Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23482349235023512352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 adet elimde iphone 7 32 gb siyah renk cihaz var. Temiz ve sorunsuz almak isteyen iletişime geçebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Eğer öyle ise bu ekran süresi az. Belki bazı ayarları yapmak gerekebilir. Konumu kullanan uygulamalara dikkat edin. Bir de arka planda uygulama yenileme mutlaka kapalı olsun.
    Arkaplandaki uygulamalarla alakalı mıdır? Ekran süresi mevzusu ekranın ne kadar uyku modunda, ne kadar aktif modda çalıştığını gösteren bir yazılım değil mi?
  • Arkadaşlar,
    iPhone 7 cihazımı sattım, 8 plus almak istiyordum ama malum fiyatlar her geçen gün coşuyor, ben de kararsız kalıyorum, şimdi 8 plus yerine 7plus mı yoksa 8 mi alsam diyorum...
    Benim için öncelik fotoğraf kalitesi,
    Bu minvalde sormak istiyorum,
    7 plus kamerası iPhone 8'den daha mı kötü? Dxomark'a baktığınız vakit 8'in kamerası daha iyi, fotoğraflara bakıldığında büyük fark yok gibi.
    Aranızda hiç 8 ile 7 plus kamerasını deneyimleme imkanı olan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BackConnect -- 20 Şubat 2019; 14:31:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • burak4242 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar ekran süresi aldığını gösteriyor. Telefonun aktif olarak ortalama kaç saat kullanılabildiği yani.

Genel => Arka Planda Uygulama Yenileme mutlaka kapalı olsun.
  • BackConnect kullanıcısına yanıt
    o farkı gözle görmek çok çok zor. snapseed yükleyin aradaki farkı kapatırsınız. xs ile 7-8 arasındaki fark bile aşırı değil.
    Plus'ın tele kamerasını çok kullanıyorum ben gönül ister ki 5x daha optik yakınlaştırma olan bir kamera daha olsa.
  • bir konuda fikrinizi almak istiyorum;

elimde aralık 2018 de garantisi bitmiş çok temiz iphone 7 plus var,
    4 aylık iphone 7 ile takas yapmak isteyen biri var ve başabaş olsun diyor,
    sizce başabaş takas yaparsam zararlı çıkmış olur muyum?
  • mert25 kullanıcısına yanıt
    Sizce karlı mı olursunuz? Birisi 7 plus birisi 7
    Karlık bir durum yok ortada aslen başa baş evet ama bir şeyler koparmaya çalış 100 lirada olsa.
    Plus tan düze geçince gözün kar'ı falan görmez aslında. Bataryası kamerası ve büyük ekran alışkanlığını bırakıp küçüğüne geçmek zor alışılacak bir durum olsa gerek.
  • mert-- M kullanıcısına yanıt
    birinin garantisi sona ermiş, diğerinin ise 20 ay garantisi var
  • Arkadaşlar dün akşam dfu modu ile 12.1.4 e geçiş yaptım . Telefon çok seri ve stabil oldu hızlı ve seri olduğunu gördüm . Ancak pil süresi kullanıma bağlı biraz daha azalmış daha çok şarj tüketiyor . WiFi ve hücresel bağlantısı icin herhangi bir kopma veya aksi bir durum yaşamadım kullanılan hat ve coğrafi yer sebebiyle sorunlar olursa olabilir onun dışında kullanılabilir bir durum olmuş . Bilgilendirmek istedim . Aksi seyler görürsem buradan tekrar yazicam.

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    hocam ben zaten küçük ekran kullanmayı seviyorum,
    telefon kızımındı, büyük ekran kullanmayı sevsem bununla devam ederim.
    sizin önerinize göre ne kadar fark alırsam kârlıyım demektir.

her ikinize de teşekkür ederim.
  • ilk gün olur öyle şeyler, pil gayet iyi gidiyor oturacaktır...
    Hocam sizin için telefonun özelliği falan önemli değil mi ? Sadece garantiye bakıyorsanız tabi 7 mantıklı
  • i7 plus 32 gb,

Açılış 17 Aralık 2018
    pil sağlığı % 97 ye düştü

normal denildi,
    not düşmek istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 21 Şubat 2019; 0:49:14 >
  • mert-- M kullanıcısına yanıt
    haklısınız fakat plus hem büyük, hem de ağır.

fakat yine de eğer iphone kullanılacaksa galiba en mantıklısı plus kullanmak.
  • Vatana millete hayırlı olsun telefon yıllar sonra güncellendi 😁

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 20 Şubat 2019; 20:44:57 >
  • Akabey kullanıcısına yanıt
    Normal hocam benim telefonum %10 düşmüştü 1 ay içinde
  • radko kullanıcısına yanıt
    Kutlamak lazim 🍾 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Şuan herşey güzel,umarım “boşuna inat etmişim güncellememek için” dedirtir ilerleyen günlerde. 👍

• Arkadaşlar ikinci el iPhone 7 alma niyetim var. Sizce pişman ettirir mi, ne dersiniz. 2200-2500 aralığında sanırım. Başka bir cihaz mi tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23482349235023512352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.