Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2525. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25232524252525262527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Boşver hocam muhattap olmana degmez, kaale alinacak model degil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 3 Mart 2020; 14:18:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş bu üslup ne böyle sakin ol senin cebinden çıkmayacak para. Ayrıca kimsenin parada gözü yok sadece sormuş ki ben de sordum. Yasal olarak telefon yavaşlatılmışsa bu parayı almak çakallık mı oluyor? Ergen değilim demişsin ama maşallah ergenden aşağı kalır yanın yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devilmaybad

Ahize ve hoparlör değişimi yapan oldu mu? Ahizeden ses baya azaldı müzikte neredeyse hiç gelmiyor konuşmalarda bi miktar azaldı ses.
    hocam patafix ya da sakız ile temizledikten sonra yumuşak bir eski diş fırçası ile temizleyin farkı direk hissedeksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 3 Mart 2020; 20:52:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

İos 13 den memnun musunuz ???
    ben memnun değilim hayal kırıklığı yaşıyorum özellikle arka planda uygulamaları direk kapatması canımı sıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknkuL

Ahize kısmını nasıl temizliyorsunuz? Patafix alıp yapıştırıp çekiyorum beklettiğimde oluyor fakat kalıplaşanlar çıkmıyor malesef ses artışı hafiften oluyor. Siz de böyle birşey oluyor mu?
    hocam eski yumuşak kıllı bir diş fırçası ile farkı hissedebilirsiniz :) zaten google da arama yaptığınızda birçok kişi aynı çözüm yolunu öneriyor denemesi bedava ama olumlu yönde fark olacaktır
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    13.4 kadar bekleyip görmekte fayda var o zaman...
  • konu dışı ama whatsapp dark mode ios cihazlar için geldi app storedan güncelleme yapın aktif oluyor :)
  • WhatsApp koyu mod geldi ama iOS 12 deyim hala kullanamıyorum Sadece 13 için gelmiş galiba

• S A M C R O kullanıcısına yanıt
    evet hocam 13 için gelmiş...
  • S A M C R O kullanıcısına yanıt
    hiç gerek yok ios 12 ye devam edin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogzmrt

hiç gerek yok ios 12 ye devam edin bence.
    Hocam eskaza iOS 13 final sürümü sağlam gelirse geçerim yoksa telefon miladını doldurana kadar 12 de kalırım

• Arka plandaki uygulamaları tamamen kapatma işi çözülmeyecek mi ya? Ios 12 de yoktu böyle bir sorun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Deneyen oldumu,pil değişimi için ödemeyi kredi kartıyla tek çekim alıyorlar ya bunu taksitlendirme imkanı varmı?

• Arkadaşlar çok kararsızım size danışayım dedim.

3 yıldır 7 kullanıyorum. değiştirmek gibi bir niyetim var.

Bir kaç yıla telefonun güncelliği gidecek. Bu sefer yeni bir telefona geçtiğimde bu telefon apple olmayabilir. (fiyat artabilir)

Kamerası 7 plusa göre bence kötü. Pili sabah 10 dan öğlen 1 e kadar anca yetiyor. Günde 3 kere şarj ediyorum (Pil sağlığı 86 döngüde yeterli çıktı)

Bunu satıp üzerine 4 bin lira koyup iphone xs almak gibi bir niyetim var. Sizce değiştimelimiyim ? O fiyata iphone alınır mı ?

Arasındaki farklar; pil kapasitesi, ekranı, ramı vs çok daha iyi.

Face id, hızlı şarj, esim, desteği var.

7 nin 4 g çekimi 150/50 iken xs de 1500/150

Tasarımı boyutu çok daha iyi.
    Değiştireyim mi ? Kararsız kaldım. Fiyata takıldım.

• bsliali kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Beyler telefonum iPhone 7 Plus yeni aldım pil sağlığı %100
    Whatsap Outlook tarayıcı ve az da olsa mobil uygulamaları kullanıyorum günde ortalama 4,5 -5 saat açık ekran süresi alıyorum. Çok hızlı şarj tüketimi oluyor gibime geldi ,sizce normal mi?

• kadirkul20 kullanıcısına yanıt
    Bu saatten sonra 4g li telefonlara çok büyük rakam verilmemeli bence 2 yıl içinde 4g li telefonlar tarih olucak.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreoguz177

Arka plandaki uygulamaları tamamen kapatma işi çözülmeyecek mi ya? Ios 12 de yoktu böyle bir sorun
    13.4 beta da karşılaştırma videosunda beta olan cihaz arka planda uygulama kapatmamış görünüyor 13.3.1 olan cihaz kapatmış görünüyor belki son sürümde düzeltilir bu can sıkıcı durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirkul20

Arkadaşlar çok kararsızım size danışayım dedim.

3 yıldır 7 kullanıyorum. değiştirmek gibi bir niyetim var.

Bir kaç yıla telefonun güncelliği gidecek. Bu sefer yeni bir telefona geçtiğimde bu telefon apple olmayabilir. (fiyat artabilir)

Kamerası 7 plusa göre bence kötü. Pili sabah 10 dan öğlen 1 e kadar anca yetiyor. Günde 3 kere şarj ediyorum (Pil sağlığı 86 döngüde yeterli çıktı)

Bunu satıp üzerine 4 bin lira koyup iphone xs almak gibi bir niyetim var. Sizce değiştimelimiyim ? O fiyata iphone alınır mı ?

Arasındaki farklar; pil kapasitesi, ekranı, ramı vs çok daha iyi.

Face id, hızlı şarj, esim, desteği var.

7 nin 4 g çekimi 150/50 iken xs de 1500/150

Tasarımı boyutu çok daha iyi.
    Değiştireyim mi ? Kararsız kaldım. Fiyata takıldım.
    iphone 7 de cat 9 var 450 mbps indirme 50 mbps yükleme imkanı sunuyor şekebe internet hızında çok fark yaşamazsınız bence zaten operatörler genelde o hızlara pek erişemiyor ama çok çok aciliyetiniz yok ise ve tasarım olarak bıkmamış iseniz bu ay sonu tanıtılacağı söylenen iphone 9 cihazı bekleyin derim ama kasa değiştirmek istiyorsanız en mantıklı iphone cihazı xs duruyor şu an için

• İphone 7 için orjinale yakın fiyatı makul şarj kablosu ne alabilirim

• 
Sayfa: önceki 25232524252525262527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.