Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25672568256925702571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yurtbeyi

Arkadaslar merhaba, 7P cihazımın ahizeden gelen sesi az oldugu için hava tutayım dedim ama biraz fazla tuttum ve ahize hoparlörü patladı.Suan birisi aradıgında karsıdan gelen ses cızırtlı bi şekilde geliyo müzik dinlerkende cızırtılı ses çıkıyo.Bunu yaptırmak istesem ne kadara yaptırılır ve daha önce basına böyle bişey gelen oldu mu ? Teşekkürler
    aliexpresde o parça mevcut. daha önce batarya vs değiştirdiyseniz kendiniz değiştirebilir veya telefoncuda yaptırabilirsiniz.

bi arkadasın telefonun ses az geliyor diye yapmıştık içini acınca tozdan dolayı gelmediğini görünce tozunu alıp tekrar kapatmıstık. iphone 6 idi.

nasıl yapıldıgına surdan bakabilirsiniz:https://www.youtube.com/watch?v=-kMqpfPfc8U

https://tr.aliexpress.com/item/32845859635.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.1b097487LaJLx6&algo_pvid=888db9de-92ab-4ea2-a213-e69e06ecad82&algo_expid=888db9de-92ab-4ea2-a213-e69e06ecad82-0&btsid=0ab6f82415907490443423433e2e8a&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
    https://tr.aliexpress.com/item/32817040967.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.1b097487LaJLx6&algo_pvid=888db9de-92ab-4ea2-a213-e69e06ecad82&algo_expid=888db9de-92ab-4ea2-a213-e69e06ecad82-1&btsid=0ab6f82415907490443423433e2e8a&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinTasci -- 29 Mayıs 2020; 13:47:52 >

• iphone 7 128 gb Vatan'da 3700 TL stoklara gelmiş.

Bu saatten sonra alınır mı SE'ye falan verecek param yok.

A5 2016 Samsung kullanıyorum halen. IOS'u òzledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

iphone 7 128 gb Vatan'da 3700 TL stoklara gelmiş.

Bu saatten sonra alınır mı SE'ye falan verecek param yok.

A5 2016 Samsung kullanıyorum halen. IOS'u òzledim.
    eğer oyun oynamıyorsanız (batarya dayanmaz ondan dıyorum) ve fazla telefonla mesgul olmuyorsanız rahat alınır bende SE 2020 baktım ama 5300 cok fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commandonter

eğer oyun oynamıyorsanız (batarya dayanmaz ondan dıyorum) ve fazla telefonla mesgul olmuyorsanız rahat alınır bende SE 2020 baktım ama 5300 cok fazla

Alıntıları Göster
    Oyunla kamerayla işim yok. Telefonda en fazla yaptığım iş bluetooth hoparlörle müzik dinlemek, whatsapp, web.

Şu mağazalar açılsında Vatan'dan gidip alayım olmazsa. Siyah rengi soyuluyor diyorlardı ama en çok o rengi seviyorum bilemedim.

• we[AGRA] kullanıcısına yanıt
    3800’e ilk çıktığı zaman 128 gb’ını almıştım. Güncelleme olarak max 2 yıl ömrü kalmış yavaşlatılacak bir telefona bu fiyat bence fazla geç alırım yenisini alırım sizin yerinizde olsam

• quote:

Orijinalden alıntı: TedMosby

3800’e ilk çıktığı zaman 128 gb’ını almıştım. Güncelleme olarak max 2 yıl ömrü kalmış yavaşlatılacak bir telefona bu fiyat bence fazla geç alırım yenisini alırım sizin yerinizde olsam
    Elimdeki mevcut telefonum çalışıyor boyut ve tasarım olarakta harika bir telefon. Sıkıldım sadece. Ne tavsiye edersin hocam bekleyerek ne alayım 8 falan mı? XR, SE falan o fiyatlara çıkmak istemiyorum bir telefon için.

• quote:

Oyunla kamerayla işim yok. Telefonda en fazla yaptığım iş bluetooth hoparlörle müzik dinlemek, whatsapp, web.

Şu mağazalar açılsında Vatan'dan gidip alayım olmazsa. Siyah rengi soyuluyor diyorlardı ama en çok o rengi seviyorum bilemedim.

Alıntıları Göster
    vatan'dan elden 128 GB gelır mı kı magazalarına o da muallakta 32 GB'lıkları var zibilyon tane ama 128 olur mu bılmıyorum 32GB sıkıntı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TedMosby

zaten garantısı de 2 yıl tam uyar sjfsdj. reıs yalnız se 2020 ıle arasında 2 bın lıra var ondan alternatıf ip7 bence iphone 8 olsaydı ustune koyup alınabılırdı de iphone 7 mevzu fjsdhk
  • Commandonter kullanıcısına yanıt
    32'lik almam bu saatten sonra hocam yetmez. 128'lik le arasında çok fiyat farkı vardı ondan beklemedeydim, şu an 128'lik 3700 uygun geliyor bu piyasa şartlarında.

