Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23952396239723982399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba İphone 7 cihazım bir haftadır arka kamera sorunu mevcut kamera uygulaması açtığımda ekran siyah oluyor bunsorun ile karşılaşan oldu mu çözümü varmidir iyi forumlar
    iOS 12.1.3

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • biuu kullanıcısına yanıt
    319₺ gördüm netten. Ama servise gidince belki indirim yaparlar.

• xbilinmeyen X kullanıcısına yanıt
    Keşke netten alıp gidip telefoncudan değiştirseymişim. Lanet gelsin. Çakal telefoncu var ua. Sinirim bozuldu bak. Demek sadece sıkıntı bende var.

• drö kullanıcısına yanıt
    ara sıra bende de oluyor. yazılımsal olması muhtemel.
  • arkadaşlar benim iphone 7 min kulaklığı sokete takınca çalışıyor fakat şarj olmuyor 3,4e kadar doluyor dolduğunu göstermeden daha sonra kapanıyor ama kapalıyken 100 e kadar doluyo sorunu bilen veya kaynağını bilen birisi var mı?
  • İ7’de kulaklığı (telefonun kutusundan çıkan aparatla kullandığım bir kulaklık) telefona taktığımda kulaklık üstündeki tuşlar çalışmıyor ses gelsede , birkaç kez sök tak yaptıktan sonra çalışır hale gelebiliyor bu arada kürdanla temizledim telefonun soketi ancak yine düzelmedi. Dfu mod atsam düzelir mi çok uğraştırıcağı için zorda geliyor donanımsal olabilir mi sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar herkese merhabalar ben 2 ay önce iphone 7 plus jet black 32 gb telefon aldım ve ilk ios deneyimim. Ancak bir problemim var bazen telefona arama geliyor gibi gözüküyor telefon zil sesi çalıyor ama arayan numara yada isim gözükmüyor cevapsız çağrılarada düşmüyor öyle çalış çalıp susuyor bu problemi yaşayan yada yaşayıp çözüme kavuşturan varsa yardımcı olabilir mi teşekkür ederim

• BlackStyle34 B kullanıcısına yanıt
    Çok stabil çalışan program ya ios ondan öyle yapıyordur...
    Bilgisayardan yeni sürümü yükleyin. Belki düzelir.

• BlackStyle34 B kullanıcısına yanıt
    Benim başıma gelmişti. Yedek alamdan itunes ile yeniden yükleyin. İcloud yedeği dahil hiç bir yedekten geri yükleme yapmayın. Temiz kurulum yapın düzeliyor.
  • Telefonu alalı 4 gün oldu. İos 12.3.1 Kurulu. Pil tüketimi normal mi? İphone se cihazımda tam şarj ile 6 saat ekran süresi alıyordum. İphone 7 lerde pil tüketimi çok mu fazla?

• Arkadaşlar yarın cihaz alcam sizce p20 pro mu yoksa iphone 7 plus mı?
  • fox5578 kullanıcısına yanıt
    2000 tl üstü para vereceksen android alma.
    Hele şu dönemde huawei hiç alma

• Bu resim formatını heic yapan apple a en derin sevgilerimi iletiyorum lanet gelsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fox5578 kullanıcısına yanıt
    Bmw mi Mercedes mi

• GameChanger G kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan degistirin

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Arkadaşlar pilim oldukça kötü, pil sağlığı kısmında servis diyor artık zaten. Ürünü yurtdışından almıştım garantisi yok, gidip Apple servislerinde 320 lira vererek mi değişim yapayım yoksa dışarıda falan mı halledeyim? Telefonumdan çok memnun değilim ama bu fiyatlarla mümkün değil yenisini almam. 2 yıl daha kullanmayı planlıyorum bunu.
    Hocam sakın apple servisinde o kadar verme. Git disarida en fazla 150 tl ye degistir ben degistirdim ayni pil hicbir farki yok. Ankara da isen onerecegim bir yer var.

• quote:

Orijinalden alıntı: xbilinmeyen

Telefonu alalı 4 gün oldu. İos 12.3.1 Kurulu. Pil tüketimi normal mi? İphone se cihazımda tam şarj ile 6 saat ekran süresi alıyordum. İphone 7 lerde pil tüketimi çok mu fazla?
    Evet pil tuketimi biraz fazla. Cok fazla beklentiniz olmasin.

• Deji pillerden aldım hocam, evde bakıcam degistiremezsem bir telefoncuya giderim beraber yapariz olmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: noche34

Keşke netten alıp gidip telefoncudan değiştirseymişim. Lanet gelsin. Çakal telefoncu var ua. Sinirim bozuldu bak. Demek sadece sıkıntı bende var.
    hayır sizde değil, deji arastırdım bende memnun olanda var olmayanda, bazıları ise baseus batarya diyorlar
  • ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    Deji pile örnek varmı

• 
Sayfa: önceki 23952396239723982399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.