Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25732574257525762577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim bir sorum var whatsappta gönderilen gifleri nasıl kaydedebilirim galeriye , ayrıca whatsapp ın arka planı hareket ediyor telefonun kendi duvar kağıdı gibi bunu nasıl kapatabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt
    ayarlar> sohbetler> sohbet duvar kağıdı
    buradan aynı resminizi seçip ayarla demeden önce hareketsiz diye seçin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeandra -- 10 Haziran 2020; 21:27:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraya44

Şuanda Apple servislerinde 219 TL faydalanın derim👍

Alıntıları Göster
    Peki telefonu komple değiştirmek için ne kadar para vermemiz gerek onun hakkında bi bilginiz var mı ?
  • xRedLineTRx kullanıcısına yanıt
    https://support.apple.com/tr-tr/iphone/repair/service
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRedLineTRx

Peki telefonu komple değiştirmek için ne kadar para vermemiz gerek onun hakkında bi bilginiz var mı ?

Alıntıları Göster
    Arkadaş atmış fakat ücretli cihaz değişimini neden sordunuz? Apple ücretli cihaz değişimine sadece 6 ay garanti veriyor diye biliyorum o paraya 24 ay garantili almak daha mantıklı:)

• İphone 7 plus ı ilk çıktığında almıştım. Heralde 4 yıla yaklaşıyor. Bana mısın demedi. 1.5 ay önce batarya değiştim. Şu an çatır çatır çalışıyor hala. Değer kaybetmeden yaz sonu satmak istiyorum. Ama gel gelelim ne alacağım hiçbir fikrim yok. Apple lar uçmuş. Üst seviye android desen aynı şekil 7 binler 10 binler falan konuşuluyor. Galiba orta seviye bi samsung veya xiaomi alıp idare edeceğiz
  • Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    telefonunuzdan memnunsanız bence hiç satmayın

• kadirce03 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok memnunum ama. Korkuyorum cihaz çok eskidi bir anda gidecek diye. Bide değerini yitirmesini istemiyorum. Şu an letgodan 2800-3000 den gidiyor full aksesuarlı sağlam cihazlar. Ciddi para yani. Yeni seri iphonelar biraz uygun olsa satıp geçmeyi düşünüyorum. Durumum var ama içim elvermiyor açıkçası

iki hafta önce bende garantisi yeni bitmiş 7plus ımı 3000 liraya satıp 5950 liraya xr aldım.ama onunda fiyatı artmış.

Bende de 4 yıllık 7P var daha telefon 0 gibi çizik yok.Bi bataryasını değiştirsem 3 sene daha götürür gibi.durumum elveriyo ama bataryayı değiştirip kullanmaya devamke :)

• Hiç gerek yok yeni modellere. Alt tarafı telefon işimi fazlasıyla görüyor.

• alt tarafı instagram ve whatsapp için kullanıyoruz, bir telefona dünyanın parasını vermek artık saçma bence...
  • iphone 7 için ios sürüm desteği tahminen kaç yılına kadar devam eder? Genele baktığımızda sanki 2022falan gibi duruyor ama var mı daha bilgili olan birileri ?
  • wox00 W kullanıcısına yanıt
    İki sene daha devam eder sonra destek kesilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirce03

iki hafta önce bende garantisi yeni bitmiş 7plus ımı 3000 liraya satıp 5950 liraya xr aldım.ama onunda fiyatı artmış.
    sıfır mı aldınız nerden aldınız sımdı 6500den asagı yok delı olmamak elde degıl ulkenın halıne bak ya
  • Commandonter kullanıcısına yanıt
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• Arkadaslar son surum ile 7+’lar durum nedir ? Sarj suresi nasil? İsinma vs..

• ios 13.5 te çok canımı sıkan bir durum yaşıyorum
    7 plus cihazda -pil sağlığı 100 - şarj yüzdesi sıkıntısı var. bir ara bayağı yavaş düşüyor sonra 25 in altına geldi mi patır patır gidiyor. batarya sorunu diyeceğim değil yeniden başlatınca yine aynı değerde.
    aynı sorunu ipad air 3te de yasıyorum şarjdan ilk çıkartınca çok güzel gidiyor şarj ama sonlara doğru patır patır düşüyor.
    kullanım sürelerinde değişme yok iphone'da 6-7 saat ipad'de de 9 saat civarı ekran veriyor ama şarj yüzdesi gerçekten sıkıntılı. umarım önümüzdeki güncellemelerle düzeltirler

edit: yazmayı unutmuşum operatör kısmında da çok sıkıntı çekiyorum. telefonu uçak modu + voWiFi ile kullanıyorum arama yaptıktan sonra operatör kısmı takılı kalıyor ve sadece uçak modu simgesi gözüküyor. moddan çıksam bile hala aynı kalıyor mecburen yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. 13.6 adam akıllı gelse kalıcam vallahi 12.4teyken bu sorunların zerresini yaşamıyordum ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertayKardes -- 12 Haziran 2020; 21:6:7 >

• kadirce03 kullanıcısına yanıt
    hocam pil konusunda 7+ ile xr arasında cok belirgin bir fark var mi?
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    bence çok belirgin bir fark var xr gerek hız gerekse batarya konusunda 7plustan çok önde.yoğun kullanımda bile bir günü rahat çıkarıyor.tabi ben telefonda oyun oynamıyorum genelde sosyal medya haber ve youtube kullanıyorum.kısacası gayet memnunum.

• 
Sayfa: önceki 25732574257525762577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.