Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23072308230923102311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: whiplash0

2 kere kulaklik ve uygulama degistirdim hala ayni. Son care sifirlayabilirim, cevabin icin tesekkurler
    ilginc bir sorun uygulama belkide boyle yapiyor ne zamandir boyle
  • cocarca33 kullanıcısına yanıt
    1-2 aydir. Bence sorun kulaklik girisinde ama sifirlayacagim once. Olmazsa servise gonderirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YETISEN kullanıcısına yanıt
    ios12 ye gectikten sora internet hizi hem wifi hem sebekede baya düştü . umarim yeni guncelleme ile duzeltirler.

• Slm bende iphone 7 alacağım kardeşime telefonu önerirmisiniz android en sıkıldı şarj durumu nasıl oyun filan oynamayacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Teknisyeni

Slm bende iphone 7 alacağım kardeşime telefonu önerirmisiniz android en sıkıldı şarj durumu nasıl oyun filan oynamayacak
    plus al hocam

• Çok memnunum telefondan ama sosyal medya vs kullanıldığında şarjı çok tatmin edici değil.

• Combobox kullanıcısına yanıt
    hocam oturduğun yerdeki iyi apple servislerini internetten araştır ve arasından iyi yorum yapılanlardan birini seç veya forum a sor yardımcı olurlar.Sonra telefonu yedekle bilgisayarına sonrada sıfırla sen sıfırlamazsan onlar sıfırlıyorlar zaten.İphone'umu bul özelliğini kapat.Servise git ben bataryamı değiştirmek istiyorum de direk eğer ellerinde varsa batarya 1 saate değiştirirler daha az da sürebilir.Yoksa 2 3 gün beklersin.Randevu alıp ta gidebilirsin normal şekildede gidebilirsin tercih senin.
  • sushi. S kullanıcısına yanıt
    Kullanmıyor onları tarayıcı üzerinden giriyor sadece whatsapp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 2 Aralık 2018; 23:28:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman sıkıntı olmaz

• Arkadaslar merhaba,

Cihazi yurtdisindan yeni aldim 128 gb. Birsey soracagim uygulamalar uzerinde ; daha uc-dort uygulama uzerinde boyle guncelleme yaparmis gibi yanma-sonme oluyor. Misal aksam; “numbers” uygulamasi guncel yuklu oldugu halde baktim “installing” yazdi sonra yanindako 4-5 uygulama uzerinde dedigim gibi “yanip soner” gibi oldu. (Oto guncelleme kapali bu arada) Bu normal mi? 12.0.1 ile geldi. Lutfen bu durum hakkinda bilgisi olan varsa paylasabilirse sevinirim.

Yazilimsal birsey midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilshire -- 3 Aralık 2018; 16:27:34 >
  • Wilshire W kullanıcısına yanıt
    Bende sarja takınca böyle oluyor, bazı uygulamadım simgesi kararıp düzeliyor, kontrol gibi birşey yapıyor sanrm

• metinTasci M kullanıcısına yanıt
    İOS 11 den 12 ye temiz kurulum yaparak geçmediyseniz bu sorun yaşanıyor. Bende de vardı temiz kurulum yaptım bidaha hiç olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • o kararıp düzelme bendede oluyor yakalamaya çalıştım yakalayamadım tüm programlara yapıyor nedense . son ios sürümü kötü bence çok şarj yiyor , neden bu kadar şarj gidiyor nereye gidiyor anlamıyorum .
  • krki K kullanıcısına yanıt
    İos11de de vardı, temiz kurulum ile 12ye geçtim hala devam ediyor, ben sorun oldugunu dusunmuyorm, simge 1 sn kararıp düzeliyor

• 4-5 tane cihaz degistirmisim hepsindede o vardi .sorun degildir

Temiz kurulumdan kastınız nedir,bana batıl inanç gibi geliyor temiz kurulum yapınca sürüm düzgün çalışır gibi win Xp'lerde kaldı o mantık.

• radko kullanıcısına yanıt
    Hocam işletim sistemini de bir insan kodluyor. Ve sistem bazen aynı hatayı tekrar ettiği gibi bende olan sende olmayabiliyor. Bu çok doğal. Xp kodunu yazan da bir insan şimdiki sistemleri yazan da. O yüzden eskide kaldı demek çok yanlış. Apple kendisi de söylüyor. Bilgisayardan kurulum her zaman daha sağlıklı sonuçlar veriyor diye. Bizim tabirimizle temiz kurulum.

Boşa vakit kaybıdır ve eskide kalmıştır temiz kurulum.Benim görüşüm budur.

• Merhaba,
    Dün Apple Destek ile görüşüp cihazın servis randevusunu aldım. MarmaraPark Avm Troy Artı Servis... Telefonda video çekerken ve ses kaydederken hışırtı var. Asıl sebep bu. Neyse,
    Dün (Pazartesi) saat 2’de servise teslim ettim. 3 Saat sonra, Saat 5 gibi sms geldi, telefonunuz hazırdır alabilirsiniz diye... Şaşırdım tabi ne çabuk yapmışlar diye... Girdim artı servisin internet sitesine merak ettim ne yapmışlar diye, ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi ahize ve hoparlör temizliği yapılmış... Neyse gittim cihazı aldım, tabi sıfırlanmış cihaz, test edemedim.
    Eve geldim telefonu yeniden kurdum. Video ve ses kaydı testi yaptım maalesef durum aynı... Test ettiklerine de inanmıyorum.
    Bu problem için servise verenler sorunları çözülmüş bir şekilde telefonu geri aldılar mı?
    Ne yapmamı önerirsiniz arkadaşlar?

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 23072308230923102311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.