Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22982299230023012302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çektim yapmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran kilidini açmadan ekranı sola doğru kaydırım kamera açtım selfie çektim sonra arka kameraya geçtim. ne donma var nede takılma hiç birşey yok bende ?
    ekran kilidini açtıktan sonra kamera uygulamasını açıp selfie çekip arka kameraya geçtim. donma yok takılmada :=)))

yanlış mı anladım ben ?

Iphone 7 Plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 21 Kasım 2018; 8:0:27 >
  • iPeople kullanıcısına yanıt
    Sanırım siriyi açıp selfie çek diyosunuz, kamerayı acınca arka kameraya geçmiyor

Yok hocam şöyle, ekranda simgelerin olduğu yerde kamera simgesine 3D Touch yani baskı uygulayınca “selfie çek, video, QR tara” gibi kısayollar çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ArchiStudent

Yok hocam şöyle, ekranda simgelerin olduğu yerde kamera simgesine 3D Touch yani baskı uygulayınca “selfie çek, video, QR tara” gibi kısayollar çıkıyor.
    tamam anladım. 3D Touch ne olduğunu bilmiyorum. ilk defa kullandım :) ilk başta dediğin gibi sorun oldu ama
    tekrarlayınca daha olmuyor. çok önemli değil diye düşünüyorum. bu yazılımla alakalı sorun. yazılım güncellemesinde düzelir.
  • iphone 7+ cihazımı iphone 8 ile takas etmelimiyim? 2017 Mart ayında mediamarktden aldım.Garantisi devam ediyo kasasınca en ezik bi çizilme ve vuruk yok.Garantiye hiç vermedim.

eğer takas yapmalıysam üstüne ne kadar vermeliyim sizce ?
  • Iphone 7 128 Gb sahibiyim. Mavi Huawei P20 ile takas etmek üzereyim. Garantisinin bitmesine bir ay falan kaldi benimkinin. Mantikli bir takasmi sizce ? Maddi olarak en az zararla kapatmak benim amacim. Yoksa iphone tabiki daha iyi. Sonradan da Huawei yi satarım tekrar iphone kovalariz

• quote:

Orijinalden alıntı: yurtbeyi

iphone 7+ cihazımı iphone 8 ile takas etmelimiyim? 2017 Mart ayında mediamarktden aldım.Garantisi devam ediyo kasasınca en ezik bi çizilme ve vuruk yok.Garantiye hiç vermedim.

eğer takas yapmalıysam üstüne ne kadar vermeliyim sizce ?
    kablosuz şarj dışında hiç bir farkı yokki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Iphone 7 128 Gb sahibiyim. Mavi Huawei P20 ile takas etmek üzereyim. Garantisinin bitmesine bir ay falan kaldi benimkinin. Mantikli bir takasmi sizce ? Maddi olarak en az zararla kapatmak benim amacim. Yoksa iphone tabiki daha iyi. Sonradan da Huawei yi satarım tekrar iphone kovalariz
    bana göre mantıksız. sana göre bilmiyorum. sen geç bakalım. deneyimlerinizi bizimle paylaşabilir misin?
    iyi forumlar.
    7+ Çok büyük gelmeye basladı artık normal 8e geçmeyi düşündüm hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 7plus ios12 performansı nasıl kasma yavaşlama şarj ?

• Bazı kişilerin pil değişimi yaptıktan sonra bataryada şişme meydana geldiğini söylediklerini duydum. Burada hiç böyle birşeyi tecrübe edinen oldu mu ?
  • Kriger kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir şişmeymiş sonuçta serviste farkediyoruz telefonun içinede açıp bakabilme ihtimaliniz yok ama ben ip7 min pilini değiştirdim garanti dahilinde gürgençler serviste şuan memnunum kesinlikle pil ömrüm arttı hissedebiliyorum telefondada bir sıkıntı sorun olmadı

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    iPhone'un ölüsünün tek para ettiği yer Ülkemizdir. Onun dışındakiler 1 yıl sonra piyasadan silinir.
  • Fre4Mee F kullanıcısına yanıt
    Kapak sisme yapiyor dışarı dogru...

• Kriger kullanıcısına yanıt
    2 hafta önce ben değiştirdim böyle birşey olmadı:)

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de Iphone 7 128 gb var. Bu takas hiç mantıklı değil.
  • ah bu jet black alan kafama....

Haritaya dönmüş arkası iyice kılıfsız kullanıyorum boya da atıyor arkadaş bu kadar mı kalitesiz yaptınız be ayıptır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

ah bu jet black alan kafama....

Haritaya dönmüş arkası iyice kılıfsız kullanıyorum boya da atıyor arkadaş bu kadar mı kalitesiz yaptınız be ayıptır
    Bende de durum aynı hocam kılıfsız kullanıyorum mahvoldu arkası.

• Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Almayı düşünenler varsa yaklaşık 4 aylık cihaz batarya durumu.

• 
Sayfa: önceki 22982299230023012302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.