Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25412542254325442545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef hocam, ben bu tür şeylerin birebir yüz yüze yapılmasını tavsiye ediyorum.

İzmir ve İstanbul bu işlerin merkezi, bildiğim kadarıyla diğer şehirdekiler buralardan temin ediyor ürünlerini.
    Birinci elden yaptırmak hem daha uygun hem daha profesyonel ama tabi imkan kısıtlıysa maalesef yapacak bişey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

Ekran camı değişimi için iyi bir servis önerecek var mı? Maalesef yaşadığım şehirde en son servis işleminde home tuşumu bozdu arkadaş...
    Gsm iletişime gönderin hocam düzgünce yaparlar veya eli yatkın birisi varsa internetten ekranı alın takın YouTube da çok video var

Başka seçenek YouTube da Tamiret sayfası var adamın işleri çok iyi kendisi Eskişehir de 👍🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultraslanonur kullanıcısına yanıt
    Kontrol ediyorum teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iyi aksamlar. ip 7 plus 13.4.1 e guncelledim. şöyle bir sorun var telefon çok ısınıyor özellikle kamera altı ve güç tuşunun olduğu yer. sadece internete giriyorum ve youtube kullanıyorum neden olabilir? ios 13.4 te boyle bir sorunum yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogzmrt -- 15 Nisan 2020; 7:37:35 >
    Oyunu geçen hafta indirdim dün itibariyle sürekli oyundan atmaya başladı daha önce öyle bir sorun yoktu. İ7 cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Oyunu geçen hafta indirdim dün itibariyle sürekli oyundan atmaya başladı daha önce öyle bir sorun yoktu. İ7 cihaz.
    Hocam ben grafik değerlerini düşürerek çözdüm

Ayarlar en düşükte oynuyordum zaten. İşim ilginci daha dün oyun oynadım şimdi oyunun ana menüsüne girer girmez atıyor. Telefonda 500 mb falan alan var bugün netflixten bir şeyler indirmiştim ondan mı acaba bilemiyorum.

• https://www.hepsiburada.com/syrox-pb115-30000mah-tasinabilir-sarj-cihazi-pm-HB00000NL6YZ

Bir dost tavsiyesi 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgin.055 -- 14 Nisan 2020; 9:37:25 >
  • İos 12.4.1 kullaniyorum. İos 13 tavsiye eder misiniz? Pil tuketimi acisindan hangisi iyi?

• Bilgin.055 kullanıcısına yanıt
    Dost musun düşman mısın bilemedim 😂

Bu tuğla gibi 3kg şeyi taşıyana kadar

https://m.n11.com/xiaomi-mi-powerbank-3-nesil-10000-mah-qc-30-tasinir-hizli-sarj-P262104335
    Şöyle bi ürün almak daha mantıklı. 3 kere tam sarj eder, ki bu da gayet yeterli. (iphone 7 için dedim).

Ben 1 hafta elektrik yüzü görmücem diyorsanız tabii ki tuğlayı alabilirsiniz 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinTasci -- 14 Nisan 2020; 12:28:58 >
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Onunla dağlara taşlara bile elektrik verirsinn maksat iyilik olsun işte ya 😅😅

• ogzmrt O kullanıcısına yanıt
    Birebir aynı setup, problem de aynı telefon bildiğin yanıyor.

• merhaba iphone 7 için 13.3.1 de kalmalı miyim yoksa 13.4.1 e geçmeli miyim?

• Orion578 kullanıcısına yanıt
    Ben 13.4.1 e geçmenizi tavsiye ederim bazı hatalar yok ve daha akıcı olduğunu düşünüyorum sadece 2 defa aşırı olmasa da gereksiz bi ısınması oldu daha önce o işlemlerde ısınma hiç olmamıştı ama olduktan sonra tekrar karşılaşmadım

• Mustfasari M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim pil performansı nasıl hocam?

• Orion578 kullanıcısına yanıt
    Pili değinmeyi unutmuşum kusura bakmayın rica ederim ne demek pil çok çok daha iyi ben sürekli kullandığım için telefonu gözle görülür fark var özellikle düşük seviyeler de daha uzun kalıyor ve daha verimli

• yakın zamanda ios 10'dan ios 13.4.1'e geçen kullanıcı var mı acaba ?
  • Arkadaşlar güncelleme bildirimlerini ve güncellemeleri kapatamıyorum tvOS profili ile önceden bunu hallediyordum ancak ios13 ile birlikte bu imkansız hale geldi. Çözümü olan var mı?
  • güncellemeleri neden kapatıyorsunuz ? ios 13e geçtiyseniz sonuna kadar gidin
  • 13.4.1 yükleyip batarya sıkıntısı ya da overheating(arkaplanda batarya yüzdesi düşüşü) yaşayan var mı? Şu an jailbreak ile 13.3.1’deyim. 13.4.1 de jailbreak’e uygun. Tavsiye eder misiniz geçmeyi?

• 
Sayfa: önceki 25412542254325442545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.