Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23632364236523662367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung telefon neden kullanmıyorsun o zaman?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Zamanında param yetmedi almaya

• Ayk7478 kullanıcısına yanıt
    Samsunga parası yetmeyip iphone alan birinide gördük 😉

• Benim telefonun bataryası iyice saçmalamaya başladı. Sabah %100 olan şarj 15 dk içinde %95 e indi patır patır şarj iniyor.

İnanın telefondan soğumaya başladım böyle rezil bi pil 🔋 performansı olamaz pil i gözümüzden sakınıyoruz şarjına dikkat ediyoruz ama telefon hala bildiğini okuyor.

Verdiğim paraya acıyorum keşke gidip android bi telefon alsaydım bataryası 3500 mah olan en azından şarjım 2 gün giderdi

Git 3500 tl ver 2016 model telefona rezillik çek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ByEgcn kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun,
    Aramıza hoşgeldiniz

Stabiliz len

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 30 Mart 2019; 9:12:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Samsunga parası yetmeyip iphone alan birinide gördük 😉

• metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum telefonu kılıfla kullanmak bataryanın çabuk ölmesine sebep oluyor özellikle silikon kılıflar telefonun soğumasını engelliyor kılıfsız kullandığımdan beri sağlık %90 a sabitlendi iki yıl dolmak üzere ..

• Ayk7478 kullanıcısına yanıt
    Samsung bataryası nerede 4 yıl gitmiş? S7 Edge kullandım 1 yılda yarısından daha azı ölmüştü.
  • Beyler kardeşime iPhone 7 Plus aldık 6s ten geçti bir sorum var cihaz 11.4 sürümünde sizce güncelleme yapayım mı yoksa öyle mi bırakayım ?

• MrQuLy kullanıcısına yanıt
    Bende yeni iPhone 7 plus aldım cihaz 11.4 te çok kararsızım son sürüme geçip geçmeme konusunda.

• Herkese selamlar.

Geçenlerde servisten gelen telefonumun ekranı değişti. Şu an ekranın bazı açıdan bakınca böyle kot deseni gibi çizgi çizgi sanki panelin pikseli gözüküyor gibi. Böyle bi sorunla karşılaşan oldu mu?

• 7 plus kullanıp ios 12.2 varken bence hiç ios11 bilmem kaçlarda sürünmeyin ios 12 zaten 11in devamıyken ios 12.2 şu anda hiz, akıcılık ve tepkisellik olarak en iyisi, şarj oturdukça batarya da daha iyi gidiyor...

• onemetallic kullanıcısına yanıt
    Servise neden vermiştiniz? Işık’ta parlayan çizgilerden bahsediyorsanız normal

• Focos diye bi uygulama var sizce de çok iyi değil mi pro aldırtacak bana 😂

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Hocam üst ahize cızırdıyordu. Garantiye yollamıştım, ekranı değiştirip yolladılar. Işıkta değil ya normal evin içinde. Mesela yatakta yatarken yanında belirli bir açıyla baktığımda kot deseni gibi çizgiler var ekranda. Hafif sağa yatık. 6S’im de var bi önceki onunla karşılaştırıyorum onda öyle bir sorun yok.
    Hatta ilginçtir ki 6S in ekranı daha düzgün renkleri. Şu an ki ekran olan 7’de daha sarımsı bir ekran var.
    Sizce tekrar göndermeli miyim?

• Up up

• 3 küsür verip 7 almak mı mantıklı yoksa 800 daha verip 7 Plus almak mı, S7'den geçeceğim...

Düzenleme: Bu devirde 7 serisi alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hugh Jackman -- 31 Mart 2019; 5:7:18 >
  • Hugh Jackman kullanıcısına yanıt
    Gayette alınır. Ben yeni iPhone 7 plus aldım 2 gün oldu. iPhone 8 Plus ve İPhone 7 kullandım daha önce. Düz iPhone yani 6s,7,8 bence alınmaz bana göre tabi bu. Almışken Plus almak daha mantıklı iPhone 7Plus çok rahat işini görür her anlamda. Bir de güzel fiyata alırsan tadından yenmez. Ben piyasanın baya bi altında aldım.

• krki K kullanıcısına yanıt
    Nereden, kaça aldınız hocam? İsterseniz PM'den görüşelim

• Iphone 7 plusa 4100 vermek cok fazla arkadaslar ucuz veya 2.el arayin daha mantikli. sene sonunda yeni modellerin cikma olasiligi yuksek.

• 
Sayfa: önceki 23632364236523662367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.