Mağazada olmaması çok sorun değil, netten her an siparis verebilirim stoklarda var sitesinde. Yeterki içime sinsin :)

• quote:

32'lik almam bu saatten sonra hocam yetmez. 128'lik le arasında çok fiyat farkı vardı ondan beklemedeydim, şu an 128'lik 3700 uygun geliyor bu piyasa şartlarında.

Mağazada olmaması çok sorun değil, netten her an siparis verebilirim stoklarda var sitesinde. Yeterki içime sinsin :)
    netten almaya sıcak bakmıyorum ben sahsen cunku ıade edılmıs cıhazlardan gonderebılıyorlar ıcıme sinmiyor elden yuz yuze gorup almak tercıhım ondan 128 GB umarım magazalara da ulasır yada var ama gormedım sorarım artık
  • Commandonter kullanıcısına yanıt
    Değişim cihazı falan aklımı bulandırdın hocam İki gün sabredeyimde mağazaya bir bakayım İzmir'deki en büyük Vatan bana yürüme mesafesinde. Yoksa orda ne çıkarsa bahtıma artık netten alırım.

Sonuçta nettende alsam mağazadan da alsam kusurlu cihazı satmaya cürret edemez heralde kurumsal firma millet neler alıyor.

• quote:

Değişim cihazı falan aklımı bulandırdın hocam İki gün sabredeyimde mağazaya bir bakayım İzmir'deki en büyük Vatan bana yürüme mesafesinde. Yoksa orda ne çıkarsa bahtıma artık netten alırım.

Sonuçta nettende alsam mağazadan da alsam kusurlu cihazı satmaya cürret edemez heralde kurumsal firma millet neler alıyor.
    bu 14 gun ıade mevzusu varya nettekı alınan urunlerde. Gecen ay samsung.shop'tan bı cıhaz aldı arkadas ve kullandı ılk hafta sonra ıade edecektı aradı musterı hızmetlerını kadın ne dese ıyı. daha 1 hafta daha kullanma zamanınız var ıstersenız haftaya gonderın dedı. Boyle bır havuza sahıp yanı 14 gun ıcınde ıade hakkı olan havuzdan degıl cıhaz almak yanından gecmem sahsen. Mıllet hat takmadan kullanıyor wıfı ıle falan gerı gonderıyor onları paketleyıp bıde utanmadan ındırım adı altında satılıyorlar. Hıc bulasma bende elden al ne yap ne et. Samsung da ufak fırma degıl Apple'dab sonra en fazla cirosu olan fırma ona gore :)

Hocam malesef evet şuan xr-se-11 dışında sıfır iphone almak mantıklı gelmiyor. 2.el temiz cihaz bulursanız ancak öyle alınır gibi eski modeller

eğer emin olmak isterseniz kutunun arkasındaki seri numarasını şuradan kontrol edersiniz. telefon açılmış ve garantisi başlamışsa gözükür
    https://checkcoverage.apple.com/tr/tr/
  • quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

eğer emin olmak isterseniz kutunun arkasındaki seri numarasını şuradan kontrol edersiniz. telefon açılmış ve garantisi başlamışsa gözükür
    https://checkcoverage.apple.com/tr/tr/
    Peki hocam diyelim ki netten aldım telefonu evime geldi sorguladım burdan açılmış çıktı. Sırf bu nedenle iade edebiliyor muyum? Yerine açılmamış cihaz mı veriyorlar yoksa para iadesi mi?

ben apple storeden aldığım zaman hiç jelatinini açmadan bile kontrol etmiştim. açıkçası cep telefonu iadeleri nasıl işliyor detaylı bilgim yok ama yine de jelatinini açılmadığı için iade işleminde sorun yaşayacağınızı sanmam
  • Üstte bi arkadaş 2.5 falan demiş te 2.5 a eline vermem kimsenin cihaz belli alındığı yer belli her aksesuarı var daha 2 küsür senelik telefon ne kadar değer kaybı olabilir. 3.5 civarına takasa sayıp üstüne 1.5 civarı verip X yapabilirim gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Siyahını kullanıyorum 7plus kapsız da kullansanız soyulma olmaz derin çizikler olursa metale kadar inen ancak o zaman gözüküyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Heydudee H kullanıcısına yanıt
    Evet doğru bestsı aldılar beats zaten harika ürünler çıkartıyorlar sen eğer Apple ürünlerinde ses konusunda ciddi bir gelistirme yapsalar diyorsan Apple ın ses kalitesi o kadar kötü değil diye düşünüyorum 🤔🤔🤔

• TedMosby kullanıcısına yanıt
    Temiz bir 8plus bence gayet güzel olur ama temiz bulmak bir dert temiz diye pahalıya satmaları ayrı bir dert nereden baksan tutarsızlık

• 
Sayfa: önceki 25672568256925702571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.