Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23882389239023912392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaçırmayın derim her halükarda daha iyi telefon...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nevermore78 N kullanıcısına yanıt
    Dikkat et hocam S9 Plusta sorun olmasın yoksa kafa kafaya yapması biraz zor o yüzden diyorum yanlış anlama beni. Eğer bir sorun yoksa S9 Plus alınır.

• krki K kullanıcısına yanıt
    Valla hocam aldım cihazı full kutulu faturalı 11 ay garantisi var cihazın hiç-bir sorunu yok sadece beyaz ekranda amoled ekranlarda olan o hafif gölgeler var çok dikkat edince belli oluyor rahatsız edici değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Valla hocam aldım cihazı full kutulu faturalı 11 ay garantisi var cihazın hiç-bir sorunu yok sadece beyaz ekranda amoled ekranlarda olan o hafif gölgeler var çok dikkat edince belli oluyor rahatsız edici değil inşallah pişman olmam

• Arkadaşlar bildirim sesini kısma yolu yok mu? Gelen aramalarda telefon son ses çalsın istiyorum ama bildirimlerde kısık sesle uyarı versin.

• nevermore78 N kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun iPhone 7 'den sonra ilaç gibi gelecektir

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler valla iyi denk geldi ama cidden çok iyi bir cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: mz_snr

Arkadaşlar bildirim sesini kısma yolu yok mu? Gelen aramalarda telefon son ses çalsın istiyorum ama bildirimlerde kısık sesle uyarı versin.
    +1

• Kişiler'deki kişi ve işletmeleri, etiketleri kullanarak organize edebilir miyim?

Bir kişinin iletişim bilgilerini bulmak veya kişileri "arkadaşlar" veya "aile" gibi etiketlerle organize etmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: the-music

Stabil bir telefon.
    Kamerası çok iyi. Ozellikle potre modu. Gunduz çekimleri çok iyi.
    Gece çekimler o kadar iyi değil. Çokta kotu değil.

Şarjı sanki ilk gunlerde daha iyiydi gibi. Ama gunu kurtarıyor.

Şarj olayı birazda sizin telefonu ne şekilde kullandığınıza gore değişir.
    Fakat ios 11 ve 12 nasıldır bilemiyorum.

Ben hala ios 10.3.2 kullanıyorum.
    Diğer surumlerdeki olumsuz yorumlardan dolayı bir turlu cesaret edip değiştiremedim.
    Şuanki ios 12.3 versiyon efsane bir sürüm. Sakın kaçırmayın sonra uygulama güncelleyemezsiniz sürüm eski diye ve sorunlu bir sürüme geçmek durumunda kalabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• forza besiktas kullanıcısına yanıt
    Özelden yazdım hocam bakar mısın
  • muslumgurses kullanıcısına yanıt
    mesaj yok hocam
  • Karanlıkta ip7yi kullanırken ekranın sol alt bölgesinde ışık sızması var benim bildiğim arka aydınlatmalı ekranımız var ama sanki kenar aydınlatmalı ucuz telefonlardaki gibi bir ışık sızıyor servis bu tür durumlarda nasıl bir yol izliyor ekran değişimi cihaz değişimi vs daha önce başına gelen varsa bilgilendirirse sevinirim.

• 2 yıl apple garantili sıfır cihaz fiyatı 3000 tl. Bunun yerine garantisi bitmiş çiziksiz bir cihazı tanımadığın birinden 2000 tl ye almak mantıklımı ? 1 haftadır buna karar vermeye çalışıyorum. Sizce ?

• ahcal06 kullanıcısına yanıt
    Garantisi bittiğine göre cihaz en az 2 yıllık. E bu da demek oluyor ki artık cihazın metal yorgunluğu denilen olaya yenik düşmesi pek yakındır. Ben olsaydım sıfır veya 2-3 aylık bir cihaz alırdım.

• ahcal06 kullanıcısına yanıt
    Hangi marka-fiyat olursa olsun tabi ki 1. derece tanıdıklar dışında 2. el cihaz alınmaz. Telefonu alacağınız bu tanımadığınız kişi telefonla herhangi bir illegal işe bulaştıysa(ki zamanında bylock işinden çok kişinin canı yandı) cihaz elinizde patlamakla kalmaz birde bu tip işlerle başınız ağrır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

2 yıl apple garantili sıfır cihaz fiyatı 3000 tl. Bunun yerine garantisi bitmiş çiziksiz bir cihazı tanımadığın birinden 2000 tl ye almak mantıklımı ? 1 haftadır buna karar vermeye çalışıyorum. Sizce ?
    bence imkanınız varsa sıfır alın derim...en azından garantisi olacak ve 2 yıl kafanız ağrımayacak
  • Teşekkürler arkadaşlar. Sıfır almaya karar verdim.

@bsliali @Riddle of Steel @krki

• 2.el 7+ almıştım 1.5 yıl oldu. Garantisi geçen ay bitti. 2750ye almıştım o zaman. Şimdi ki aklımla iyi ki yapmışım diyorum. Bir sonraki cihazım X olur onu da seneye 2. El alacağım. Gönül sıfır almak ister ama ülkemizin geldiği durum ortada.

• İphone 7 cihazıma 2.500 tl verdiler cihazımı satıp 7 plus almayı düşünüyorum bütçe olarak üstüne 1.500 daha katabilirim 3949 liraya trendyol ve hepsiburada da var düşüncelerinizi alabilir miyim arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 23882389239023912392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.