'ye o kada para vermek de içimden gelmiyor aynı telefon gibi. :)

3 sene daha götürür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertayKardes

ilk zamanlarda oluyor fakat o takılma da geçiyor. şuan kusursuz diyebiliriz  

Gariptir bende de takılma sorunu çok azaldı neredeyse hiç kalmadı. Kendiliğinden düzeliyor sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 30 Ocak 2021; 2:14:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

3 sene daha götürür.

Alıntıları Göster

En iyisi abimle takas işine girişeyim ben.  

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Gariptir bende de takılma sorunu çok azaldı neredeyse hiç kalmadı. Kendiliğinden düzeliyor sanki.

Alıntıları Göster

Deme öyle inanırım.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde düzelme var sanki güncellemeden sonra, psikolojikte olabilir ama düzelme var.
  • İphone 7 den pocox 3 nfcye geçmeyi düşünüyorum mantıklı mı sizce ?

• ReiseReise kullanıcısına yanıt
    bi arkadas aldi az kurcaladim. takoz gibi geldi . ekrani baya büyük film falan izlemeye iyi beklentinize gore cevap da değişir.
  • ARKADAŞLAR 7 PLUS TELEFONUMU SIFIRLAMAK İÇİN GARANTİYE YOLLAYACAĞIM ANKARA DA ÖNERECEĞİZ YETKİLİ SERVİS VAR MI ?
  • Telefonumda ios 13 vardı gayet memnundum garantiye gonderecegim icin mecburen ios 14 e güncelledim tuş kilidini açında 4-5 saniyelik telefon kasıyor sonra düzeliyor çok can sıkıcı bu sorun herkesde var mı ? veya çözümü var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kamil_3545

bi arkadas aldi az kurcaladim. takoz gibi geldi . ekrani baya büyük film falan izlemeye iyi beklentinize gore cevap da değişir.

Büyük ekran konusunda sıkıntım yok iphone 7 ile birlikte note 4 kullanıyorum 5.75 onun ekran da benim endişem performans biraz da

• quote:

iphone 7 icin deji max bataryayi bugün taktim bakalim nasil performans vericek. sökmesi baya zorladi saglam yapıştırmışlar. geri takarken de vidalari yalama yaptirdim daha acilmaz telefon umarim bozmam 😂

Bende aldım kendim taktım eski batarya %79 du günde 4 defa sarja takıyordum şimdi iyi fena değil sabah alıyorum sarjdan akşam kullanıma göre bir daha takıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: fearless_1907

ARKADAŞLAR 7 PLUS TELEFONUMU SIFIRLAMAK İÇİN GARANTİYE YOLLAYACAĞIM ANKARA DA ÖNERECEĞİZ YETKİLİ SERVİS VAR MI ?

sıfırlamak için neden garantiye yolluyorsunuz çok basit 2-3 işlem ile restore yapılıyor

• quote:

iphone 7 icin deji max bataryayi bugün taktim bakalim nasil performans vericek. sökmesi baya zorladi saglam yapıştırmışlar. geri takarken de vidalari yalama yaptirdim daha acilmaz telefon umarim bozmam 😂

altındaki bantları çekmeden önce taptic engine motoru sökülürse bantlar çok rahat geliyor birde bantları direkt çekmeyip cımbız gibi birşeye sararak çekince daha güzel geliyor ama kopunca gerçekten cıkartması uğraştırıyor :)

• metinTasci M kullanıcısına yanıt
    o degil de ekrani sökmek cok zorladi beni. o kadr isittim fön makinasiyla zar zor cikti.
  • Bluelife07 kullanıcısına yanıt
    Bende yaşıyorum o sorunu haftada 2 kez falan
  • 3 ay daha garantisi kalmış tamir görmemiş tertemiz 32gb 7plus için ideal satış fiyatı nedir arkadaşlar?

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt

Cihaz kozmetik olarak düzgünse 3.600 den aşağı gitmemesi gerek diye düşünüyorum sıfırı olmuş 5.500 lira gerisini sen hesap et

• 
Sayfa: önceki 26962697269826992700
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.