Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23982399240024012402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Bence tam sürüme geçin hocam. O beta yazılımlar seni telefondan soğutabilir.

Alıntıları Göster
    Öyle bir ihtimalde var hocam.

İos 13’de herşey aynı kalırsa androide doğru uzarım ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Öyle bir ihtimalde var hocam.

İos 13’de herşey aynı kalırsa androide doğru uzarım ben

Alıntıları Göster
    Hadi uza bakalım hocam.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Son 2-3 haftadır safari'de neredeyse girdiğim her sitede güvenli değil ibaresi çıkıyor.
    Biraz önce nöbetçi eczane bakacaktım onda bile güvenli değil ibAresi çıktı adres çubuğunda. Neden olabilir bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

2 aylık Apple Türkiye garantili telefon sizce ikinci elde ne kadara satılır?
    Kondisyon olarak sıfırdan farksız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Arkadaşlar merhaba,
    Son 2-3 haftadır safari'de neredeyse girdiğim her sitede güvenli değil ibaresi çıkıyor.
    Biraz önce nöbetçi eczane bakacaktım onda bile güvenli değil ibAresi çıktı adres çubuğunda. Neden olabilir bu?
    sitenin adresi eğer https değilse güvenli değil yazısı çıkar.
  • theshiver kullanıcısına yanıt
    Ben sitenin gerçekten güvenli olup olmadığını nasıl anlayacağım bu şekilde :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    safari'nin güvenli değil dediği sitenin gerçekten güvenli olup olmadığını siz anlayamazsınız, ama güvenli değil diye işaretlenen siteye kredi kartınızı veya kişisel bilgilerinizi girmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Arkadaşlar merhaba,
    ssl sertifikası zorunlu hale getiriyor browserlar.
    ssl sertifikaları satılsın diye. kredi kartı bilgilerinizi girmediğiniz herhangi biyerde endişe etmenize gerek yok.
    zaten bakalarda sanal poslarını ssl sertifikası olmadan vermiyorlar. korkacak birşey yok yani.
  • iOS 13 Kuran var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

hocam benim bir arkadaşım almıştı 7 plus için benim görüşüme göre gördüğüm en dandik spigen kılıf telefonculardan 5 tl ye alacağın sert plastik tarzı kılıflardan hiçbir farkı yok...
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/iphone-7-plus-8-plus-kilif-spigen-liquid-air-armor-P315933340

linkteki ürüne bakabilirsiniz plus modelini örnek olarak attım ince ama koruması olan bir model gibi görünmekte

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam, internetdeki diğer yorumlarıda okuyunca almaktan vazgeçtim.

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Ben kurdum tekrar geri döndüm 12’ye

• krki K kullanıcısına yanıt
    Ben geçen sene beta 3te başlamıştım geri döndürecek kanser edecek bir hata görmemiştim yani başlayınca devam ederim kısacası :)

Geri döndürecek sorun nelerdi ve şu siteye
    https://betaprofiles.com/

download seçeneği açılmış sanırım profili kurduruyor ama apple henüz açık betayı çıkarmadıki siz nasıl nerden kurdunuz geliştirici olarak mı ? Ücret vermek istemiyorum Ve bu siteden indirsem sıkıntı yaşar mıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepBlue_ -- 18 Haziran 2019; 23:0:58 >
    Profil ile beta 2den itibaren kurmaya izin verdi. Ben de akşam kurdum iyi gibi ama şarj su gibi akıyor

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Valla beta profiles sitesinden download diyip profili kurdum indirmeye başladım iki saat diyor 4gb a yakın boyutu var. Apple yakında demiş beta için bu siteden indirdik içim rahat değil pek

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    anladım hocam sağolasın

Sıkıntı olmaz hocam.

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Eyvallah indirdim az önce bakınıyorum ne olmuş ne bitmiş

• 7+ için qualcomm 3.0 alsam verimli çalışır mı ? Bu seri desteklemiyor diye biliyorum ama ? Bilgilendiren olursa sevinirim :D
  • MertayKardes kullanıcısına yanıt
    Qc desteği yok. Max 5v 1.8 amper güç çekiyor.

ipad sarj aleti işinizi görür

• Arkadaşlar son bir kaç aydır iP7 telefonum oyunlarda performans kaybı yaşıyor. Örneğin Brawl Stars açıyorum eski akıcılık yok sanki takılıyormuş, FPS düşükmüş gibi oluyor. Bu dediğim ara-sıra oluyor. Kapatıp koyuyorum 2-3 saat sonra tekrar bakıyorum takılma falan yok. Bazen yine uzun süre dokunmamışken elime alıp bir oyuna gireyim diyorum akıcılık yerlerde, FPS düşük. Ses açma kapama tuşuna bastığımızda ekranda bir pencere çıkar ya, o tarz ekranın üstünde bir panel çıktığında oyundaki akıcılık geri geliyor. O panel kaybolduğunda tekrar takılmalar başlıyor. Bu sadece Brawl Stars adlı oyunda değil, genel olarak tüm oyunlarda bu şekilde. Bahsetmeye çalıştığım telefonum belli olmayan zamanlar aralıklarında performans kaybına uğruyor, sonra kendi kendine düzeliyor. Bazen 1 bazen 4 saat sürüyor. Kesinlikle kullanım ya da ısınmayla alakalı değil.

Epey garip bir durum, anlatabildim mi bilmiyorum... Bu çeşit bir sorundan muzdarip olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 19 Haziran 2019; 20:55:37 >

• 
Sayfa: önceki 23982399240024012402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.