Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23362337233823392340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlarım yeni gücellemede herhangi bir sıkıntı var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TechinProf kullanıcısına yanıt
    https://www.webtekno.com/ios-12-1-3-guncellemesinde-milyonlarca-iphone-kullanicisini-etkileyecek-bir-hata-var-h61728.html

yeni güncellemeyi yüklemeyin ne olur ne olmaz
  • Sorunsuz bi guncellemesi yok zaten, her guncellemesinde bir sorun masallah

• Arkadaşlar iPhone 7’den memnun musunuz? iPhone 6’dan swap bir tane iPhone 7’ye geçeyim diyorum ne dersiniz?

• canocan_07 kullanıcısına yanıt
    Ben geçen senelerde yaptım aynı şeyi hiç bir fark göremedim kendimi boşa bir sürü para verdiğim için kötü hissettim. Tasarımı aynı zaten, kamerası 7 bi tık daha iyidir ama bana göre aynı 6 da çok güzel fotoğraf çekiyor , home tuşunun basmatik olmaması güzel ama 1500 tl fazla vermeye değmez vs vs hızlandı işde telefon ama zaten 6 nın hızıda yeterliydi çok yavaş bir telefon değil. Neyse 7 yi 6 ay kullanabildim çok pişman oldum sattım 7 plus aldım ve dünyam değişti kocaman ekranda çok daha keyifle kullandım ve ekranlı bir aracım olmadığı için auxla bağladığım telefomda navigasyon müzik va çok daha rahat kullandım , şarj süresi 2 katıda çıktı tek bir şarjla tüm günü tamamlıyorum 7 de 2 kere şarj etmem gerekirdi , portre modu zaten bahsetmiyorum 6 ile 7 kamerası aynı bana göre ama 7 plus çağ atlamış portre sayesinde. Çok memnun kaldım o yüzden 6 7 değil 7 plus tavsiye ediyorum.

• Ben yukledim iphone 7 cihazima bir degisiklik olmadi. Sarjda ayni hizda ayni ne iyi ne kotu tarafi oldu.

• Henüz kurmadım ama reddit ve twitter'da bazı kullanıcılar hücresel veriye bağlanamama sorunu yaşıyorlarmış yeni güncelleme ile birlikte. Beklemekte fayda var.
  • sorun yok bağlanıyor Vodafone...
  • şubat 2017'de aldığım iphone 7'nin batarya sağlığı %82'de idi servis uyarısı çıkmamıştı. geçtiğimiz günlerde cihaz %10 küsürdeyken kendi kendine kapandı. şarja takmadan açmaya çalıştım açıldı pil sağlığı kısmında pilin en yüksek performansı desteklemediğini cihazın sorunsuz çalışması için pil performans yönetimi uygulandığı yazıyordu.

ben de apple destek ile görüştüm cihaza bağlanıp pil verisi aldılar. cihazı servise götürmemi orada daha detaylı test yapılacağını ama sorun olduğunu söyledi yetkili. dün troy mağazasına teslim ettim bugün batarya değişimi ile teslim aldım. bu arada bundan 2 ay önce pil sağlığım %83 iken pil verisi aldıklarında sorun yoktu. muhtemelen değişim kararı pil performans yönetimi sayesinde çıktı. garantisi bitmeye yakın olup garantiden değiştirmek isteyenler böyle bir sorun yaşadıysa belki işlerine yarar.
  • Arkadaşlar iyi forumlar. iOS 12.1.2 sürüm yüklü şuanda. Siri üzerinden bir mesaj göndermek istediğimde “üzgünüm uygulamayla ilgili bir sorun çıktı” şeklinde cevap verip Mesajlar uygulamasına yönlendiriyor beni. Mesajları açtığımda o an ana menüye atıyor. Ama bunu sadece o kullanıcıya yapıyor. Başkalarına gönderiyor. Sorun tam olarak nedir anlamadım 🙄

• Az önce telefonumun ekranı komple kapandı sadece kulaklıktan müzik geldi. Bir sorun daha yazıldı haneye.

