Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.347.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23892390239123922393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence o paraya ikinci el X bakmak daha mantıklı olur. Ben 7Plustan X e geçmiş biri olarak söylüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 7 cihazıma 12.3 dfu üzerinden kurdum hızlı evet lakin batarya bir haftalık süreçte bir artış söz konusu olmadı 12.2 ile aynı sizlerde durum nasıl?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aratorn Oglu Aragorn kullanıcısına yanıt
    x fiyatları 5 bin civarı oralara maalesef çıkamıyorum 2nci el almak pek cazipte gelmiyor 7 plus biraz daha 7 den iyi performans ve batarya kamera olarak önde

• Kullandığınız 7yi değiştirmek isteme sebebiniz daha büyük ekran ve daha kapasiteli batarya ise en uygun fiyatlı ve mantıklı seçenek 7 Plus. Teknosa, mediamarkt, vatan gibi tekno marketlerde zaten 3.999 TL fiyatla satılıyor.
  • Riddle of Steel kullanıcısına yanıt
    Bir kaç güne kadar inşallah 7 plus ile yoluma devam edeceğim

• Arkadaşlar bu ana ekranda bulunan widget bölümümn tammaen kapatmak istiyorum bir yolu var mı?

• Üstadlar önerebiliceğiniz jelatin ve kılıf var mı ? iPhone 7 cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Üstadlar önerebiliceğiniz jelatin ve kılıf var mı ? iPhone 7 cihaz
    Kılıf olarak spigen rugged armor extra modeli hepsiburada üzerinden ara ara indirimler oluyor

• Bir sorum olacak. Mayıs ayının başında gelen ek ÖTV ile telefon fiyatları ciddi olarak zamlanacaktı. Ay sonuna geldik fakat fiyatların halen daha aynı olduğunu görüyorum. Geri mi çekildi bu karar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Riddle of Steel

Kullandığınız 7yi değiştirmek isteme sebebiniz daha büyük ekran ve daha kapasiteli batarya ise en uygun fiyatlı ve mantıklı seçenek 7 Plus. Teknosa, mediamarkt, vatan gibi tekno marketlerde zaten 3.999 TL fiyatla satılıyor.
    zam gelecek diye 4.799TL den almıştım kardeşime
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

Bir sorum olacak. Mayıs ayının başında gelen ek ÖTV ile telefon fiyatları ciddi olarak zamlanacaktı. Ay sonuna geldik fakat fiyatların halen daha aynı olduğunu görüyorum. Geri mi çekildi bu karar?
    hayır hocam vatana sordum şimdi bu ay içinde eklenecekmiş zamlı fiyatlar, yani 3.199 iphone 7 %25 ile 4.000TL mi olacak şimdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

Bir sorum olacak. Mayıs ayının başında gelen ek ÖTV ile telefon fiyatları ciddi olarak zamlanacaktı. Ay sonuna geldik fakat fiyatların halen daha aynı olduğunu görüyorum. Geri mi çekildi bu karar?
    Valla üstüne indirimler bile oluyor geçen Teknosa Bursa Carrefour da iPhone 7 2949 tl ye indirildi...sürekli zam gelecek diye söyleniyor bir aydır birsey çıkmadı 🤷‍♂️

• Arkadaşlar 7plus 32 gb kullanıcısıyım.
    32 gb artık yetmiyor. Turkcell platinium hattını kullandığımdan dolayı 100 gb lifebox hakkım var. Oraya yedeklemeye çalışıyorum ama yedeklemek ölüm resmen.
    Bu konuda var mı öneriniz?

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Neyi yedekliyorsunuz bilmiyorum ama fotoğraf ve video için en iyisi icloud alanı almak

• Teknosadan ip 7 alarak aranıza katıldım.

Maliyet 3199 tl normal satış fiyatı üzerinden %5 çek kullanarak ve 100 tl world puan kazanarak 2940 a geldi.

• ahcal06 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Bu dolar kuruna rağmen iyi fiyata almışsınız.

• bsliali kullanıcısına yanıt
    Hocam o ne öyle 0 estetik telefona onu taktıktan sonra ruhsat çıkartmam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Hocam o ne öyle 0 estetik telefona onu taktıktan sonra ruhsat çıkartmam lazım
    tercih meselesi hocam sonuçta zevk meselesi... benimki sadece bir öneri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 26 Mayıs 2019; 20:26:28 >
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim yine de sağolun ama şu anda ne jelatinim var ne de kılıfım ve almam gerekiyor bulunduğum yerde de adam akıllı ürün satan yok.

• Ustalar iphone lara zam gelme durumu nedir? Yeni cihaz alacağım

• 
Sayfa: önceki 23892390239123922393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.