Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23082309231023112312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bende de sarja takiliyken oldu ama kararma gibi degil. Hizlica sira ile uygulamalarda golgeleme olur gibi oldu. Bir kac arkadas daha boyle gorduklerini soylediler. Yazilimsal sanirim. Bir de ben yeni aldim cihazi ve dun set up yaptim “oto app guncelleme” yi de kapattim ve o an oyle gorunce tuhaf geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Şubat’a kadar Avrupa’dayım, Apple’ın bataryayı ücretsiz değiştirme kampanyasını biliyorsunuzdur bende %84 bataryalı Iphone 7 var yılbaşında kampanya bitecek ve ben o zamana kadar Türkiye’ye gelemeyeceğim. Bu bataryayı Letonya’da başkentte normal bi Apple servisinde falan değiştirme şansım var mı? Lütfen bilgisi olan biri acil yazsın cihazın garantisi mevcut.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu işlem değişir hocam benim bildiğim kabul de edebilirler etmeyede bilirler gidip sormanız lazım ama normal bir servis yerine Apple store falan varsa ilk önce orayı deneyin derim

• BackConnect kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer boş ses olmayan bir odada video çekip o sesi alıyorsanız onun icin bir işlem uygulanmıyor. Ama normal sesli ortamda video çekerken sesler hışırtılı kayıt oluyorsa videoyu cekin servise götürüp izlettirin bir de şansınızı öyle deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: BackConnect

Merhaba,
    Dün Apple Destek ile görüşüp cihazın servis randevusunu aldım. MarmaraPark Avm Troy Artı Servis... Telefonda video çekerken ve ses kaydederken hışırtı var. Asıl sebep bu. Neyse,
    Dün (Pazartesi) saat 2’de servise teslim ettim. 3 Saat sonra, Saat 5 gibi sms geldi, telefonunuz hazırdır alabilirsiniz diye... Şaşırdım tabi ne çabuk yapmışlar diye... Girdim artı servisin internet sitesine merak ettim ne yapmışlar diye, ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi ahize ve hoparlör temizliği yapılmış... Neyse gittim cihazı aldım, tabi sıfırlanmış cihaz, test edemedim.
    Eve geldim telefonu yeniden kurdum. Video ve ses kaydı testi yaptım maalesef durum aynı... Test ettiklerine de inanmıyorum.
    Bu problem için servise verenler sorunları çözülmüş bir şekilde telefonu geri aldılar mı?
    Ne yapmamı önerirsiniz arkadaşlar?

bu sorun tüm iphone 7'lerde var. ben de iphone 7 plus kullanıyorum ve bu sorun için akasyadaki apple store'a gittim. "genius" arkadaş ortam çok sesli diye telefonu içeri götürüp kayıt yaptı ve sesin geldiğini teyit etti ama bunun normal olduğunu söyleyip cihazı geri verdi.

bu sorun yurtdışında "hiss gate" diye geçiyor ve millet cayır cayır değişim yapıyor ama tabiki türkiyede bu sorun olarak kabul görmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

bu sorun tüm iphone 7'lerde var. ben de iphone 7 plus kullanıyorum ve bu sorun için akasyadaki apple store'a gittim. "genius" arkadaş ortam çok sesli diye telefonu içeri götürüp kayıt yaptı ve sesin geldiğini teyit etti ama bunun normal olduğunu söyleyip cihazı geri verdi.

bu sorun yurtdışında "hiss gate" diye geçiyor ve millet cayır cayır değişim yapıyor ama tabiki türkiyede bu sorun olarak kabul görmüyor.

Alıntıları Göster
    İyi de değişim çözüm değil ki kaç kişi değiştirmiş hatta bu forumda da yazıldı daha önce sıfır telefonda da durum aynı. Yani sorun kronik bir sorun, tek çözümü telefonu başka model ile değiştirmek

• pupaya telefonumu verdim telefonun ortasına basıldıgında çıt diye ses geliyordu ve ses karşı tarafa ara ara gitmiyordu bugün sms geldi batarya değişmiş acaba nasıl çözdüler o çıtlama sorununu merak ediyorum..
    bir de servis telefonu adresime yolluyor mu ? Yaşadığım ilde yok çünkü servis..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

İzmir'de pil değişimi için verip gün içinde alabileceğmiz bir servis var mı acaba? Egemek çok yakın oraya vermeyi düşünüyorum tecrübe edenler oldu mu?
    Bunu bende merak ediyorum? Sanırım ist dışı gün içinde değişim yapmıyor.

