Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21722173217421752176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11.4 betayı kurdum ama yeni duvar kağıdı falan gelmedi telefona geldiğini söyleyenler vardı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 2 Mayıs 2018; 22:33:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

Neden herkes kullanım sarj süreleri atıyor anlamıyorum, bazısı aşırı sarj süresi için aşırı kasıyor, telefonun keyfini çıkartın, gün içinde 30dk sarja takın olsun bitsin, ne kadar var bu kadar kasmaya anlamıyorım, ekran görüntüleri artık bıktırdı
    Bazı almak üzere alan ama kararsızlık yaşayan insanlara yardımcı olmak için çünkü burası bir forum. Ekstra hiçbir şey yapmadan aldığım süreleri paylaştım ayrıca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S A M C R O kullanıcısına yanıt
    Her sayfada 6 tane ekran görüntüsü olmayınca yeni alacak arkadaşlar göremiyor sanırım

• Dostlar iyi forumlar ;

Apple piyasasını takip etmek çok zor uzun zamandır Apple cihaz kullanmıyorum geçen gün gezerken yurtdışı kayıtlı 128 GB iphone 7 ' lerin 2000 TL civarında satıldığını gördüm 2.el cihazlar temizlik olarak bir sorunu yok gibi sizce alınır mı bu fiyata ?

• Doğruer D kullanıcısına yanıt
    Kardeşim normal olarak fabrika çıkışında bütün vidaların bir olmasını beklersin o konuda haklısın ama telefonun kutusunu kendim açtım hani telefon paketlendikten sonra tekrar servise gireceğini düşünmüyorum dediğim gibi kullanmaya bağlı gevşeme olmuş olabilir servise sor istersen bi cevabını merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: assassin(z)

Kardeşim normal olarak fabrika çıkışında bütün vidaların bir olmasını beklersin o konuda haklısın ama telefonun kutusunu kendim açtım hani telefon paketlendikten sonra tekrar servise gireceğini düşünmüyorum dediğim gibi kullanmaya bağlı gevşeme olmuş olabilir servise sor istersen bi cevabını merak ettim
    Söylediğiniz doğru, fabrika çıkışında iki vida da aynı şekilde düz durur, aksini düşünmek bile yersiz. Eğer iPhone 7/7 Plus üzerindeki vidalar farklı açılarda duruyorsa;

1-Cihaz ikinci el alındıysa; içinin açıldığını gösteriyor.

2-Cihaz sıfır jelatinli alındıysa; bilindiği üzere cihazlara, Türkiye'de satışa sunulmadan önce Apple Türkiye tarafından Türkçe kullanım kılavuzu, priz vs yerleştiriliyor. Bu sırada eğer cihazda kronik sorunlu seriye ait batarya, ekran vs farklı bir parçada sorun olduğu biliniyorsa, Apple Türkiye tarafından değişim yapılıp satışa sunuluyor.

3-Zamanla gevşeme sorunu en zayıf ihtimal. Eğer çapraz olarak köşelerden tutup, çıtlama sorununu kontrole yönelik zorlandıysa, bir ihtimal gevşeme yapmış olabilir, ama çok zayıf bir ihtimal, derin bir vida çünkü. Yerinden oynaması uzak ihtimal...

• Whatsappta mesajı yazdıktan sonra gönder tuşuna basarken sürekli donuyor telefon ilginç bi şekilde.
  • Doğruer D kullanıcısına yanıt
    Aslında cihazı epey geç aldım ben son serilerden olması lazım ios 11le gelmişti hatta ama serviste açıldığını düşünmüyorum hala evet kullanım kılavuzu vs. konuyor içine ama cihazı açtıklarını sanmıyorum eğer açılıyorsa cihaz düpedüz sahtekarlık olur

• Alıcak olanlara önerebilirim çok güzel ve şık bir kılıf. Fiyatı da gayet uygun.

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • krki K kullanıcısına yanıt
    Link paylaşırmısın

• radko kullanıcısına yanıt
    http://s.aliexpress.com/7z6JNR3e buyur

• Merhaba. Iphone 7 almaya karar verdim bende. N11 den garanti bankasi kampanyasindan yararlanarak almayi planliyorum. Tavsiye edebileceginiz satici var mi? Farkli fiyatlar var. Bir de bazi saticilar model numari A1778 oldugunu sürüyor, bilginiz var mi nedir?

• pingu81 kullanıcısına yanıt
    Satıcıyı bilmiyorumda diğer sorunuzu sizin yerine ben araştırdım, A1778 Yurdışı, 1 sene uluslararası garantili cihazmış

• quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

Satıcıyı bilmiyorumda diğer sorunuzu sizin yerine ben araştırdım, A1778 Yurdışı, 1 sene uluslararası garantili cihazmış
    Teşekkürler. Kafam karişti şimdi. Fakat 2 yil apple türkiye garantilidir diyor satici?
  • pingu81 kullanıcısına yanıt
    Apple tr garantisi olması için model numarasının sonunda tu olması lazım (xxxxtu/a)

• Arkadaşlar yalvarıyorum biri cevap versin kafayı yiycem artık ya. Şu instagram öne çıkarma özelliği 7 pluslarda yok mu yoksa androidden iosa geçince kayıp mı oluyor? İnstagramı çok aktif kullanıyorum ama aylardır bu sorunu çözemedim. Androidde olan bi özelliğin 7 plus gibi üst segment bi telefonda olmaması çok tuhaf değil mi?

• bluebook B kullanıcısına yanıt
    Var, çıkmıyorsa uygulamayı silip yeniden kurun

• Arkadaşlar AliExpress'te bu kılıftan var mı bulamadım iphone 7 için.
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• Arkadaşlar iPhone 7 den Nokia 7 plus modeline geçilir mi (telefon daha satışa çıkmadı)

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Ekşın arıyorsanız geçilir hocam :)

• 
Sayfa: önceki 21722173217421752176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.