Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23042305230623072308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ladinkayin

%86 yı değiştirirler mi acaba ?

86 ile gönderdim 7 plus değişti hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

quote:

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Refurbished dedikleri sorunsuz ama kullanılmış cihaz mı verdiler Yoksa sadece Pil mi değişti 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Teşekkür ederim. Refurbished dedikleri sorunsuz ama kullanılmış cihaz mı verdiler Yoksa sadece Pil mi değişti 😊

Pil değişti toz vs alındı hocam cihaz değişmedi☺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel_lowe -- 29 Kasım 2018; 22:42:16 >
  • Son sorum: benim garanti süresi dolmuş ve fakat 31 Aralık a kadar 199 ti den değişim yapılıyormuş. Değer mi bu değişime sizce? Bariz farklar var mı yeni pille ?

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Ben değiştirdim. 199₺ ilk etapta çok gelebilir ama bir telefoncuya gitsem 100 ila 150₺ arasında harcardım. Serviste garantili olarak değişim yapmak işime geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

A1778 alcaksin hocam
    Cvbiniz icin tesekkurler hocam

Bu model Verizon modeli mi yoksa sim-free mi ? Ya da hangisi oluyor acaba ? T-mobile at&t?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilshire -- 30 Kasım 2018; 9:18:16 >
  • Wilshire W kullanıcısına yanıt
    Sim free tmobile bende onu almistim

• bu telı almayı dusunuyorumda 32 gb yeter mı. saglam bır kılıfla
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

quote:

Alıntıları Göster
    Hocam neden böyle bir değişim yapıyorlar ilk defa duydum? Direk değiştiriyorlar mı bataryayı gönderince?
  • Arkadaşlar forumda geriye gittim ama herhalde gözümden kaçtı. Şu sorulara cevap verip pil değişiminden yeni haberdar olanları aydınlatırsanız memnun olurum

1. Neden pil değişimi yapılıyor.

2. Pil değişimi sonrası telefonun herhangi bir performansında gözle görülür bir iyileşme oldu mu?

Selamlar

• quote:

Arkadaşlar forumda geriye gittim ama herhalde gözümden kaçtı. Şu sorulara cevap verip pil değişiminden yeni haberdar olanları aydınlatırsanız memnun olurum

1. Neden pil değişimi yapılıyor.

2. Pil değişimi sonrası telefonun herhangi bir performansında gözle görülür bir iyileşme oldu mu?

Selamlar
    batarya kullandıkça yıpranıyor bunun için pil değişümi yaptıktan sonra cihazdan daha iyi verim alıyorsun yani performansa da etkisi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sunta_16

selam arkadaşlar bir sorum olacak 128 gb cihaz kullanıyorum kullandığım cihazdan yada lighting kablodanmıdır bilemiyorum ama 3 adet sarj kablomun giriş kısımlarında soldan sağa doğru 4.pinde yanma mevcut cihazla gelen lighting kablom dahil 3 kablomda da simetrik olarak 4. pinde yanma mevcut konuyu 2 kez servise taşımama rağmen herhengi bir sonuç alamıyorum ya kullanıcı hatası kılıfı uyduruyorlar yada herhangi bir sorun yoktur deyip cihazın pilini değiştirip geri gönderiyorlar kablolarım orjinal bu durumla karşılaşan varmı yada bana cözüm önerisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum
    Sarj soketinin pozitif kısmı tak çıkar tak çıkart yanıyor, birazda kalitesiz metaryal kullanılmış sanırım çabuk bozuluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

Hocam neden böyle bir değişim yapıyorlar ilk defa duydum? Direk değiştiriyorlar mı bataryayı gönderince?

Aynen değiştirdiler direkt

• Merhabalar normal kullanımımda iPhone 7 Plus ile aldığım pil ömrü bu. Beklentilerimin altında kaldı en az 10 saat civarı bir ömür bekliyordum, batarya sağlığı %90 da şu an. Sizce batarya değişimine 29€ verip değiştirsem gözle görülür fark elde eder miyim?

Ayrıca değişimden sonra su geçirmez özelliğini kaybetmiyoruz değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devilmaybad -- 1 Aralık 2018; 4:16:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pil degisince icindekiler gidiyor mu? 23 gb dolu 2 gb bos galiba simdi yedekleyemem cihazi

Gitmemesi lazim aslinda mantikken. Benimde pil sagligi %84 te ocakta tam 2 sene oluyor garantide bitiyor degismek lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: Devilmaybad

Merhabalar normal kullanımımda iPhone 7 Plus ile aldığım pil ömrü bu. Beklentilerimin altında kaldı en az 10 saat civarı bir ömür bekliyordum, batarya sağlığı %90 da şu an. Sizce batarya değişimine 29€ verip değiştirsem gözle görülür fark elde eder miyim?

Ayrıca değişimden sonra su geçirmez özelliğini kaybetmiyoruz değil mi?
    Ben de pil değişimi yaptım, servisteki eleman sokma seri ama ben bir kaç hafta sonra yıkadım sorun olmadı hala su geçirmez ama suya karşı garantisi yok. Farketmiyor zaten tamir görmüş ya da sıfır su işe ilgili arızalar garanti kapsamında değil

• Anlaşıldı forumda madem bedava pil değiştiriyorlar hadi biz de değiştirelim deyip pil değiştirenler var ama kimse niye değiştiriyorlar değişim sonrası Ne farkediyor düzgünce açıklayamıyor. Çok basit 2 soru var ortada. 1. Neden Apple bedelsiz pil değiştiriyor ? Canları mı sıkıldı veya bir iyilik mi yapalım dedi tüketicilere? 2. Pil değiştikten sonra Ne oldu? 5 saat giden iPhone 10 saat mı gitmeye başladı? Şu iki soruya cevap veren çıkmadı yani çok ilginç 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: bisikletrehberi

Ben de pil değişimi yaptım, servisteki eleman sokma seri ama ben bir kaç hafta sonra yıkadım sorun olmadı hala su geçirmez ama suya karşı garantisi yok. Farketmiyor zaten tamir görmüş ya da sıfır su işe ilgili arızalar garanti kapsamında değil

Alıntıları Göster
    Pil degisince icindekiler gidiyor mu resimler videolar?

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    1. Gaz almak için pil değiştiriyorlar..
    2. Pil değiştikten sonra yeni aldığınız cihazın pil performansını veriyor.
    Belki de çok basit sorular olduğu için cevaplar ortada dolaştığı için üşengeçlik yapıp cevap vermemiş olabilirler.
  • Teşekkürler 😀

• 
Sayfa: önceki 23042305230623072308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.