Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23502351235223532354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FK5896 kullanıcısına yanıt
    Fazla kasmayın ya game pc mi bu işlemci durumuna falan bakıyorsunuz,telefon alt tarafı.😉

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Fazla kasmayın ya game pc mi bu işlemci durumuna falan bakıyorsunuz,telefon alt tarafı.😉
    Deli paralar verince insanoğlu en mükemmelini istiyor ister istemez. :)
  • radko kullanıcısına yanıt
    Gözlemeyi seviyorum dostum. Hemde sorunun kaynağını görmüş oluyorum. Şimdi telefondan 12.1.4 e güncellerim. 12.2 de çıkınca temiz kurulumla geçerim. Bakalım neler değişecek. 😊

• Arkadaşlar icloud 50gb yer almıştım 1 aylık,icloud içinde ki resimleri temmeli telefon hafızasında nasıl tutabilirim?

• radko kullanıcısına yanıt
    Ayarlar fotoğraflar indir ve özgünleri tut seçeneği.

• quote:

Orijinalden alıntı: xx_ray

Evet 12.1.4 WiFi ve şebeke az çekmeye ve yavaş internet oldu bende
    Çok saçma hocam ya valla 2 buçuk senedir sorunsu olan telefona nazar değdi. Çözümü var mı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devilsbutcher kullanıcısına yanıt
    Bende 12.2 güncelleme sini beklemekten başka seçenek gözükmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BackConnect

Arkadaşlar,
    iPhone 7 cihazımı sattım, 8 plus almak istiyordum ama malum fiyatlar her geçen gün coşuyor, ben de kararsız kalıyorum, şimdi 8 plus yerine 7plus mı yoksa 8 mi alsam diyorum...
    Benim için öncelik fotoğraf kalitesi,
    Bu minvalde sormak istiyorum,
    7 plus kamerası iPhone 8'den daha mı kötü? Dxomark'a baktığınız vakit 8'in kamerası daha iyi, fotoğraflara bakıldığında büyük fark yok gibi.
    Aranızda hiç 8 ile 7 plus kamerasını deneyimleme imkanı olan oldu mu?
    Portre modu çok önemli değil ise Iphone 8’in kamerası 7 Plustan daha iyi çekiyor. Arada uçurum yok ama farkta var.
    Üstelik Iphone 8 4K-60FPS videolar çekebiliyor. 7 Plus 4K-30 FPS.

• yok hocam hala 10.3.3 deyim korkuma geçemiyorum
  • two_face kullanıcısına yanıt
    Korkun yersizmiş hocam geçmelisin daha yeni ios 10'dan geçen biri olarak yazıyorum.

• Yakın süreçte 7 Plus'ı 2500-3000 Tl bandında bulabilir miyiz arkadaşlar yoksa Android cihazlara mı yöneleyim? Teşekkürler. :)
  • sasa_iliç kullanıcısına yanıt
    Sıfırı o paraya bulamazsın malum cep telefonunda ötv artıcak.

• sasa_iliç kullanıcısına yanıt
    Biraz zor fiyat aralığında ancak 2.el bulabilirdiniz diye düşünüyorum

• Pritt31 kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkür ederim, bilgilendirdin.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Sıfırı o paraya bulamazsın malum cep telefonunda ötv artıcak.
    Ötv meselesi de gelirse telefon alma meselesi iyice zorlaşacak o zaman. Uygun fiyatlı alternatif cihazlara yönelmek daha mantıklı olacak galiba.

@xx_ray: 2.El cihazlara da bakıyorum ama bütçeme uygun gözümü okşayan bir cihaz bulamadım hocam. iPhone cihaz alma düşüncemden vazgeçecek gibiyim. :)
  • Arkadaşlar selamlar elimde daha önce tamir görmemiş fakat home tuşu ve Touch ID si çalışmayan bir iPhone 7 mevcut tamirat yaptırmamı önerirmisiniz? Ankara da işin ehli kim var ne karara mal oluyor acaba? Yardımlarınızı rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guneyonur -- 23 Şubat 2019; 23:25:52 >
  • Arkdaşlar ameliyat olacağım için hatasız sorunsuz kılcal çizik bulunmayan 7 plus umu satıyorum. İzmir içi satacağım. Jetblack 32gb. Kutu fatura vs hepsi tam. Ne kadar satarız ortalama?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar iphone 7 kullanıcıyım ios 12.1.4 güncel. telefonum çekiyor gibi görünmesine rağmen zaman zaman çağrı alamama ve arama baiarısız oldu hatası alıyorum ve yine zaman zaman whatsapp mesajları geç toplu halde geliyor. bu problemi hücreselde de wifide de yaşıyorum. sebebi ne olabilir vodafone kullanıyorum hata şebekede desem wifi de neden bu durumu yaiayayım hata telefonda desem sürekli olur bu zamana zaman oluyor ayrıca telefon ayarlarımı sıfırladım arama engellemem yok. yardımcı olursanız sevinirim.
  • dobruca D kullanıcısına yanıt
    Bendede mevcut son güncelleme ile oldu iOS imzaları kapanmadıysa eski sürüme geçebilirsiniz yada iOS 12.2 beklemekten başka çare yok gibi gözüküyor

• 
Sayfa: önceki 23502351235223532354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.