Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24852486248724882489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iphone 7 plus 128gb telefonu verip üzerine 3000 tl ile samsung note 10 değişim neden yapmalıyım veya yapmamalıyım sizin görüşleriniz nedir. Teknosada kampanya vermış.
  • sinan9 kullanıcısına yanıt
    neden yapma.
    3000tl ye sahibinden mi9t pro 128gb alsan 2300tl eder
    7 plus da cebinde kalır.

7 plustan note 10 pek birşey hissetmezsin

3000tl ye de çöpe gider. Birde google türkiyeden çekiliyor muhabetleri geldi androidler yalan olacak gibi.

Fiyat daha hızlı düşer böyle birşey gerçek olursa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstan34bul kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler.Bende kaşındığımı hissettim çünkü, sonyz1-z5compact,samsung note4 , htc a9 samsung başka kllandıklarımda oldu ama iphone başka seri gayet sorunsuz sadece batarya sıkıntım oldu şu ana kadar. içimdeki sesi ve sizi dnleyeyim teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin Cann

İnstagramdan bildirim alamıyorum neredeyse her şeyi denedim bir türlü bildirim gelmiyor. Sorun ne olabilir sizce ?
    Ben de whatsapptan bildirim alamıyorum. Uygulamaya girmediğim sürece kim ne yazmış gözükmüyor. Yazan arkadaşlarım da tek tik olduğunu söylüyor. Ios 13.3. yüklediğimden beri böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

ayarlardan > spotlight ayarlarından kapatabilirsiniz.
    Anlamadım hocam öyle bir ayar bulamadım
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Xs veya 11 Pro bakardım hocam ben olsam. Büyük istiyorsanızda Xs max veya 11 Pro max tercih sizin.
    8 Plus tan sonra ekranı kalitesiz gelecektir he 1 haftada göz alışır ama yinede 11 almazdım
  • ysnowstorm kullanıcısına yanıt
    4 kere Iphone 7 alıp kullanıp sattım. Son aldığım iphone 7 de adam kutudan çıkmadığını söylemişti inanmamıştım ama demek doğru diyormuş.
    İlla android e geçeceksen Mi9T bakabilirsin. Alırsam Samsung alırım dersen Note 10 yerine S10 bak derim aralarında fazla fark yok boşa verme o kadar farkı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Xs veya 11 Pro bakardım hocam ben olsam. Büyük istiyorsanızda Xs max veya 11 Pro max tercih sizin.
    8 Plus tan sonra ekranı kalitesiz gelecektir he 1 haftada göz alışır ama yinede 11 almazdım
    Hocam muhtemelen 8 Plus alıp geçeceğim. Hepsi aynı işi görüyor zaten.
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    kendi telefonum bozuk olduğu için ios 10lu farklı bir telefondan ss atayım en kötü ayarlar içindeki arama kısmından bulursunuz
  • sağda 7 Plus
    Solda 6s Plus
    Arasındaki beyaz renk farklı nedeni nedir? 2 telefonda da aynı ayarlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Hocam muhtemelen 8 Plus alıp geçeceğim. Hepsi aynı işi görüyor zaten.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam. Şuan en tepe modelden elindeki telefonun neredeyse hız anlamda farkı bile yok(hissedilebilir). Büyük ekran istiyormuşsunuz zaten. Bence tasarım ve güven verici görüntü anlamında 8 plus gayet güzel duruyor. Çentikli ekranlar hiç çekici gelmiyor bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 13.3 nasıl gecelim mi yoksa 11.4 iyi midir

• quote:

Orijinalden alıntı: GameChanger

iOS 13.3 nasıl gecelim mi yoksa 11.4 iyi midir
    İos 11 serisi gelmiş geçmiş en kötü seri. Bence balıklama atlayın 13.3’e.

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Yanlış ve eksik bilgi vermeyelim, üretilen hali hazırda kullanılan cihazlarda sorun yok ayrıca samsung tamamen değil telefon lansmanlarını çekmeyi düşünüyor yani yeni telefonları , marka ve servis yine ülkemizde olacak yalan olacak bir durum yok

Biraz daha indirim yaptırabilirsen oldukça iyi olur çünkü note 10 oldukça seri bir cihaz. Özellikle şarj süresi ve ekran kalitesi ıp7 yi bırak ıp7 plustan sonra bile sana inanılmaz gelecektir.Kamera olarak da ön kameralar neredeyse aynı diyebilirim fakat arka da note 10 tur bindirir

• VitesKolundakiTesbih V kullanıcısına yanıt
    6s plus tan farklı olarak 7 plusta daha sıcak renkler (color gamut) teknolojisi kullanılıyor lcd tabanlı olduğu için her renk biraz daha sıcak gösteriyor

• kryptox kullanıcısına yanıt
    o zaman bir sorun yok :)
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Şarj ve performans nasıl bende 7 ve 7 plus var ikisinide pili çabuk bitsin ağırlaşsın yavaşlasın istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: GameChanger

Şarj ve performans nasıl bende 7 ve 7 plus var ikisinide pili çabuk bitsin ağırlaşsın yavaşlasın istemiyorum
    Şarj 1 günü çıkarıyor ama 30-45 dk daha erken bitebilir piliniz. Çokta farkedeceğini sanmıyorum pil konusunda.

Hız anlamında ios 13 çok daha iyi seviyede.

• 
Sayfa: önceki 24852486248724882489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.