Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.347.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24752476247724782479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deji batarya ya da başka yan sanayi takinca ayarlarda yine pil sağlığı takip edebiliyor musunuz yoksa % sabit falan mi kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • madman999 kullanıcısına yanıt
    yeni çıkan iphonelarda bildiğim kadarıyla uyum sağlamıyor.ama 6-7-8 gibi cihazlarda takip ediliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    mi 9t yi eşim kullanıyor iyi cihaz ama yazılımsal problemleri var. ip 7 artık eski bir cihaz bunu biliyorum ama küçük cihaz ve ios olmasından dolayı almak istiyorum ondan başka bir seçenek var mı?

• arkdaşlar ios 13 güncellemesi yapan varmı youtube daki içeriklere baktığımda yorumları okuduğumda antutu puanının düştüğünü gördüm
  • kadirce03 kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 21:55:9 >
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 21:54:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirce03

bende kararsızım geçip geçmemekte
    13.3 bekle. app management kararsız çalışıyor hala
  • Merhabalar bir sorum olacaktı ikinci el piyasasında ön camı çatlak (çok küçük) ana ekranı etkilemeyen 7 Plus 32 GB kaç tl eder cihazda deformasyon yoktur birkaç çizik var sadece kasada cevaplarsanız sevinirim

• 6 aylık deji batarya var ve son güncelleme ile gece durduk yere batarya azalıyor, çok çabuk şarjı bitiyor tavsiye etmem. Belki güncelleme ile alakalı bilmiyorum ama durum kötü. Tablet niyetine kullandığım telefon 3 kere şarj istiyor günde.

• quote:

Orijinalden alıntı: BedirhanC0

Merhabalar bir sorum olacaktı ikinci el piyasasında ön camı çatlak (çok küçük) ana ekranı etkilemeyen 7 Plus 32 GB kaç tl eder cihazda deformasyon yoktur birkaç çizik var sadece kasada cevaplarsanız sevinirim
    2600 2700 anca eder hocam eğer garantisi var ise biraz yoksa 2400 2500 çünkü 18-19 ay garantisi olan cihazları 3500 e bulman mümkün camın kırığının büyüklüğünün önemi yok o cihaz garantiye gittiğin de sana 500-600 lira fiyat cıkarıyorlar üzerine cihazının ekranı değişmiş bir
    Telefon olunca da fiyat düşüyor ona göre hesap et artık

Bende artma var

• garanti bitimine 2 ay kaldı, batarya %81'e düştü. batarya hariç memnunum ama canımı sıkıyor bu olay.

en son %83'teyken 650 döngüdeydi. normal mi sizce kullanımıma göre bu düşüş?
  • sushi. S kullanıcısına yanıt
    gayet normal hocam benimde 590 larda pil 86 da şuanda.haziran 2020 de garantisi bitiyor

• Temiz 7 satıyorum kutulu, faturalı 32 gb. Pili deji ile değiştirdim %100. Yanında apple smart battery case de veriyorum. İlgilenen olursa dm.

• hepsiburada ip7 plus 128 camı kırık telefonu 2600 e alıyor
    indirim kuponu veriyor yenisi icin
    ne diyorsunuz mantıklı mı?
    sanki 2600 cok iyi değil mi kırık cam icin

• kryptox kullanıcısına yanıt
    YouTube da 3 video izledim birinde aynıydı ikisinde düşük çıktı neye göre farklı çıkıyor bişey anlamadım ben bu işten sırf bu işlemci Durumu yüzünden telefonu güncelleyemiyorum

Valla dostum kullanıma göre cihazı yormana göre değişir ben eskiden 195.000 civarı alırken şimdi 210.000 civarı alıyorum ıp7128

• kryptox kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu işlerden çok anlamam benim tel sıfır ben şimdi 13 e temiz kurulum yapsam 12.4 e donebilirmiyim imza muhabbeti falan varmış galiba kapanınca dönülmüyormuş ona nerden bakabilirim

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 21:52:44 >
    ios 12.4 e hiçbir şekilde dönemzsiniz.aynen imzalar kapalı olduğu için

• 
Sayfa: önceki 24752476247724782479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.