Pupa aradım 7 gün sürüyormuş pil değilimi yuh dedim kapattım. İst gidip değiştirip gelsem daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 4 Aralık 2018; 14:49:45 >
  • özket kullanıcısına yanıt
    Komik insanlar bu calisanlar :)

• Ben pil değiştirmeden vazgeçtim bu yüzden ios 10.2'de devam edicem.1 hafta telefonsuz napıcam.
    Zaten sıkıntı yoktu pilde 1 günü sık kullanımda bile rahat çıkarıyorum.

• Ayk7478 kullanıcısına yanıt
    Apple destek uygulamasindan yardim alabilirsiniz. Polonya da apple reseller dan destek almistik 6s bataryasiyla ilgili.

Ayrica foruma sorum var. 6s kullanıyorum. Ahizeden ince bir ses geliyor. Şöyle tarif edeyim büyük bir şirketin sistem odasındaki duyduğunuz ince elektronik kart sesi gibi. Ders çalışırken masanın üzerinde duyabiliyorum.Yıllar önce sanki böyle bir sorun 7 modelinde de vardı. Size sormak istedim. Bununla ilgili servise gitmiş işlem yaptırmış biri var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    valla gelsin kontrol edicem eğer hala aynıysa sağlam söverim heralde
  • Arkadaslar yeni aldigim cihaz 12.0.1 ile geldi. Bundan once 6s 10.3.3 kullaniyordum ve sarj bu kadar hizli gitmiyordu. Su an 12.1 var sanirim guncelleme tavsiye eder misiniz? Guncelleyeyim mi? (Cihazi normalde geldigi surumde kullanin diyenlerde var) -ki zaten su anda bile cok hizli sarj yiyor bu 12

• arkadaşlar bugün iphone 7 denk geldi pil salığı yüzde 87 sizce nasıl pil değişimi gerekirmi idare eder mi
  • Wilshire W kullanıcısına yanıt
    güncelle hocam 12 nin finaline kadar git, en son stabil hale gelene kadar...
  • malahit M kullanıcısına yanıt
    Bence değiştir hazır değişim programı varken. Garantisi varsa ücretsiz değiştir keyfine bak.

• arkadaşlar iyi akşamlar, pilimden memnun değilim değiştirmeye karar verdim. bursada yaşıyorum ancak bursadaki yetkili servisler için genelde olumsuz yorumlar yazılmış. acaba hangi servisi tercih etmeliyim, yardımcı olursanız sevinirim

• nagisizm N kullanıcısına yanıt
    Gürgençler içinde olumsuz yorumlar var ancak ben memnun kaldım

• nagisizm N kullanıcısına yanıt
    İPoint 👍🏼 Nilüfer’de Fsm metrosundan inince Acıbadem Hastanesi’nin yanında kalıyor. Ben 4-5 defa oraya cihaz verdim hiç sorun yaşamadım desem yeridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krki -- 4 Aralık 2018; 22:34:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

Alıntıları Göster
    Merhaba,
    artı servis durumun ne olduğunu bile anlamadı sanırım.
    Daha önce burada bu sorunları ilgili yazışmalar olmuştu, bu sebeple değişim alan arkadaşlar var. Ben de bu sebeple gittim servise. Duruma göre yeniden giderim, anlatırım...

Fakat benim asıl merak ettiğim, değişimle gelen yeni cihazda da bu problem var mı yok mu?

videoda, ses kayıdında sessiz bir ortamda bile hışırtı problemi sebebiyle apple’dan değişim alan arkadaşlara sesleniyorum :) bir cevap bekliyoruz lütfen :)

• 
Sayfa: önceki 23082309231023112312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.