Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.347.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23062307230823092310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben sıfırlamadan verdim pil değişimi için alan bayan önümde sıfırladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert--

ben sıfırlamadan verdim pil değişimi için alan bayan önümde sıfırladı
    keske sifirlansin istemiyorum deseydin
  • Gecen sene aralikta aldigim İ7 telefonum sarj dongusu %89

1 yil daha var garantisi. Garantisi bitmeden ucretsiz pil degisimi sadece bu sene icinmi gecerli,yoksa garantin bitmeden degistirebiliyomuyuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

Selamlar,

Ben de dün Ankara Ankamall Gürgençler'de pil değişimi yaptırdım. Pil sağlığım %84'dü. Zaten Apple Destek ile görüşmemde %85'in altındaki kapasitelerde pili ölü olarak kabul ettiklerini söylemişlerdi.

Gürgençlerden bahsedersem, ben memnun kaldım. Yarım saatte pil değişimim yapıldı. Teslim öncesi her bir köşesine bakıyorlar, fotoğraflıyorlar ve öyle teslim ediyorsunuz. Hatta nokta şeklinde deformeleri bile yazıyorlar. Bu yönden hem kendilerini hem de sizi koruma altına alıyorlar.

Gitmeden telefonunuzu yedeklemeniz gerekiyor, bir şey olmasa da silinme olasılığa karşı.

Batarya değiştirecek arkadaşların bilgisine...
    Sıfırlandı mı hocam sizin teli gürgençler ? Veya yazılım güncellediler mi ? Yoksa verdiğiniz gibi aldınız mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone7 telefonumda kulaklıkla müzik dinlerken şarkıyı sürekli durdurup devam ettirme, şarkı değiştirme, yine kulaklıktayken aramanın ortasında kapatma gibi bir sorun var. Kulaklık değiştirdim sorun hala devam ediyor, servise göndermeden uygulayabileceğim bir çözüm var mıdır?
  • arkadaşlar 7plus ios12 pil perfomansı ios11 e göre nasıl ?
  • Aynı

• Bende istanbul cevahir avm gürgençlerde değiştirdim, tüm işlem 1 saat civarı sürdü, sadece iphone umu bul özelliğini kapatıp verdim, telefon vs sıfırlanmandı, tertemiz teslim ettiler

• quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

Aynı
    hocam peki hızı nasıl yavaşlama varmı bende değiştircem bide telefonun kenarlarında deforme ezik var sıkıntı olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiplash0

iphone7 telefonumda kulaklıkla müzik dinlerken şarkıyı sürekli durdurup devam ettirme, şarkı değiştirme, yine kulaklıktayken aramanın ortasında kapatma gibi bir sorun var. Kulaklık değiştirdim sorun hala devam ediyor, servise göndermeden uygulayabileceğim bir çözüm var mıdır?
    Teli yenisen baslat hocam

Kulaklik degisince hala ayniysa yazilimsaldir bence

Baska uygulama deneyin muzik dinelemek icin

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Verdiğim gibi aldım hocam herhangi bir şey sıfırlanmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

hocam peki hızı nasıl yavaşlama varmı bende değiştircem bide telefonun kenarlarında deforme ezik var sıkıntı olurmu

Alıntıları Göster
    ios 12 tamamen performans üzerine çıkartılmış bir sürüm oldugundan dolayı daha hızlı

benim cihazdada deformeler vardı, düşme izleri vs, sadece bakıp not aldı, sağ alt köşede darbe vs var, sorun olmadı

ekleme:zaten batarya ile düşmenin bi alakası olmadıgı için sorun olmaz gibime geliyor
  • MadMen kullanıcısına yanıt
    Sadece bu yıl sonuna kadar geçerli bir kampanya bende %88 de değiştirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

ios 12 tamamen performans üzerine çıkartılmış bir sürüm oldugundan dolayı daha hızlı

benim cihazdada deformeler vardı, düşme izleri vs, sadece bakıp not aldı, sağ alt köşede darbe vs var, sorun olmadı

ekleme:zaten batarya ile düşmenin bi alakası olmadıgı için sorun olmaz gibime geliyor

Alıntıları Göster
    Hocam ben sıfırlanmasını istiyorum geçen sene sıfırlamadılar sorunu yok diyo şimdi wp hoparlörü felan çalışmıyo sırf bundan değişmesi lazım birde telefonu nasıl yedeklicem

• iphone 7 ios 10.0.2 versiyonu ile kullanıyorum ios 12'ye geçmeli miyim?
  • MrCooL kullanıcısına yanıt
    Şarj takıntın varsa üzülürsün. Ama diğer konularda seni üzmez iOS 12.

• MadMen kullanıcısına yanıt
    31.12.2018 de bitiyor diye biliyorum.
  • cocarca33 kullanıcısına yanıt
    2 kere kulaklik ve uygulama degistirdim hala ayni. Son care sifirlayabilirim, cevabin icin tesekkurler

• mert-- M kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde ben de geçen yıl Aralık ayında aldım telefonun batarya sağlığı %87’de ve değiştirmek istiyorum bataryayı, daha önce hiç garantiye yollamadım.Garantiye gönderirken yapılacaklar nelerdir? İşleyiş nasıl oluyor ? Bilgi sahibi olan var mı ?

• İzmir'de pil değişimi için verip gün içinde alabileceğmiz bir servis var mı acaba? Egemek çok yakın oraya vermeyi düşünüyorum tecrübe edenler oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23062307230823092310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.