Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24802481248224832484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lahnet olsun şu iphone aldigim güne ios 13 ile kestirmeler çöp oldu gitdi hiçbir şey yapamıyorum, artık note 10 plusa geçiş zamanı geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sizi bilmem ama ben komple kaldirdim lahnet kestirmeler i

• Penah000000 P kullanıcısına yanıt
    Maalesef ki bunu bile mahvettiler. iOS 13'ün başından beri iptal durumda.

Ciddi ciddi düşünüyorum, iOS 12.4 veya 12.4.1 stabilliği yakalanabilecek mi diye...
  • Son 2 ayda 6s 6s Plus ve 7 ye geçtim.
    İos 13 ten daha bir şey beklemeyin. İnş iOS 14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0667FD738 -- 3 Aralık 2019; 9:42:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penah000000

lahnet olsun şu iphone aldigim güne ios 13 ile kestirmeler çöp oldu gitdi hiçbir şey yapamıyorum, artık note 10 plusa geçiş zamanı geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sostoyevski -- 3 Aralık 2019; 12:4:34 >

• REDSTONE kullanıcısına yanıt
    hakketen de ios 12 version 13 den bin defa kaliteli

• Arkadaşlar elimde iphone 7/8 için sadece bir gün kullandığım spigen siyah gri classic one kılıf ve kullanılmamış liquid crystal ve 2 aydır kullanılan gece mavisi orijinal deri kılıf var, uygun fiyatlara vereceğim isteyen öm ile ulaşabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhancosar8

Arkadaşlar elimde iphone 7/8 için sadece bir gün kullandığım spigen siyah gri classic one kılıf ve kullanılmamış liquid crystal ve 2 aydır kullanılan gece mavisi orijinal deri kılıf var, uygun fiyatlara vereceğim isteyen öm ile ulaşabilir.
    hepsine 20 lira çalışır benden
  • sostoyevski kullanıcısına yanıt
    Hahahahah. Zahmet etmeseydiniz, sadece kargoyu siz ödeyin yeter

• quote:

Hahahahah. Zahmet etmeseydiniz, sadece kargoyu siz ödeyin yeter
    şaka yapıyom kral
  • arkadaşlar son güncelleme sonrasında bazen aramalarda telefondan zil sesi çalmıyor telefon sesli modda olmasına rağmen...titreşim de çalışmıyor sadece ekranda görüntü oluyor akıllı saat olmasa arayanı farketmeyeceğim bile...bu şekilde bir sorunla karşılaşan arkadaşlar varmıdır acaba teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

arkadaşlar son güncelleme sonrasında bazen aramalarda telefondan zil sesi çalmıyor telefon sesli modda olmasına rağmen...titreşim de çalışmıyor sadece ekranda görüntü oluyor akıllı saat olmasa arayanı farketmeyeceğim bile...bu şekilde bir sorunla karşılaşan arkadaşlar varmıdır acaba teşekkürler...
    hiç karşılaşmadım. istersen bi format
  • Arkadaşlar son güncellemeden sonra bildirimler geliyor ama sesi çalmıyor telefon Kilit tuşuna bastığım zaman sesi gelmiyor anca telefonu kapatıp yeniden açmak gerekiyor o zaman düzeliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ogzmrt O kullanıcısına yanıt
    iphone 7 plus bence

• quote:

Arkadaşlar elimde iphone 7/8 için sadece bir gün kullandığım spigen siyah gri classic one kılıf ve kullanılmamış liquid crystal ve 2 aydır kullanılan gece mavisi orijinal deri kılıf var, uygun fiyatlara vereceğim isteyen öm ile ulaşabilir.
    Günceldir arkadaşlar, kılıf kullanmayı bıraktığım için satmaktayım.

• Arkadaşlar kırılmaz ekran koruyucu, koruyucu cam vb ne kullanıyorsunuz. Piyasada bir sürü mal var, kaliteli hangisi anlayamıyoruz, denemek lazım, nasıl denicez, nerden alıyorsunuz

• ByBaterist kullanıcısına yanıt
    En iyi marka buff.

• Arkadaşlar selam

Elimde 5 aylık pil sağlığı %95 siyah iphone 7 bulunmakta. İş yerinden verildiği için bana fazla şuan ve satmak istiyorum.

İlgilenenler varsa pm atarsa sevinirim.
  • Arkadaşlar 1 haftadır kullanmakta olduğum ip7 nin bataryası %99 a düştü. Oyun vs oynamıyorum. Ekranda bir adette ölü pikselimiz mevcut. Hepsiburada değişim,iade konularında nasıl bilen var mı?

• alig48 kullanıcısına yanıt
    Cihazi aktive ettikten sonra saticidan cikar teknik servise girer iş. Garantiye gonderebilirsin. Ya da hepsiburada ya gonderirsin onlar gonderirler garantiye ama surec uzar. Batarya sagligina fazla takilmayin. Sifirdan kurulum yapinca o yuzdelik sayi degisiyor tecrubeyle sabittir. Zaten batarya ile ilgili bir sorun olmasi icin %80 ve altı aynı zamanda 500 ve altı şarj dongusune bakar apple.
    Konuyu takip edip yorumlari okursaniz bu konularla ilgili ben dahil bircok arkadasimiz burdan bilgi verdi.

• 
Sayfa: önceki 24802481248224832484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.