Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22112212221322142215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, şu aralar telefonu değiştirmeyi düşünüyorum. 3 yıldır HTC One M8 kullanıyorum. Bundan önce de iPhone 5 kullanıyordum. Fakat iOS8 zamanları iOS çok kısıtlıydı. Şimdi bayağı ilerleme kaydetti. Taksitle almayı düşünüyorum. Parayı nakit olarak bağlayamam. 3bin lira civarı sizce iPhone 7 alınır mı şu dönemde? Oyun hiç ama hiç oynamıyorum.(Konsolum ve laptopum var.) Plus modelleri aşırı büyük olduğu bazen can sıkıcı olabiliyor. Yoksa sizce bütçeyi daha da zorlayıp iPhone 8 mi almalıyım? Aralarındaki farka değer mi? İleride batarya değiştirmek istersem sanırım 7'de bu daha kolay olacak arkası cam olmadığı için. Alıp 3-4 yıl kullanmayı düşünüyorum. iOS 8 dönemine göre gerçekten göründüğü gibi gelişme kaydetti mi sizce?

Telefon ile yaptıklarım;
    Sosyal medya
    Gün içerisinde çok fazla bankacılık (biraz da bu yüzden iOS'a dönmeyi planlıyorum. Malum güvenlik falan...)
    Günümün çoğu yolda geçtiği için müzik dinleme (Rusça ve Romence daha çok dinlediğim için Apple Music kullanıyorum. Spotify bu konuda eksik, İngilizce bazı rock ve metal şarkılarının da sadece konser kayıtları var)
    Ders notlarını inceleme
    Microsoft uygulamaları
    Bir de birkaç basit programlama öğreten uygulama

Bütün bu işleri halledebilir ve 3-4 yıl boyunca kullanabilirsin derseniz 6s de düşünebilirim. Şuan 5s kullananlar halinden memnun mu?

Şimdiden çok teşekkürler.

• Saab9000 kullanıcısına yanıt
    Hiç düşünmeden 7 al bak işine hocam. Dediklerini yapmak için 8’e o kadar para verilmez ama 6s’ te alınmaz. En ideal seçim senin adına iPhone 7.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ,imkanım olduğun da başka bi iPhone 7 ile kıyaslar ,anlamaya çalışırım sorunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 7 touch id ,çalışmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim telefonu suya falan sokmuştuk su geçirmemezliğinden dolaylı.
  • Merhabalar samsung s7edge kullancısıyın iphone geçmek istiyorum.Iphone 7 veya 8 arasında hangisine geçmeliyim aralarında büyük bir fark var mı fiyat farkına değer mi ?

• whatsapp tan videoları nasıl yolluyorsunuz 2 dk sonrası tam atmıyor ne yapmam lazım tam olarak atmak mesela 5 dk videoyu nasıl yollarım
  • Parasına değecek büyük fark yok alabiliyorsanız plus modeli alın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Parasına değecek büyük fark yok alabiliyorsanız plus modeli alın
    Hocam pluslara baktım ama büyük geldi bana normal modeller daha güzel geldi bana
  • Arkadaşlar cihazımı Ankara'da bireysel bilişime garantiye verdim;

"İşlemlerin devam edilebilmesi için TC kimlik numarası gerekmektedir." uyarısı geldi, cihazım pasaport kayıtlı onla bir alakası olabilir mi?
  • 5 aylık cihazın ikinci el fiyatı ne olmalı sizce?

iphone 7 32 mat siyah.
    16 şubat 2020 ye kadar garantili.
    Full kutulu. Temiz.

• Arkadaşlar telefonun içerikleri ve ayarlarını sıfırladım ilerde tekrar icloud dan falan çıkmaz değilmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar kurulum yapar iken yeni iPhone olarak ayarla yapınız

Yada daha iyisi sıfır iCloud açıp daha huzurlu kullan o halde seçim senin

• quote:

Orijinalden alıntı: abdullah b. abdullah

5 aylık cihazın ikinci el fiyatı ne olmalı sizce?

iphone 7 32 mat siyah.
    16 şubat 2020 ye kadar garantili.
    Full kutulu. Temiz.
    2450 den koyarsın muhtemelen 2350 ye gider. Ben geçen ay 8 aylık sıfır gibi 7 yi 2250 ye zor sattım önüne gelen 2000 tl veriyodu.

• Arkadaşlar 7 plus-p10 plus(daha ucuz) arasında hangisini önerirsiniz?Diğer sorum ise 7 plus mu iphone 8 mi?İkisinin de fiyatları aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 3 Temmuz 2018; 11:2:45 >
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle iphone. Kesinlikle plus modeli. Bataryadan dolayı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazall

Kesinlikle iphone. Kesinlikle plus modeli. Bataryadan dolayı
    Yani hocam 7 plus 8 gibi beni götürür mü uzun süre.
    En azından 3-4 sene götürür. 2013 senesinde çıkan 5s bile hala güncelleme alıyor

• quote:

En azından 3-4 sene götürür. 2013 senesinde çıkan 5s bile hala güncelleme alıyor
    Hızlı şarj,kablosuz şarj ve bionic işlemci var 8 de.Diğerinde çift kamera 3gb ram A10 çip ve ekran avatajı var.
    Teşekkürler.
    Tabiki 8 plus alabiliyorsan 8 plus. Fakat ben amerika dan iphone 7 aldım. Pişmanım. Plus dışında telefon alınmaz

• quote:

Tabiki 8 plus alabiliyorsan 8 plus. Fakat ben amerika dan iphone 7 aldım. Pişmanım. Plus dışında telefon alınmaz
    Ben de plus alamıyorsam 7 düşünüyordum.8 plus pahalı.Niye bir sorunun falan mı var?
  • 
Sayfa: önceki 22112212221322142215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.