Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2366. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.347.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23642365236623672368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teknosa’dan aldım hocam 2 saatlik bir indirim vardı 3670₺ ye aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krki

Teknosa’dan aldım hocam 2 saatlik bir indirim vardı 3670₺ ye aldım.
    İyi günlerde kullanmak dileğiyle hocam, sizce 12+ taksitle almak mantıklı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hugh Jackman kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim elbette maddi duruma göre değişir bu konu. Ama cihazın en az 2 yıl daha güncelleme ve teknik servis desteği almasında sorun yaşamayacağını düşünürsek 12 ay taksitle alınabilir :)

• iphone 6s cihazım miadını doldurmak üzere. 7 plus önerir misiniz? Yoksa 6s plus mı alayım fiyatı bayağı bir düşmüş.

• Arkadaşımda dubaiden gelme iphone 7 var facetime yüklü değil.biz dışardan uygulamayı yükleyebilirmiyiz.

• Bana göre en alınası telefon fiyat performans açısından 7 plus suan digerleri gereksiz ötesi pahalı ...8 plus ile 7 plus arasında tam 2 bin lira oynuyor mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onemetallic kullanıcısına yanıt
    Rahatsız eden bir durum varsa yollayın hocam tekrar yenilenir
    Ahize için bile ekran yenileniyor nedense..

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Benim ahizeyi temizleyip geri göndermişlerdi
  • iphone 7 32 gb 11 ay garantili bir cihazım var.Telefonumu kapalı kutu samsung a50 ile takas yapmayı düşünüyorum sizce mantıklı bir takas olur mu fikirleriniz neler ?
  • İPhone 7 plus almayı düşünüyorum. Istanbul ici Temiz 2. El satan var ise iletişim kurabilir miyiz

• Zoeunlu olarak iphone 7'ye geçtiğim için burad da mesajım bulunsun.
  • Arkadaslar merhaba. Telefonun batarya sağlığı sadece birkaç hafta içinde %78 den 68 e kadar dustu ve pil süresi berbat. Batarya degiseli 8 ay oldu. Kafayı yiyeceğim nedenini bilen var mı? Sadece pubg ile olacak is degil gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2EF209ABE

Arkadaslar merhaba. Telefonun batarya sağlığı sadece birkaç hafta içinde %78 den 68 e kadar dustu ve pil süresi berbat. Batarya degiseli 8 ay oldu. Kafayı yiyeceğim nedenini bilen var mı? Sadece pubg ile olacak is degil gibi?
    Kullanım detaylarınızı bilmeden kesin birşey söylemek mümkün değil tabi. Cihaz şarj alırken ekranı açık tutmak, parlaklığı son seviyede açmak, cihaz tam kapasite şarj olmadan elektrikten kesmek, cihazı orjinal şarj adaptörü yerine farklı markalara ait adaptörlerle şarj etmek gibi bazı etmenler pil ömrünü etkileyen etmenler arasında. Pilin değiştiğinden bahsediyorsunuz. Değişen pilin orjinal olup olmadığı bile pil ömrünü etkiler. Dilerseniz Apple Care ile görüşün.
  • kadirce03 kullanıcısına yanıt
    Ancak Jailbreakle mümkün

• Arkadaşlar telefonum 7plus
    Pil sağlığım %78. Orjinal pil pahalı olduğu için deji batarya almayı düşünüyorum.Ama kafamda bir soru var bildiğimiz gibi 7 plus suya dayanıklı ben pili değiştirirsem suya dayanıklılık özelliği gidermi?Sır bu yüzden ikilemde kaldım

• Sıcaklık pilin en büyük düşmanıdır. Hani oyun oynarken cihaz elinizi ısıtmaya başlar ama umursamazsınız ya. İşte piliniz o zaman cayır cayır bitiyor demektir. Özellikle şarja takıp aman nolacak bi oyun daha atayım dediyseniz tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y4Ş4R

Arkadaşlar telefonum 7plus
    Pil sağlığım %78. Orjinal pil pahalı olduğu için deji batarya almayı düşünüyorum.Ama kafamda bir soru var bildiğimiz gibi 7 plus suya dayanıklı ben pili değiştirirsem suya dayanıklılık özelliği gidermi?Sır bu yüzden ikilemde kaldım
    N'olursa olsun garantiniz devam ediyorsa pilinizi orjinal batarya ile Apple Servisi garantisi altında değiştirin. Sonradan pişman olacağınız sonuçlar yaşamayın hocam. Elinizdeki cihaz 300-500 liralık cihaz değil. Sonrasında çok daha büyük maliyetli sorunlara yol açabilir. Apple servisi gerekli silikon maddeyi pil değişimini yaptıktan sonra telefona tekrar uygular ve eskisinden daha iyi olur. Şüpheniz olmasın.
  • Cihaz yurtdışı garantisi bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Y4Ş4R

Cihaz yurtdışı garantisi bitti.
    Yurtdışı cihazlara buradaki Apple servisleri bakıyor mu bilmiyorum ama eğer bakım yapıyorlarsa yine hiç kuşkusuz yetkili bir Apple servisine götürün.
  • Apple ın tüm dünyada 1 yıl geçerli garantisi var. Ben bunu ilk çıktığında almıştım. 1 sene önce garantisi bitti:(

• 
Sayfa: önceki 23642365236623672368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.