Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21802181218221832184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8 hocam. Zamanında ben de büyük ekran diye heves edip 6S plus almıştım falat tamamen hüsran oldu benim için. Evet ekran güzel, oyun video keyfi efsane ama kullanımı çok zordu. Tek elle kullanmak yetenek gerektiriyor zaten. O yüzden onu satıp 7 aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Size de hem bu yüzden hem de daha yeni olması açısından 8i tavsiye ederim. Zaten 7, 2.yılında ve 3 yıldan sonra kullanım zevki düşmeye başlıyor iphone cihazlarında. Karar sizin hocam. Ben olsam 8 alırdım ama. Plus modeller gerçekten kullanım açısından çok zor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jack76 J kullanıcısına yanıt
    Büyüklüğün kişiden kişiye değiştiğinin ne kadar aşikar olduğu önceki yorumdan belli. Ben de sizin gibi 8 ve 7 Plus arasında kalmıştım ama 7 Plus aldım ve çok memnunum. 8 İ deneyimleme şansım oldu iki gün ve 7 plusu çok aradım. Yani demem o ki büyük ekran bana göre çok gerekli ama senin için durum ne ona kendin karar vermen lazım.

• Arkadaslar merhaba, esime iphone 7 aldik gecen gun. Bugun ilk kez sarja takti telefonu. Sarjda kullanmak isterken sanirim kiliftan dolayi sarj ucu tam oturmamis olacakki sarj sesi gelmis telefondan buda ayri ayri 3-4 kez tekrarlamis. Telefonun ilk sarji oldugu icin pile zarar vermismidir? Pil ömrü ya da sarj süresinde bir sıkıntı olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben ikinci el olarak alınacaksa 8 plus olarak anladım mesajınızı :)

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    whatsapp-ayarlar-bildirimler-önizlemeyi gösteri aktif edin
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Bir sorun olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sushi.

whatsapp-ayarlar-bildirimler-önizlemeyi gösteri aktif edin
    açık hocam. sıkıntı bildirim gelmemesi değil, mesajı yollayan kişinin adı görünmüyor.
  • Arkadaslar merhaba 7 Plus Mat siyah telefonum var.2017 Mart Ayında Media Markt'dan alınma.Telefon 0 ayarında bir tane dahi çiziği ve ezilme , darbe gören yeri yok.Orjinal silikon kılıfı ile kullandım.10 Ay daha garantisi mevcut.İphone 8 ( Plus degil ) takas etmeyi düşünüyorum.Sizce değer mi ? üstüne para da verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yurtbeyi

Arkadaslar merhaba 7 Plus Mat siyah telefonum var.2017 Mart Ayında Media Markt'dan alınma.Telefon 0 ayarında bir tane dahi çiziği ve ezilme , darbe gören yeri yok.Orjinal silikon kılıfı ile kullandım.10 Ay daha garantisi mevcut.İphone 8 ( Plus degil ) takas etmeyi düşünüyorum.Sizce değer mi ? üstüne para da verebilirim.
    Bence gereksiz, 7 ile 8 arasında kayda değer bir fark yok. Birde plus tan 8 e dönmek, pil süresi açısından düşüş demek. İphone X e geçemiyorsan bence hiç masraf yapmaya değmez. İphone 9 çıkınca değiştirirsin.
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam , küçük bi arastırma yaptım üstüne 400-600 tl istiyolar.

• Bu ürünü kullanan varmı?

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bu ürünü kullanan varmı?

Aynı fiyata, N11 de de var...
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    Kargoyla uğraşmayım.

• Merhaba arkadaşlar gittigidiyordan sıfır iphone 7 aldım.Edevlet BTK dan sorgulattım "İthalat yoluyla kaydedilen IMEI" karşıma böyle bir bilgi çıktı.Bu normal midir?
  • Plus değilse çok pişman olursunuz Hocam 8e geçmeye değmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

açık hocam. sıkıntı bildirim gelmemesi değil, mesajı yollayan kişinin adı görünmüyor.

Alıntıları Göster
    Bendede ayni problem var mesaj geldiginde kimsen geldigi gorunmuyor , bu problem acaba herkesde yokmu arkadaslar

• WI-FI ile arama sürekli açık olursa şarjı etkiler mi acaba bilen var mıdır?
  • sushi. S kullanıcısına yanıt
    Etkiler tabi

• sushi. S kullanıcısına yanıt
    Etkilemez hocam emin olun şebekeye bağlanmak da aynı enerjiyi kullanıyor sadece wifi ile arama açıkken şebeke lte çekmezse wifi üzerinden bağlanıyor şebekeye herhangi bir şarj farkı olmuyor çünkü bende sürekli açık evin bir bölümünde wifidan bağlanıyor hep şarjda da farklılık olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: jacktron

Etkilemez hocam emin olun şebekeye bağlanmak da aynı enerjiyi kullanıyor sadece wifi ile arama açıkken şebeke lte çekmezse wifi üzerinden bağlanıyor şebekeye herhangi bir şarj farkı olmuyor çünkü bende sürekli açık evin bir bölümünde wifidan bağlanıyor hep şarjda da farklılık olmuyor
    teşekkürler, ben de bi deneyeyim hattı vodafone'a taşıdım ama evin bi bölümünde çekmiyor. bugün keşfettim ilk kez, faydalı özellikmiş
  • 
Sayfa: önceki 21802181218221832184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.