Muud Müzik’ten bir parça dinliyordum. Ekranı kapattım tekrar açmak için orta tuşa bastığımda orta tuş titreşim veriyor ancak hiç bir tepki yok. Kulaklıktan müziği durdurmaya çalışıyorum durmuyor. Sonra hard reset attım düzeldi.

Çok stabil bilmem ne ama inanılmaz sorunlu bir sistem.

İphone 7 Plus (ios 12.1.3)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde bir adet iphone 7 nohon 2265 mah batarya kapalı kutu var. İsteyen arkadaşlar varsa PM atabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neoorog

şubat 2017'de aldığım iphone 7'nin batarya sağlığı %82'de idi servis uyarısı çıkmamıştı. geçtiğimiz günlerde cihaz %10 küsürdeyken kendi kendine kapandı. şarja takmadan açmaya çalıştım açıldı pil sağlığı kısmında pilin en yüksek performansı desteklemediğini cihazın sorunsuz çalışması için pil performans yönetimi uygulandığı yazıyordu.

ben de apple destek ile görüştüm cihaza bağlanıp pil verisi aldılar. cihazı servise götürmemi orada daha detaylı test yapılacağını ama sorun olduğunu söyledi yetkili. dün troy mağazasına teslim ettim bugün batarya değişimi ile teslim aldım. bu arada bundan 2 ay önce pil sağlığım %83 iken pil verisi aldıklarında sorun yoktu. muhtemelen değişim kararı pil performans yönetimi sayesinde çıktı. garantisi bitmeye yakın olup garantiden değiştirmek isteyenler böyle bir sorun yaşadıysa belki işlerine yarar.
    Benim cihaz şuan %82 durumda garantimin bitmesine iki gün kaldı. Şuan istanbuldayım acaba AppleStore’a gitsem batarya konusunda yardımcı olurlar mı? Rezervasyon almadım bir gün içinde teslim ediliyor mu?

• kısmen26 kullanıcısına yanıt
    ben troy'a verdim apple store'a gitmedim. randevu kalkmış zaten apple store'larda da bana öyle dedi müşteri temsilcisi. hemen verip verilmeyeceğini bilemem.
  • Merhaba arkadaşlar, teknosada tupturuncu kampanya kapsamında iphone 7 32 gb 3249 tl ye düştü, sizce bu para verilip alınır mı, uygun mudur fiyat, teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: demiradam2727

Merhaba arkadaşlar, teknosada tupturuncu kampanya kapsamında iphone 7 32 gb 3249 tl ye düştü, sizce bu para verilip alınır mı, uygun mudur fiyat, teşekkürler
    Bence Çok iyi fiyat.
    Haziran gibi 3000-3500 lira civarlarındaydı.
    Ardından üst üste zamlar geldi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar ben çıktığı gün iphone 5s almıştım ve hala da kullanıyorum ios'un bu stabil kalabilme özelliğini de çok seviyorum ama artık yeni bir telefon alma zamanım geldi bütçem en yeni modellere yetecek seviyede olmadığı için ve 4 inç ekrandan çok sıkıldığım için 7 plus almayı düşünüyorum fakat bir sorum var

Yaklaşık 2.5 sene önce çıkmış bir telefonu alacağım için sizce kaç sene güncelleme alabilirim ve almamı tavsiye eder misiniz?
  • demiradam2727 D kullanıcısına yanıt
    2019 yılında 3250 tl verip iphone 7 almayı düşünmek saçma değil mi?
  • 1000₺ fark verip 4300₺'e İphone 8 almak yada 4300₺ fark verip 7300₺'e IpX almak mı mantıklı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plateau -- 28 Ocak 2019; 10:8:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda en üstten ismine tıkla
    iCloud'u seç
    Listeden iCloud Yedekleme'yi seç
    Şimdi Yedekle butonuna bas
  • 
Sayfa: önceki 23362337233823392340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.